Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Si ce-i rau in simpatizari? :(

Pana una alta, nu c-as simti ca trebe sa dau explicatii pe forum, dar daca tot stau aici, de ce sa nu ma duc sa dau cu buna ziua si la oamenii din zona?

 

I was only teasing you! De fapt, cred ca vorbea invidia din mine, ca io inca nu socializez cu toate cartierele bucurestene,.. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

I was only teasing you! De fapt, cred ca vorbea invidia din mine, ca io inca nu socializez cu toate cartierele bucurestene,.. :(

 

papusa lasa oamenii in pace :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hu ar iu?

 

 

papusa lasa oamenii in pace :(

 

 

ia uite, n-am mai putut sa editez ce am scris mai sus..ma rog, ce am citat mai sus. Tocmai ii spuneam lui Oryon ca sunt prietena lui Larry, cel care bea Becks de copii :D la Bordo, joia, cand se intalnesc cei de pe Crangasi, 1 Mai, etc/

Si ptr Metaxa: baiatu', mi se pare mie sau tu ma vanezi pe tot forumu' ? :rolleyes:

si tot ptr Metaxa: diseara, ora 9, locul stiut ( a se citi terasa Sasha ) esti asteptat la vizionare de meci si la dat de baut

Editat de SZERZO
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi daca nu cumva s-a deplasat numai din risere. de obicei ele nu sunt stranse la maxim tocmai pt a permite in caz de cazatura o oarecare protectie a ghidonului la astfel de strambari. se aplica insa numai in cazul cazaturilor ushoare insa.

am cazut pe amckart , la cursurile alea. cateva julituri . n-ar fi nimic asta. dar s-a strambat ghidonul... aici e mai problema din pacate
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da... faza tare e ca nu am casco . :lol: casco era vreo 500 de euro pe an si m-am gandit ca e prea mult , ca nu renteaza . dar poate ca renta..

ma tot gandesc daca pot sa fac o treaba. sa o repar pe asigurarea cuiva .nu stiu care ar fi cea mai ok solutie .e si in garantie asa ca trebuie dusa la service autorizat suzuki.

Editat de Catalin de pe forum
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
salutare ! din pacate topicul nostru nu prea traieste . . eu stau pe buc noi , vis a vis de cris tim

 

 

 

salut, eu am fost plecat la mare... eu stau pe durau in capat. vis a vis de cris tim stiu ca exista cineva cu un hornet daca nu ma insel tu esti ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci uitati cum ar fi treaba: maine la ora 18,00 ma intalnesc cu un prieten care are un suzuki "habar n-am ce model" :P in fata la teatrul "Masca" si vrem sa facem o plimbare relaxata pina la Targoviste si inapoi. Viteza de croaziera: 100-115 km / h pentru ca suzuki-ul este in perioada de rodaj. Daca mai exista doritori ne putem vedea maine sa ne cunoastem si sa facem si o mica plimbare. Apoi mai vedem ce mai povestim pe forum. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...