Sari la conținut

Iesiri................ture


alin_barburas
 Share

Postări Recomandate

deci ... se baga careva inafara de mine si inca un individ dubios care zice ca e motociclist dar se plimba cu autobusul ;) :D

sau facem o excursie virtuala pa forum?

unii gasesc scuze "eftine"... mie mi se rupe .... si tot ma duc....

oricum ...asfalt uscat ....intre semafoare... :D

:whip:

 

 

Pai ba, Gigi talent, daca tot esti bun de gura, zi si tu ziua, pe cat timp, la cort, la autocar, pe unde si cu cine. Nu numa daca vine lume sau nu. Poate vrei sa mergi maine, atunci sigur nu vin.

Acuma serios, zi in ce perioada te-ai gandit? Daca e dupa sarbatori, cand exact? Ca asa numa ca merem .............................apoi toti merem odata si odata. Pe cat timp? 1 uichend sau mai mult? Merem pana acolo, stam la cort , bem si cand e sa fie ne intoarcem acasa , sau sa ne mutam cuibul in fiecare noapte si sa bagam km mai multi sa mergem in cat mai multe locuri? Acuma pe bune, eu de aia nu am zis inca nimic concret pt ca nu citesc ce e in mintea ta aia hodinita ;) Stii ca daca se poate , baiatu e prezent la devorat curbe , la pipait stanca cu bocancul si la facut pipi in natura :D

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 857
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

pai hai sa ii spunem iesire de 1 Mai si sa iesim in 2,3,4....daca ne lasa vremea... poate le combinam...o noapte la pensiune una la cort...nush ce sa zic..cum vreti si voi :whip:

cine stie zona ne poate spune si niste puncte turistice si distante....

:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

My bad. Nu am citit. Acuma nu stiu ce sa zic, e prea aproape de fucking paste. Nu ma ajuta banii asa repede. Urmatoarea pls. :whip:

;)

pai hai sa o amanam cu o saptamana....

 

Daca se vede Budapesta de-acolo, vin si eu.... :D

Cand, Cum, Unde, Cat?

mah io te leg la ochi :D

acuma decidem :D

;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti, am fost saptamana trecuta pe la voi pe meses prima data cu mobra. eram cu pasagera si inca un prieten cu un sv. tare neam distrat. mentionez ca nu ne plac manelele si nici nu am dat mai multe ture, am iesit doar asa de fun si chiar am vazut cateva motoare de-ale voastre. Toti saluta prietenos si din pacate asta devine raritate pe la noi. Oricum, bucurativa ca aveti acolo Mesesul in fundul gradinii ca noi adormim pe feleac in alea 2 curbe care le are.

 

Numai bine si succes la hotarari :moto:

 

 

:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut baieti, am fost saptamana trecuta pe la voi pe meses prima data cu mobra. eram cu pasagera si inca un prieten cu un sv. tare neam distrat. mentionez ca nu ne plac manelele si nici nu am dat mai multe ture, am iesit doar asa de fun si chiar am vazut cateva motoare de-ale voastre. Toti saluta prietenos si din pacate asta devine raritate pe la noi. Oricum, bucurativa ca aveti acolo Mesesul in fundul gradinii ca noi adormim pe feleac in alea 2 curbe care le are.

 

Numai bine si succes la hotarari :moto:

 

 

:)

 

Sunte-ti bine veniti oricand si ne bucuram sa va avem mai des prin preajma.De obicei sambata si duminica este apogeul pe Meses,dar suntem o gramada si in fiecare zi din saptamana daca timpul ne permite.Deci puteti sa veniti de cate ori doriti deoarece tot timpl este cineva sus.

 

Respect si asfalt uscat

 

 

apropos azi este a 3-ia zi de paste asa ca intentionam sa ne strangem sus cei care nu lucram,sau nu suntem plecati pe alte zone.Va asteptam.

 

Drive safely :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bah da hotarati-va odata , sa vad daca pot sa vin si io.

 

tu pruna , da vad ca te plictisesti tare mult , ca ai inceput sa scrii romane pe forumu asta.

 

Pai nu ma plictisesc da unii il au pe Vanghelie idol in viata asa ca tre facut curat aici, nu? :)

De tura vorbeam cu Mircea azi si am zis ca eventual sa o lasam pe dupa intrunirea de la Valea Ierii ca si aia papa ceva bani si la toti ni greu. Oricum, cand e sigur si traseul si data apare aici ca doar de aia ii facut topicul.

Si sa fiu rau ca asa trebuie, se simte cumva dorul de aproape un an la tine? :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere faptul ca am primit telefoane de amenintare cu moartea de la domnul gascan, tre sa ma scot public. Nu am vrut sa fiu rau. Gascan, da-i sa zaca la motoreta ca stim ca ti-e dor, incearca sa-ti reintri in mana asa ca mai putini km cu opelu si cu polo :rolleyes:

Cafeaua de sambata sa fie, ca apoi vine porceala, you know :rusinica:

Si sa nu aberez de tot, zic asa: in legatura cu iesirile, m-am uitat iar pe calendarul intrunirilor, deoarece nu l-am vazut de prin februarie si am vazut ca dupa Valea Ierii urmeaza Oradea si apoi iar Cluj, asa ca as vrea sa ma pot duce la ele. Deci pentru mine ar cam fi de ajuns astea, avand in vedere ca sunt una dupa alta si in zona, deci mai slab la buzunare. In concluzie dati-mi voie sa ma trag pe fese de la iesirea de care se vorbea prin Maramures. Cel putin pana la mijlocul lui iunie, deoarece anul acesta mi-am propus sa ma duc la cat mai multe intruniri si timpul si banii nu imi permit alte iesiri deocamdata. Prin iunie o sa fie si vremea mai calma cu noi si atunci s-ar putea pune de o tura pe mai multe zile, poate chiar peste hotare.

Dar mai vedem, se mai suceste mintea omului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si la mine seceta,dar sper sa ma redresez pana in iunie-iulie ca nu se poate altfel,asa ca va rog poftiti pe la mine la magazin sa fac ceva vanzari ca anu asta e varza :rusinica: Oricum la cele din zona nu ma gandesc sa nu ma prezint si de fac keta :rolleyes:

Editat de exores
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Beeeeeei , sarba(u)torim si noi intai de mai muncitoresc cumva? Se iese cu mobretele din dotare pe undeva? Macar acuma, in al 12-le ceas. Cu toate ca pe nenea netu zice 40% sanse de ploaie, dar noi, leii neinfricati o vom devora strop cu strop intru atingerea telului suprem, cafeaua dulce-amaruie a birtului din deal. Poate.

M-a sunat si Gasca adineaori si a zis ca poate da o tura incoace :rusinica:

 

 

 

 

L.E. Am vb cu cativa si daca nu ploua pe la 14 urcam dealu, in caz ca nu ne auzim la telefon si bagati ochii aici, ne vedem sus.

Editat de alin_barburas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...