Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Salutari si scuze de intruziune.

Incercam sa oprim udatul haotic si fara simt de responsabilitate a strazilor din Bucuresti si nu numai.

 

Petitie

 

Topic de discutii si stabilire a actiunilor.

 

Multumesc.

Sarbatori Fericite!

:wacko:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

SALUTARI VECINILOR MEI :D ANUNTATI VA ROG IESIRI MAI MULTE IN PARCUL BAZILESCU EU CRED CA NE-AR PRINDE BINE O ADUNARE MAI MARE IN ZONA PARCULUI EU SUN PE SOSEAUA CHITILEI SI CUNOSC IN CARTIER MULTI MOTOCICLISTI DORNICI DE PLINBARI SI IESIRI

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARI VECINILOR MEI :D ANUNTATI VA ROG IESIRI MAI MULTE IN PARCUL BAZILESCU EU CRED CA NE-AR PRINDE BINE O ADUNARE MAI MARE IN ZONA PARCULUI EU SUN PE SOSEAUA CHITILEI SI CUNOSC IN CARTIER MULTI MOTOCICLISTI DORNICI DE PLINBARI SI IESIRI

 

Salut! Pai bine-ai venit si adu-ti si prietenii din zona! Bafta! :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARI VECINILOR MEI :bigstar: ANUNTATI VA ROG IESIRI MAI MULTE IN PARCUL BAZILESCU EU CRED CA NE-AR PRINDE BINE O ADUNARE MAI MARE IN ZONA PARCULUI EU SUN PE SOSEAUA CHITILEI SI CUNOSC IN CARTIER MULTI MOTOCICLISTI DORNICI DE PLINBARI SI IESIRI

 

Salut. Hai sa incercam joi 30 aprilie la ora 19,00 la intrarea in parcul Bazilescu, cea din bulevard? Cine se anunta? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua,

 

Pentru cei interesati sa isi personalizeze casac,motorul,atv-ul,snowmobilul,skijetul,yahtul,salupa,autoturismul,jeepul,etc.

executam lucrari de aerografie.

Termene de 2-6 zile,in functie de complexitatea modelelor.

Ptr.detalii puteti folosi ID-ul meu de ms,sorinaero.

 

Pentru a putea vizualiza cateva din lucrarile executate pueti intra pe http://profile.imageshack.us/user/aerographer/images

 

Bafta maxima.

post-44855-1241724202_thumb.jpg

post-44855-1241724243_thumb.jpg

post-44855-1241724289_thumb.jpg

post-44855-1241724341_thumb.jpg

post-44855-1241724413_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Vine cineva, nu weekendul asta, urmatorul la intalnirea de la Mamaia organizata de Sea Wolves? Eu ma gandeam sa imi iau cortul si sacul de dormit si sa ma duc acolo si ar fi frumos daca ne-am strange cativa sa mergem impreuna. Mai multe detalii despre intalnire la sectiunea de " Intalniri, excursii, etc.... ". Ar fi o ocazie frumoasa sa dam o fuga la mare :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weekend-ul asta tr sa fiu la o nunta,ca are as fi mers pe la mare

 

Intalnirea este in weekendul 30-31 iunie. Eu o sa dau o fuga si sambata dimineata si ma intorc sambata seara de la mare pe 23.

 

Deci cine mai doreste, cine mai pofteste? :-)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

daca tot suntem la regionale, sper sa nu supar pe nimeni.

 

Mi s-a furat un scuter aprilia SR 50, culoare argintiu cu rosu. Pe fata deasupra farului are un #46 scrie mare pe un fond albastru.

Pe spate are 2 stopuri rotunde rosii. Are o toba argintie cu un final albastru pe care scrie r4r.

 

Daca cumva cineva il vede il rog sa sune la 0740501824 sau sa dea sms iar pe ym: speed_uhh.

Multumesc.

 

/index.php?showtopic=395022

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Salutare,

 

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi mi s-a furat carena fata (model unicat) de pe moto Suzuki Bandit '96. Motorul era parca la intersectia Dimitrov. Bineinteles ca odata cu ea s-a lipit de mana hotilor si semnalizatoarele din carbon....pe care nu le-au mai desfacut cu cheia cum au procedat la carena ci le-au rupt taraneste.

 

Daca cumva o vedeti pe vreun motor incercati va rog sa luati legatura cu respectivu` sau macar sa obtineti un nr de inmatriculare. Apoi un apel pe 0741.469.019 sau un sms.

 

Multumesc mult.

post-31449-1251067009_thumb.jpg

post-31449-1251067012_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

salut se mai intalnesc motoristi in fata la bazilescu? tot marti la 19? imi fac si eu aparitia din pajura dar numa sa stiu sa nu vin degeaba. 10x

 

PS: mai e loc app k sa nu ma bag in seama k musca

Editat de dragoselu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...