Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Muhahahah! Ne mai trebuie tevi din PVC cu cornete :)))) . Poate bagam si un "lapte gros" saptamana viitoare :))) .


» Post actualizat in 03 Oct 2014 12:41

P.S. Sunt geniale desenele :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Marfa. Aia alba pe fond negru e tare. Da vezi ca scria bcuresti sau altceva aiurea pe undeva.

 

Daca ne punem grade, io vreau sa fiu Grand Wizard of Bazi Crew :D

 

Apropo de cornete... am fost acu vreo luna intr-o vizita la niste prieteni cu un pusti de 7 ani care o ardea grav cu xboxu. Printre jucariile care zaceau nefolosite am gasit o tzeava - probabil batzul de la o morisca de cand era mic. Instant m-am gandit sa-l momesc pe fraier afara, sa-l invatz cum vine cu cornetu'. L-am luat sa-l corup, cu toate protestele ma-sii si nevesti-mii. Partea naspa e ca n-a halit - in 5 min era la loc calare pe xbox. Io in schimb am tras juma de ora cu cornete incercand sa le bag printre niste scanduri. A fost mega distractiv.

 

In acest spirit, propun ca joi seara sa venim cu tzevile la parc, sa facem o demonstratie :D

» Post actualizat in 03 Oct 2014 13:43

Desi cred ca aia aIb cu negru ar da mai bine invers. Sa fie scrisu alb si fondu negru.

» Post actualizat in 03 Oct 2014 13:48

Si lapte gros doar cu Costin arbitru.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cererea marelui "Grand Wizard" of Bazi

 

tadaaa


» Post actualizat in 03 Oct 2014 14:32

l.e. - eu vrea sa fiu " Melcul Netrebnic "

post-79735-0-24741200-1412346565_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, e miez. Îmi şi imaginez cum ar fi să-mi trag un patch d-asta de 30 cm diametru pe spate. Şi să mă duc să-l iau pe fi-miu de la grădiniţă. Sau să alerg prin parc cu ţeava cu cornete...

 

Da' ce-ai, ej' nebun? cum să fii melcul netrebnic? Trebe ceva dur şi rău, potrivit cinului şi prestanţei tale. Ceva de genul: Înalt-Prea-Scârbăvnicia Sa, Marele Melc Netrebnic, Ticluitorul de SMS-uri, Diriguitorul a tot ce mişcă în Bazi Crew. Or something...

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ferească Satan cât de psihopati sunteți, presimt că învăț din nou ceva rău de la voi!

» Post actualizat in 03 Oct 2014 17:22

Eu ce titlu am?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Habar n-am... Alege-ti si tu ceva pe potrivă. De pildă. Schwerpanzergeneraloberst (nici nu stiu daca e corect, da' sună bine).


» Post actualizat in 03 Oct 2014 18:38

Da' chiar, la B.A.Z.I. crew ar merge gradele SS, daca tot e sa facem panarama... Deci tu ai fi Schwerpanzer Oberstgruppenfuhrer.

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Planeta Moldova, nu ti-e rusine????? Cine era moldovean de acolo? Eu tot insist sa facem 2 intruniri pe saptamana, dar vad ca nu ma vrea nimeni. :D


» Post actualizat in 06 Oct 2014 08:04

http://www.realitatea.net/oferii-ignora-noile-prevedin-din-codul-rutier_1540458.html?utm_source=Cub-Actualitate/Social&utm_medium=Clicks&utm_campaign=trkweb

 

Deci, va rog, la minutul 1:10 :)))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Planeta Moldova, nu ti-e rusine????? Cine era moldovean de acolo? Eu tot insist sa facem 2 intruniri pe saptamana, dar vad ca nu ma vrea nimeni.

» Post actualizat in 06 Oct 2014 08:04

http://www.realitatea.net/oferii-ignora-noile-prevedin-din-codul-rutier_1540458.html?utm_source=Cub-Actualitate/Social&utm_medium=Clicks&utm_campaign=trkweb

 

Deci, va rog, la minutul 1:10

 

spuse Teo dupa ce cosumase 3 beri si s-a urcat la volan :crack: :crack:

 

Foarte frumos joi, nu mai vin Nu stiu de ce era declarata intrunire de cartier cand de fapt era planeta Moldova pe baricade dupa 10pm. Si astia-s rai rai cu sudistii.

omg, atat de rai am fost :wacko: ?

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cumva aţi mai vândut vreun playstation prin vreo benzinărie?

 

nu pot sa credddddddddddd......=)))))))) :crack: :crack: :crack: genial Ionule, genial ==))))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, ma, bine... Asta am inteles si noi. Da' vrem să ştim ce-aţi făcut acum. V-aţi fugărit cu poliţia, v-aţi crestat cu beţivii din bar, v-aţi trezit prin paturi străine în Pipera, aţi pierdut toţi banii la cazinou pana la 3 dimineaţa şi aţi amanetat motocicletele... ceva interesant, acolo.


» Post actualizat in 06 Oct 2014 11:20

... lotrii șî samagonii dracului, nu vreț sî ni zâceț șî noo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maaaa .... acum mi-am dat seama ... Irina se joaca cu mintile noastre ...

 

cred ca s-au pus de comun acord ( Teo , Silviu a.k.a. Kramer si Irina ) sa ne arunce pastilute dastea ca sa stam cu nasurile lipite de monitoare.

 

 

am i right ?! <_<

 

in realitate, au baut un cate ceiut cald si s-au dus cumintei acasa :blbl:

 

 

Omg d-astea se intamplau de obicei la intalnirea saptamanala? In this case, sustin propunerea lui Teo, sa ne intalnim mai des

 

 

poate :blush: ... eu nu recunosc nimic

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cata activitate pe aici. Inteleg ca se pregatesc urmatoarele intalniri, programul arata bine : fugarit cu politia, o runda scurta de crestat cu betivii pardon tovarasii din bar, apoi una la cazinou. Dar aici e problematic, pe hornet nu iau cine stie ce, dar ne salveaza Teo cu k5-ul :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...