Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

..ma baieti vad ca incepe miscarea pe aici prin cartier...eu nu am mai citit de ceva timp forumul si am fost placut surprinsa sa vad activitate in sector... motoreta mea e la doctor :cheers: ...sper sa o fac pana vine primavara si sa reusim sa ne (re)vedem sanatosi..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

so un nr de tel ceva sau makr pm ca sa stiu cine vine, k eu azi am dat o raita prin buc noi si mi-am adus aminte k de fapt e mircuri si nu joi pt a gasi ep cineva la omv mol, so cine vine makr un pm cu un nr de tel

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ia uite cine umbla prin Viena pe recesiunea asta,bv man ,eu vin

 

Pe recesiunea asta prin Viena umbla prietena mea :-) dar daca m-am nimerit si eu pe acolo am zis sa nu plec cu mana goala :crack:

 

Karbon, Iulian: nu trebuie sa veniti neaparat cu motoarele asa ca chiar daca ninge va asteptam sa bem un suc, o bere, fiecare ce vrea si sa stam de taina. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Hopa sus. Am bifat primii 400 de km in acest weekend si am dat startul oficial la noul sezon :-) ( in cazul meu, ca altii se dau de mult :-) ). Asa ca daca tot nu ne-am vazut in ultima vreme la OMV ce-ar fi sa ne vedem in varianta motorizata joi pe la 19,00 tot la OMV si sa ne si plimbam subtire de primavara? :lol:

Editat de adrian_zZr_600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hopa sus. Am bifat primii 400 de km in acest weekend si am dat startul oficial la noul sezon :-) ( in cazul meu, ca altii se dau de mult :-) ). Asa ca daca tot nu ne-am vazut in ultima vreme la OMV ce-ar fi sa ne vedem in varianta motorizata joi pe la 19,00 tot la OMV si sa ne si plimbam subtire de primavara? :kiss:

joi la 19.00 incerc si eu sa ajung .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Pentru cei interesati sa isi personalizeze casac,motorul,atv-ul,snowmobilul,skijetul,yahtul,salupa,autoturismul,jeepul,etc.

executam lucrari de aerografie.

Termene de 2-6 zile,in functie de complexitatea modelelor.

Ptr.detalii puteti folosi ID-ul meu de ms,sorinaero.

 

Pentru a putea vizualiza cateva din lucrarile executate pueti intra pe http://profile.imageshack.us/user/aerographer/images

 

Bafta maxima.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
Daca e frumos si primiti un incepator din Mogosoaia vin si eu :D ca am mai cerut voie p-aici :)

 

Esti bine venit :) Pai hai sa facem in felul urmator:

 

DACA NU PLOUA TORENTIAL si este uscat hai sa ne vedem in parcare la OMV Laromet la ora 19,00 fix si ne cunoastem toti si facem si o mica plimbare relaxata cu motoarele :-)

 

Cine mai vine? Avem pana acum:

 

Hexstatic

Gnraloo

ZZR-UL

...........

Editat de adrian_zZr_600
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu vin cu siguranta :D

 

 

Super :-) Am vorbit si cu Honda Fireblade si poate apare si el. Avem asa pana acum pentru joi ora 19,00 OMV Laromet:

 

Hexstatic

Gnraloo

ZZR

Honda Fireblade ( Eugen )

 

........

 

Va asteptam si pe altii din zona :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...