Sari la conținut

C-s-r


Vizitator iuiu
 Share

Postări Recomandate

Vizitator iuiu

Buna ziua!

 

Am deschis curand un nou site dedicat tuturor scuteristilor din Romania

Un forum special pt Comunitatea Scuteristilor din Romania

Click pe linkul de mai jos pentru a intra direct pe site-ul C-S-R

 

 

Link eliminat - site cu meniu fals.

Editat de Admin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua!

 

Am deschis curand un nou site dedicat tuturor scuteristilor din Romania

Un forum special pt Comunitatea Scuteristilor din Romania

Click pe linkul de mai jos pentru a intra direct pe site-ul C-S-R

Link eliminat - site cu meniu fals.

Ba omule, tu macar ai cerut voie sa copiezi textele alea pe situl tau? Sau ai zis ce dracu', dau copy-paste si mi se rupe de drepturi de autor sau alte frectii!

Urat din partea ta :angryfire: ! Cei din CSR o sa luam atitudine cat de curand!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plagiatori de cacao :angryfire:

:angryfire: :angryfire:

 

--- Mesaj completat în 12 Apr 2008 18:20 -------------

plagiatori de cacao :angryfire:

:baldy: :baldy:

 

 

eu prima oara cand am vazut topicu am zis eh ... preten d`al lui vlad... cand intru in site... nici macar n`am dat click pe acolo ca mi`am dat seama ca ceva e putrad .... oricum urat din partea lui ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

bine...nu conteaza oricum ce ziceti...forumul va functiona in continuare! Deci..sa fiti sanatosi

 

--- Mesaj completat în 12 Apr 2008 19:41 -------------
si inca ceva...daca omu are ideei ziceti ca e copiat? hai sa fim seriosi...acuma poate la unii le este ciuda pt ceea ce facem noi...cu acel forum...oricum...nu renuntam la el!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine...nu conteaza oricum ce ziceti...forumul va functiona in continuare! Deci..sa fiti sanatosi

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Apr 2008 19:41 -------------</small><br/>si inca ceva...daca omu are ideei ziceti ca e copiat? hai sa fim seriosi...acuma poate la unii le este ciuda pt ceea ce facem noi...cu acel forum...oricum...nu renuntam la el!

 

 

ma tu esti prost?? vrei sa`ti pui o gramada de oameni pe capu tau ?? ce nu intelegi ce csr exista probabil din inainte ca tu ai sa scuter .... ce idei sa ai ??? ca ai copiat de pe sitte ??? cat despre sanatate ,eu cred ca o sa duci lipsa... sa dea domnu sa nu aibe cineva de pe forum ruda pe acolo sa`ti rupa scufita sa vedem ce m`ai zici atunci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma tu esti prost?? vrei sa`ti pui o gramada de oameni pe capu tau ?? ce nu intelegi ce csr exista probabil din inainte ca tu ai sa scuter .... ce idei sa ai ??? ca ai copiat de pe sitte ??? cat despre sanatate ,eu cred ca o sa duci lipsa... sa dea domnu sa nu aibe cineva de pe forum ruda pe acolo sa`ti rupa scufita sa vedem ce m`ai zici atunci

iara ii de bataie :angryfire: :angryfire: :angryfire:

dar ai dreptate... cu tot ce ai zis... nici nu stiu ce rost are topicu asta... ar trebui inchis

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

>>>>>io incep cu o vorba buna........inchide site-ul sau fa ceva cu el........asa o sa fie bine pentru toti.......

 

>>>>>dupa cum a vorbit si alias cu tine CSR exista deja........daca vrei fa-ti tu un club separat.........

 

>>>>>nu o lua ca o amenintare.....ia-o ca un sfa prietenesc :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine...nu conteaza oricum ce ziceti...forumul va functiona in continuare! Deci..sa fiti sanatosi

 

<small>--- Mesaj completat în 12 Apr 2008 19:41 -------------</small><br/>si inca ceva...daca omu are ideei ziceti ca e copiat? hai sa fim seriosi...acuma poate la unii le este ciuda pt ceea ce facem noi...cu acel forum...oricum...nu renuntam la el!

 

prietene esti nesimtit ... tu macar cunosti un singur membru fondator CSR ? cum iti permiti sa faci site fara sa ceri voie ? esti cu capu :angryfire: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vizita sa-i facem frate, ca ne lovim de cuiul de la harta pana ajungem la el.

 

eu sunt aproape de el... eu din baia mare... el din sighetu marmatie :angryfire:

 

da eu zic sa il lasam in pace... poate a merge la doctor si a vedea ca ii dus cu pluta si ca ii foarte nesimtit... :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vai cata implicare domnu' iuiu... Si ce idei ati avut?! V-ati gandit mult pana sa incalcati drepturile de autor? Ce faceti voi acolo e doar incalcarea copyrightului :angryfire:

Tot serios, simtit, nesimtit, asta este, o sa vedem cine mai e asa de tare pe pozitii cand vine citatia :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator iuiu

eu deja m`am saturat sa va tot aud ca va plangeti atata ca niste copii de 3 ani. Am schimbat numele la site..nu mai am nici o legatura cu C-S-R. Sper ca v-am facut pe plac, ca la copii cum am precizat mai sus de 3 ani ca sa nu va mai aud ca urlati. Noul nume este O-S-R (Organizatia Scuteristilor din Romania)

 

Deci ultimul cuvant ce il mai spun este "Sa fiti Sanatosi".... ..... ..... .. .. ..... ca boala VINE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja m`am saturat sa va tot aud ca va plangeti atata ca niste copii de 3 ani. Am schimbat numele la site..nu mai am nici o legatura cu C-S-R. Sper ca v-am facut pe plac, ca la copii cum am precizat mai sus de 3 ani ca sa nu va mai aud ca urlati. Noul nume este O-S-R (Organizatia Scuteristilor din Romania)

 

Deci ultimul cuvant ce il mai spun este "Sa fiti Sanatosi".... ..... ..... .. .. ..... ca boala VINE!

:angryfire: :angryfire: esti u mare plagiator :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa dea domnu sa ajung prin sighetu marmatiei..

 

Alias.. in judecata nu puteti sa il dati ?

 

hai ma gata nu vezi ca a schimbat numele ... si ce ii face`ai tu daca ajunge`ai acolo ?? il intreba`i cat prinde scuteru lui ? :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu deja m`am saturat sa va tot aud ca va plangeti atata ca niste copii de 3 ani. Am schimbat numele la site..nu mai am nici o legatura cu C-S-R. Sper ca v-am facut pe plac, ca la copii cum am precizat mai sus de 3 ani ca sa nu va mai aud ca urlati. Noul nume este O-S-R (Organizatia Scuteristilor din Romania)

 

Deci ultimul cuvant ce il mai spun este "Sa fiti Sanatosi".... ..... ..... .. .. ..... ca boala VINE!

 

Man. Daca tot te-ai apucat sa schimbi numele, nu vrei sa fi putin original, adica sa compui tu textele si toate cele? Eventual poate discutam si de un banner exchange, vedem. Neaparat te rog sa modifici si sigla, sa nu mai scrie CSR pe ea. Multumesc si mult succes. Cine stie, poate candva vom ajunge sa colaboram, la urma urmei merita sa facem orice pentru binele comunitatii.

 

PS - Poate ar trebui sa fi putin corect si sa scoti scriptul de la meniu care la orice click pe oricare dintre optiunile de navigare inregistreaza voturi pentru site. Utilizatorii nu-i castigi asa. Practic iti furi singur caciula.

 

PPS - Te rog sa ma ierti daca ti-am lasat vreodata impresia ca ai avut vreo legatura cu CSR :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...