Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

Salutare tuturor,

 

 

Proaspat motociclist din Pajura, cu un Cbr f3 negru.

 

Asfalt uscat tuturor si la cat mai multe iesiri .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Copii, va rog frumos sa aruncati un ochi pe linkul de mai jos. Este foarte important.

 

/index.php?/topic/664304-se-cauta-martori-pentru-accident-mortal-sos-cotroceni/page__view__findpost__p__2897320

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Copii, va rog frumos sa aruncati un ochi pe linkul de mai jos. Este foarte important.

 

http://www.motocicli...ost__p__2897320

 

am urmarit fiecare pagina a postului... :(

 

se fac iesiri cu cei din zona aceasta? eu stau pe 1mai si nu prea am cu cine sa ma plimb.. proaspat motorist de circa 6 saptamani :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nevoie urgenta de sange grupa B3 RH-NEGATIV sau 01 RH-NEGATIV, va rog frumos! Cei dispusi sa doneze sunt asteptati luni dimineata la 8 la Spitalul Militar din zona Garii de Nord! Mai multe detalii aici /index.php?/topic/670264-nevoie-urgenta-de-sange-grupa-b3-rh-negativ/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Cine doreste sa participe la deschiderea B'ESTFEST de anul acesta este invitat sa vina vineri 6 iulie la ora 14 in comuna Tunari pentru o intalnire si o parada moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Strada Colectiei mai exact....si nu ma insel:D...uite o poza cu moto sa tii cine sunt

 

dupa intalnirea din trafic acum stiu si eu cine esti:P

 

ne strangem la o plimbare? tot e vara cald..si vorba aia noi vara nu dormim;))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

De curand m-am alaturat si eu posesorilor de moto din zona. Vroiam sa va intreb daca stiti vreun garaj/curte/duba/etc prin zona Podu' Constanta pe unde as putea lasa si eu motorul (pentru pretul corect bineinteles :D).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, un garaj sau loc safe unde sa-mi tin motocicleta 3-4 nopti pe saptamana in zona aleii Hrisovului (Pajura) ar fi? Contra cost, bineinteles.

Sunt vreo 3-4 motoare tinute in fata blocurilor, legate (choppere si street mai mult), dar stiu ca hotii au o pasiune pentru super-sportive si mi-e teama ca R6-le meu ar atrage atentia.Ma gandeam sa iau un lant gros si o husa, dar nimic nu sperie profesionistii, daca isi pun in plan sa fure ceva.

E o tipografie in zona, foarte aproape, dar am vorbit cu paznicul si este exclus sa ma lase s-o tin inauntru.

Mersi anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am facut o aplicatie ce foloseste Google Maps pentru gasirea de colegi/vecini cu care sa mergeti la munca. Gasiti mai multe informatii daca accesati linkul de mai jos.

Daca nu va foloseste voua, dar vi se pare interesanta, poate distribuiti linkul celor care ar putea fi interesati.

 

www.workompanion.ucoz.ro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pic și eu pe aici cu o reclamă...pentru mine. :D

Pe bd. Iuliu Maniu (București), lângă Student Pub, am deschis un magazin acum ceva vreme și am băgat și partea de piese pentru moto și scutere. Lucrez cu 3 importatori de căciulă, deci sper să pot găsi cam orice ar fi nevoie.

Dacă aveți nevoie de ceva aruncați cu mail-uri pe contact@zetmag.com sau sunați-mă la 021.367.48.77 sau 0752.230.399

 

Asfalt uscat și mai puțin fierbinte :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

AJUTOR!!! AJUTOR!!! AJUTOR!!!

Danut (varul meu) trebuie sa zambeasca din nou.

Mi-a promis ca mergem la pescuit, ca se face motociclist, ca ma lasa sa-l bat la table dar pt ca sa-si tina promisiunile are nevoie de donatori de sange. Momentan are nevoie de donatori cu grupa doar cu grupa A2 pozitiv. Trebuiesc 2 persoane in fiecare zi. Donarea de sange se face pe strada DR FELIX (undeva pe lanaga Victoriei) dimineata intre 8 -11.Va rog sa ma contactacti (0723562645), inainte sa va dau mai multe detalii. Multumesc tuturor care mi-au fost deja alaturi. Va rog sa distribuiti toti mesajul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Salutare, stau si eu prin Pajura si m-ar interesa inchirierea unui garaj la comun cu inca 1-2 "colocatari", sa iasa un pret mai bun. Mai este cineva interesat ?

Poate sa fie si prin Bucurestii Noi, Chibrit, soseaua Chitilei pe la inceput.

Dati PM sau scrieti direct aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Vizitator yo3hak

O intalnire pe la Bazilescu sau o mini excursie pe cand? Sunt din Bucuresti Noi posesor de YAMAHA XJ600 Diversion. Salutare la toti.



Mai dar chiar nimeni din aceasta zona a Bucurestiului?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Dragi prieteni,

 

Avem placerea sa va invitam sambata, 8 iunie , incepand cu ora 14:00, la petrecerea aniversara ce marcheaza implinirea a 3 ani de activitate a service-ului Wolf Moto si totodata lansarea noului magazin online pe care il puteti gasi pe pagina noastra web http://www.wolfmoto.ro

Evenimentul se va tine la sediul nostru din Bucuresti, Str Tipografilor (Casa Presei), unde va asteptam cu placere la o bere (cu sau fara alcool) si unde vom avea prilejul sa povestim mai pe indelete, sa ascultam o muzica buna si sa ne distram inconjurati de motociclete. Tot din partea casei vom servi o “surpriza” la ceaun, realizata de echipa noastra .

 

Va asteptam!

Echipa Wolf Moto.

 

post-67815-0-92308000-1370530169_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...