Sari la conținut

Intrunire publica in Blackland


Joe Black
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ASTA A FOST TOT, PRIETENI!!! :makeout: :ok: :moto:

 

FOARTE REUSHITA INTALNIREA PUBLICA DIN BLACKLAND!!!

TZINEM SA MULTZUMIM SHI PE ACEASTA CALE LUI BOGDAN IN ROL DE ACORDEONIST PRINCIPAL SHI PROMITEM CA NU O SA LIPSEASCA LA NICI O INTALNIRE VIITOARE!!! VENIM SA-L LUAM CU TAXIUL DE ACASA :baldy: :baldy: :baldy:

 

SHI LUI JOE PENTRU SPATZIUL PUS LA DISPOZITZIE!!!

 

 

SHI LA URMATOAREA NOASTRA INTALNIRE, AM DOAR 700 MB DE FILMULETZE FACUTE LA PETRECERE :blbl: B) :scratch: :baldy: :baldy:

 

 

PANA LA PROXIMA INTALNIRE, AVETZI GRIJA DE VOI!!!

:baldy: :baldy: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa nu creada cineva ca in halba aia era doar cola, cola era doar pt a-i pacali pe baieti ca eu sunt un copil cuminte care nu consuma alcool... De fapt erau doua parti de votka si o parte de cola :ok:

 

Faina petrecerea... Joe pusese si un bilet de restrictie pt mine: sa nu incalec nici un motor mai mic de 1200 cmc :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost super reusit party-ul [tzuica + vin + bere + lautareasca + rock + rock lautaresc + lume multa] ...

 

imi pare rau ca am plecat cam devreme, dar aveam programata plimbare cu motorul a doua zi si eram obosit :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASTA A FOST TOT, PRIETENI!!!

 

FOARTE REUSHITA INTALNIREA PUBLICA DIN BLACKLAND!!!

TZINEM SA MULTZUMIM SHI PE ACEASTA CALE LUI BOGDAN IN ROL DE ACORDEONIST PRINCIPAL SHI PROMITEM CA NU O SA LIPSEASCA LA NICI O INTALNIRE VIITOARE!!! VENIM SA-L LUAM CU TAXIUL DE ACASA  :scratch: 

 

SHI LUI JOE PENTRU SPATZIUL PUS LA DISPOZITZIE!!!

 

 

SHI LA URMATOAREA NOASTRA INTALNIRE, AM DOAR 700 MB DE FILMULETZE FACUTE LA PETRECERE  :makeout:  :ok:  :moto:  :blbl:  B)

 

 

PANA LA PROXIMA INTALNIRE, AVETZI GRIJA DE VOI!!!

:baldy:  :baldy:  :baldy:

In afara de taxiu va trebui sa pregatesti si un bidon de "aghiasma" :baldy: (cum a avut Joe) ca fara ea nu se ung corzile vocale si incep sa-mi scartie incheieturile pe clape. :baldy:

 

A fost super tare...

 

Sper sa o comitem cat mai curand.

Pana atunci :baldy:

 

 

Bogdan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Betzivanilor! :blbl: :makeout: Voi m-ati pandit sa plec din Bucuresti sa o comiteti...

 

Las ca data viitoare va prind si eu asupra faptului,vedeti voi muzica lautareasca pe chitara electrica cu distors si rock pe acordeon :ok: :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos pare sa fi fost in blackland in we... io am fost la cluj, deci sunt absent motivat, mai ales ca a fost superb si acolo... las ca data viitoare vin si io in blackland sa va stric pozele cu moaca mea fotogenica :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU ESTE ADEVARAT!! NU M-AM SIMTIT BINE SAMBATA.... :blbl: PANA LA ORA 21:00, CAND AU INCEPUT SA CURGA MUSHTERII...DIN TOATA TARA BUCURESTIULUI, CU MIC -MARE, FARA : COPII, ANIMALE, GRIJI....

 

 

MOTIV DE A PETRECE?

 

DACA NU AJUNG LA NICI O INTRUNIRE, FAC EU UNA...BLACKLANDU'...SAMBATA SEARA, HOME ALONE EPISODUL 79, PRIMA TURA DATA LA MOTOSCHOOL, BEREA,TZWYK, VIN, LAPTE DISTILAT,CEAPA,OUA, PASTA DENTHALA, BRANZA, HARTIE IGENIK, VOTK, MUSTAR, 1 MANEA, LAUTAREASCA, ROCK,ETC..., IN CE ORDINE B) DON'T REMEMBER....:ok: INCA UN MOTIV AR MAI FI "SURPRIZA" IRINEI(N_S) :baldy:

 

LISTA DATORNICILOR...

 

VLAD URSU IVAN_DNEPRA & RUXI

BRUTUS BOGDAN CLAPARU' & WIFE

MUTULICA & MIELU

BEBE COMBAT & RAMBO ( :baldy: )

KALI (LA FAMME TOUTJOURE :makeout: ) FA-TE BINE REPEDE!!!

D.M.W.(FOTOGRAF PRO OCAZIONAL) & TEO :baldy:

DORU & CLAUDIA & ANA-MARIA SCOOTERISTRA

JANEL (alCOListA)

WOLF4MWOLF (AVETI GRIJA LA EL DIMINEATZA)

IRINA CRAItza & JULY

IPMAN

PROFU (CU BAXTERU')

DAN DEXTERU & THOSE 2 PIERCED GIRLS (WAY 2 GO !!!)

VLAD GARCEA

DANY & ANDREI GARCEA

MIU(SLP) & Mr. BIGu

 

S-A PETRECUT PANA LA 16:30... SHI AM AVUT PARTE DE TOT CE S-A TRECUT PE INVITATZIE...LA SFARSHITUL MARATONULUI, OBOSEALA, TRISTEZE( S-A TERMINAT) SHI UN SENTIMENT DE SATIFACTIE (REV+ INTRUNIRI + ONOMASTICI - LA O INTRUNIRE...E BINE! )

 

:baldy:

 

ps. TNX 2 ALL & HOPE SEA U SOON!! :moto: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...