Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Toti (dar absolut toti :moron: ) motoristii din zonele de mai sus sunt asteptati in fiecare marti seara, pe la 7 jumate, la parcul Bazilescu. La intrarea principala de pe Bucurestii Noi. Sa schimbam pareri, impresii, aranjam plimbari :bigstar: Ieri vremea ne-a tinut departe. Sper ca marti sa fim cat mai multi . :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

caut lume intreresata de plecarea in vama veche de 1 mai

 

strangerea se face incepand de la 8:30 la benzinaria MOL inainte de intrarea pe autostrada.

pana la 8:55 sa fie toate motoarele cu plinul facut, toti echipati, toate bagajele asezate bine.

La 9:00 - 9:05 se pleaca.

Se merge in grup 'zig zag' pe prima banda normal, cu viteza de croaziera constanta 100 km/h.

Prima oprire e la primul complex dupa ce trecem de lehliu, buda - tigari - cafea, se sta cam 10 minute.

A doua oprire e in Megidia langa prima benzinarie, tigari, cafea, daca e nevoie gaz...se sta maxim 15 minute.

A treia oprire e la o benzinarie pe iesirea din Constanta.

 

preconizez ca pe la 1 cel tarziu ajungem in vama.

 

as dori ca cei care vor sa plece la 9 sa anunte cu-n reply.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ben.

 

Io o sa dau o tura pe-acolo pe la 7 jumate. Stau juma de ora sau ceva de genu si o-ntind daca nu mai apare nemenea.

 

...valeu bordura...o mai urca dracu pe trotuar, o las langa masini de data asta.

 

later edit: Nu cred ca mai apar. Protesteaza astia cu camioanele pe centura de ajunge blocaju pana-ncoa, ca altfel nu-mi explic. Daca ies, fac 1km intr-o ora, asa ca azi cred ca raman in casa.

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io'te la oryonu' cum simpatizeaza el cu toate "clanurile " capitalei! M-am prins: tu vrei sa ai in fiecare zi cate o intalnire de motoristi, asa-i? Nu-ti mai ajung ai nostri de pe 1 Mai, Crangasi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hu ar iu?

 

Si ce-i rau in simpatizari? :(

Pana una alta, nu c-as simti ca trebe sa dau explicatii pe forum, dar daca tot stau aici, de ce sa nu ma duc sa dau cu buna ziua si la oamenii din zona?

Editat de Oryon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...