Sari la conținut

Zona Bucurestii Noi, Chitila, Pajura, Damaroaia, Jiului, Straulesti


emi2009
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Proteinele se iau din bere, inseamna ca n-ai baut destula :))) .

Da-l naiba de KFC!

Baga asa: 6 oua crude, lapte nefiert, 200 g de unt, cojile de la alea 6 oua, bagi in blender si apoi bei cocktail-ul...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stau prin zona. chiar la podul Constanta. Ce, am service moto pe langa pod? si io nu stiam? la wolf, am dar mailuri, nu raspunde nimeni, am trecut pe acolo si sunt "portile" inchise. pana mea....iar pana in rosu, pentru 50 lei mai ieftin, nu renteaza, parerea mea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, stau prin zona. chiar la podul Constanta. Ce, am service moto pe langa pod? si io nu stiam? la wolf, am dar mailuri, nu raspunde nimeni, am trecut pe acolo si sunt "portile" inchise. pana mea....iar pana in rosu, pentru 50 lei mai ieftin, nu renteaza, parerea mea...

 

Chiar langa pod(pe stanga cum te duci spre p-ta chibrit) este GoRacing uite nr lor 0761.320.240, sunt foarte ok baietii am fost de cateva ori la ei si am fost multumit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DE MI SI A! DE MI SI A! La puscariieeee, Mitica, la puscaaarieeee!

uuuuu....Teo, te rog mult sa te filmezi cand faci asta.... de 5 ani imi doresc sa-mi dau demisia dar nu pot ... vreau sa traiesc sentimentul asta prin intermediul tau, filmeaza-te si da-mi sa ma bucur si eu :crack: :crack:

(*-*) - stocker :rusinica:

Editat de Gabi M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... Deci apropo de servicii si demisii... Gabi, cautam ieri un bancomat si m-am nimerit la intrarea de la serv tau. Mi s-a parut creepy rau Casa Presei. Zici ca a incremenit in anii 90, cu mosu aurolac care strajuieste culoarul ala lung si rece, cu cascarabetele pe margini... Nu ziceai ca demisionezi si tu?

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa... Deci apropo de servicii si demisii... Gabi, cautam ieri un bancomat si m-am nimerit la intrarea de la serv tau. Mi s-a parut creepy rau Casa Presei. Zici ca a incremenit in anii 90, cu mosu aurolac care strajuieste culoarul ala lung si rece, cu cascarabetele pe margini... Nu ziceai ca demisionezi si tu?

a) pfff...trebuia sa ma suni, la mine sus este ca o oaza de lumina intr-o bezna comunista

 

B) asa era in plan, imi si gasisem un nou job ( la CanCan ) dar aveau un program de la 11 la 20 si nu mai ajungeam la facultate. momentan sunt in cautare

 

 

@Gabi - nu stiu daca o sa filmez, dar o poza tot ii fac. :D

mda .... :( presupun ca merge si asta

» Post actualizat in 21 Jan 2015 06:27

hai guten neata !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pofta am de o bere:)))

 

buuuuuun, pai diseara facem treaba.

 

am un sentiment ca o sa fim MINIM 10 persoane, deci o sa curga muuuulta bere :drink: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

s-ar putea sa vin si io... sa beau doar 1 bere

 

trebuie ionule :)

 

Baieti, m-am decis, ne rebrenduim. Nu-mi mai place cum suna BAZI Crew, si nici logo-ul

 

Am cugetat, si rascugetat si am venit cu un alt nume .... Bazilescu Pirates .... bam ... :)

 

in curs de, este si un nou logo ...

 

Ce parere aveti ?

» Post actualizat in 22 Jan 2015 09:13

cu atasament :D

post-79735-0-37008000-1421917977_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...