Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

georgegogu

Vand Casca Streetfighter

Recommended Posts

Casca integrala Streetfighter,marimea S,stare absolut noua,1250g,pret 270ron

id: georgegogus

0722592780

George

post-5734-1208021939_thumb.jpg

post-5734-1208021960_thumb.jpg

post-5734-1208021980_thumb.jpg

post-5734-1208021995_thumb.jpg

Te intereseaza un schimb + diferenta? Am un probiker x2 marimea L, care-mi este mare si vreau masura potrivita :angryfire:

Hei! Parca mai era cineva care vinde o astfel de casca cu 200 RON! Si cred ca avea aceleasi poze. ma insel? :(

tot ce este posibil,numai ca a mea este noua in cutie si cu tipla pe viziera,la louis costa 100euro...

http://www.louis.de/_20e838b34ae56158b2605...artnr_gr=203530

uite si un link ca sa vezi ca nu mint

Nici n-am zis ca minti! Am crezut ca sunteti aceeasi persoana si cum ai vazut ca e cineva interesat de casca ai facut pe mortul si ai deshis un nou topic, la un pret mai mare. Nu te supara, dar sa stii ca sunt multi oameni parsivi, care nu tin cont de fraternitatile dintre motoristi! Si acum inteleg de ce sunt aceleasi poze, nu sunt poze facute de voi, nu? Sunt pozele castii din prezentarea de pe Louis? Tipul celalat o datea cu 200 RON, dar era purtata 1 data intre 2 localitati. Asa zicea el. Oricum imi place casca. Spor la vanzare! Sper ca nu te-ai suparat!

Si, daca nu iti e cu suparare, te rog mult pune o poza cu casca din fata-sus, cat mai clara, mi se pare mie ca vazusem niste aerisiri marfa pe ea, dar in pozele astea nu prea e clar! Salutare!

Frate, ma lasi! E 50 de euro casca pe louis.de Da-o dreacu' de treaba, iti dau si link daca vrei!

Mda, am analizat mai atent pozele si unele sunt identice, si chestia pe care am zis-o cu prezentarea, nu cred ca o prezentare de casca ar include un fundal cu un pat si o telecomanda. In fine, tu faci ce vrei, dar e cam rusinos ce vrei sa faci! Posibil sa fi cumparat casca de aici si sa icnerci sa o vinzi mai scump?

prietene,esti cu capu,pozele pe care le-am postat sunt facute de mine,ca drept dovada o sa mai pun inca una pe care respectivul nu o are.

50 euro la louis? da-mi te rog link.

varza....oricum nu ai stofa de detectiv,dar faci :baldy:)) ar trebui sa-i cer drepturi de autor celuilalt vanzator pentru ca s-a folosit de pozele facute de mine

oricum nu m-am suparat

post-5734-1216232730_thumb.jpg

Salut! Tot ce se poate sa fiu cu capul. Uite aici link sa nu zici ca sunt nebun. Pai ar trebui atunci sa-i ceri drepturi de autor, nu e frumos sa te lauzi cu munca altuia!Si daca tot e vbd ecasca asta, ai idee cum se comporta? Adica daca vajaie sau etc?

Daca tu esti copil i-ati te rog de la copii,scrie cat casa KINDER,uite link cu casca marimea S de la adulti aici

Daca tu esti copil i-ati te rog de la copii,scrie cat casa KINDER,uite link cu casca marimea S de la adulti aici

Mda, aici ai dreaptate! Te rog sa ma ierti ca te-am acuzat pe nedrept. App, nu stiu ce inseamna kinder. Nu te mai deranjez, si asa am facut destule acuzatii pe nedrept! O zi buna!

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...