Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

welcome alex ,te poti afilia fara nici o problema doar esti app :yikes:

 

PS : nu mai vine o data primavara ca nu mai am rabdare ... :kiss:

 

 

Nu mai este mult. Romica Jurca zice ca deja din februarie vor fi 15 grade si sper sa inceapa sezonul mai repede. :yikes: Pana una alta, ce-ar fi daca ne-am vedea si noi cei din zona la o bericioaica ( ca tot nu iesim cu motoarele ) sa ne cunoastem si sa facem un teambuilding astfel incat sa incepem sezonul in forta la primavara. Poate ne si recunoastem apoi cand suntem pe motoare si cu casca pe cap. :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna Seara.

 

Pentru cei interesati va anuntam ca executam lucrari de aerografie.

Termenele de executie 1-5 zile, in functie de complexitate si nr. de straturi de lac.

Pentru detalii va rugam sa ne contactati pe e-mail.sorinaero@yahoo.com ID mes. sorinaero

 

Cateva din lucrari executate

 

 

post-44855-1232471359.jpgpost-44855-1232471376.jpgpost-44855-1232471392.jpgpost-44855-1232471411.jpgpost-44855-1232473231_thumb.jpgpost-44855-1232473375_thumb.jpg

post-44855-1232473434_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic,bravo,esti curajos avand in vedere ceata,umezeala din aer si frigul,.........si despre berea aia, ma bag cu capul inainte,ce ziceti sa ne vdm la noi in cartier? OMV Laromet este ok? vineri pe la 8? :yikes: :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa zic,bravo,esti curajos avand in vedere ceata,umezeala din aer si frigul,.........si despre berea aia, ma bag cu capul inainte,ce ziceti sa ne vdm la noi in cartier? OMV Laromet este ok? vineri pe la 8? :yikes: :yikes:

 

Salut. Cu cea mai mare placere. Credeti totusi ca ar fi din scurt daca ne-am vedea maine - joi la ora 20,00? Vineri o sa plec din buc si nu as prea avea cum, dar poate maine ne vedem la OMV Laromet si stam un pic de taina, ne cunoastem, etc? :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ca ne strangem usor usor. Pai avem pana acum pe honda fireblade - Eugen, pe Catalin si subsemnatul. Cine se mai anunta pentru deseara la OMV Laromet ora 20,00 ? :scratch:

 

Io. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa stabilim de comunacord o zi saptamana asta(locatia este ok,deci propun sa ramana aceeasi,doar ora ar trebui sa fie 21 ca sa ne putem baza si pe Catalin) daca este ok asteptam propuneri legate despre zi :scratch: :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

trebuie sa stabilim de comunacord o zi saptamana asta(locatia este ok,deci propun sa ramana aceeasi,doar ora ar trebui sa fie 21 ca sa ne putem baza si pe Catalin) daca este ok asteptam propuneri legate despre zi :scratch: :D

 

Daca este ok, as propune in fiecare joi la ora 21,00. Joi seara ai sentimentul ca s-a cam terminat si saptamana, iar locatia este ok la OMV Laromet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu

 

Hai baietii!!!! Cine mai este din zona si vine joi la ora 21,00 la OMV Laromet? :laugh:

 

Eu centrez, eu dau cu capul :laugh: In curand o sa fiu super membru pe forum pentru ca o sa strang cate un post - doua saptamanal la noi pe forum.

 

Saptamana trecuta ne-am intalnit 3 oameni: Catalin de pe forum, Honda Fireblade si subsemnatul. Emi a avut ceva treaba, dar a venit acum 2 saptamani.

 

Cine se anunta pentru joi 5 feb la OMV Laromet la ora 21,00?

 

Pe ordinea de zi:

- amintiri din 2008

- ce planuri avem pentru 2009

- femei

- femei

.........

- ce mai fac motoarele?

etc etc

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

primiti si noameni noi?

 

Cu cea mai mare placere. Si noi suntem noi in actuala formula de intalnire care a fost brevetata de 3 intalniri maxim :-). Eu nu am sa pot ajunge joia asta pentru ca plec din bucuresti dar saptamana viitoare mi-ar face placere sa te intalnesc si sa ne vedem cat mai multi la OMV. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...