Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

cred k o sa speriem orasul , sa vezi babele ce o sa se inchine si ce o a zica "doamne fereste roackeri satanisti si violatori de babe" glumeam , sper sa nua vem ceva probleme cu garda pt k suntem multi , dar aqma vdm noi maine

, si haideti haideti cat mai multi

 

salutari cu farul si asfalt uscat

 

pana acuma din bucuresti + lehliu sunt anuntati aprox 15 motoare , haideti fratilor , inrolarea pt drum sambata 07.06.2008 ora 11.00 in fata Academiei Romane , Calea 13 Septembrie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eee, abia astept sa-mi mai desmortesc oasele la drum..ca prin bucuresti toata saptamana mi-am tasat coloana de la liniile de tramvai

pe dimineata fratilor!!!

poate ar trebui sa ma bag si eu la somn :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce pofta imi faceti.. da din pacate uichendu asta a fost deja stabilit.....ufffffffffffff!!!

insa m-as baga pt 13-15 iunie Vama Veche... ar fi primul eu drum lung :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mama ce pofta imi faceti.. da din pacate uichendu asta a fost deja stabilit.....ufffffffffffff!!!

insa m-as baga pt 13-15 iunie Vama Veche... ar fi primul eu drum lung :)

 

vin si eu!!!

la 11:00 pe platou la academie,da?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

venim si noi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Drumul spre Targoviste e super.Mi-ar fi placut si mie dar abia in dimineata asta am iesit din serviciu si nu vreau sa fac vreo nefacuta.Dar daca nu supar pe cineva as putea veni sa va salut macar si sa va trag nista poze.

Astept o replica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Drumul spre Targoviste e super.Mi-ar fi placut si mie dar abia in dimineata asta am iesit din serviciu si nu vreau sa fac vreo nefacuta.Dar daca nu supar pe cineva as putea veni sa va salut macar si sa va trag nista poze.

Astept o replica

Esti binevenit ! :) :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ajungeti mai devreme de 13.30 la monument in Tgv, sper sa nu plecati de acolo inainte de aceasta ora, ca noi venim la locul cu pricina la ora stabilita, 13.30. Nu de alta, dar daca plecati din Buc la 11-11.30, 2 ore va ia drumul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne primiti si pe noi? Suntem doi si un motor, care momentan nu e chopper, dar a fost si o sa fie.... Speram cat mai curand....

 

 

oricine doreste,... poate sa vina! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte sooper tare azi. Mai ales cu ploaia. Nota 10 pentru baietii cu vitezanele care au reusit sa tina pasul cu noi. Cred ca s-au cam chinuit dar sper ca le-a placut. Asteptam pozele :)

Eu maine ma duc la bookfest. Daca mai sunt doritori...poate ne vedem la arc si de acolo mergem in turma (asta daca e frumos si nu o sa ploua)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate si eu lucrez sambetele.Da' macar o data pe luna tot ma scot eu :)

Apropos, bagati poze :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte sooper tare azi. Mai ales cu ploaia. Nota 10 pentru baietii cu vitezanele care au reusit sa tina pasul cu noi. Cred ca s-au cam chinuit dar sper ca le-a placut. Asteptam pozele :)

Eu maine ma duc la bookfest. Daca mai sunt doritori...poate ne vedem la arc si de acolo mergem in turma (asta daca e frumos si nu o sa ploua)

 

Pustiule, nota 10 si pentru tine.

ma asteptam sa te apuce vreo vitejie, vreo `demonstratie`, dar ai fost beton.

M-ai surprins placut, bravo!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lomeeeeeee super tare tura asta, am ajuns cu bine la Lehliu, cu toate ca sunt frant de oboseala ma chinui acum sa pun si eu cateva poze pe care le-am facut, acum incep sa ma chinui

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dintr-o regretabila necomunicare(voi erati in spatele meu si eu alergam crezand ca santeti in fata ),eu m-am pierdut de grup si am ajuns singur,dar primul :) la Bucuresti.........mai si ce ploaie am prins :)

PS:cei care nu aveti echipament de ploaie ar trebui sa va luati.al meu e din Louis,25 euroi parca .

 

Lomeeeeeee super tare tura asta, am ajuns cu bine la Lehliu, cu toate ca sunt frant de oboseala ma chinui acum sa pun si eu cateva poze pe care le-am facut, acum incep sa ma chinui

asteptam !!!

 

 

Next time voi fi si eu in grup.Super misto formatia.

Mici rau pozele astea !!astia mai batrani nu vede bine !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci nu ma asteptam sa fim asa multi, de entuziast ce am fost am si gresit drumul in Bucuresti. Sper sa nu fi suparat pe cineva mica balbaiala in Bucuresti, as face oricand drumul fara sa-l gresesc, azi insa... m-au luat emotiile :) A fost superb asa multi. Am numarat 24 de motoare prin Bucuresti, 22 de motoare au iesit din Bucuresti 30+ prin Targoviste.

 

Super tare crashma de pe deal... au pierdut instant 30+ de clienti deci TrAiM iN rOmAnIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Imi pare rau ca nu am vizitat manastirea, dar sigur o sa o vizitam poate chiar anul asta.

 

Formatia la dus a fost cam dezordonata dar la 22 de motoare e greu sa tii formatia daca grupul nu e "rodat". Avand in vedere ca suntem la inceput si au fost 20+ motoare si multi au fost prima data cu noi, zic eu ca se putea si mai rau, asa ca sa nu fim nemultumiti si altadata om face-o si mai bine. Multi nu au stiut ca avem anti-radar in frunte... si nu s-au tinut dupa ceilalti incetinind foarte mult in localitati...

 

La intoarcere s-a mers mai bine anyway asa ca mie unu imi e clar... avem nevoie de exercitiu.

 

Buna mancarea la crashma galbena, si chelnerul tare de tot: "Maria, Maria! Hai repede sa vedem cum pleaca astia!..." "Astia" fiind noi motoarele care plecam de la crashma :)

 

Iata si pozele:

 

Targoviste 07 Iunie 2008

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau m-am enervat ca nu am reusit sa pun pozele unde mi-a zis catalin, nevasta-mea tipa la mine ca nu ma duc in pat, iar ca sa pun pozele direct pe forum tre sa le micsorez ca sunt la rez de 8mpix si nu mai am chef ca sunt obosit, o sa le micsorez maine si le pun, hai pa si somn usor, dupa o asa plimbare meritam un somn, cya

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu parere de rau m-am enervat ca nu am reusit sa pun pozele unde mi-a zis catalin, nevasta-mea tipa la mine ca nu ma duc in pat, iar ca sa pun pozele direct pe forum tre sa le micsorez ca sunt la rez de 8mpix si nu mai am chef ca sunt obosit, o sa le micsorez maine si le pun, hai pa si somn usor, dupa o asa plimbare meritam un somn, cya

 

http://picasaweb.google.com/home

 

fa cont pe site-ul asta. dupa care le uploadezi usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://picasaweb.google.com/home

 

fa cont pe site-ul asta. dupa care le uploadezi usor.

 

daca aveti mail pe @gmail.com nu trebuie sa va mai faceti alt cont

puteti pune link-ul unde puneti voi pozele, nu de altceva dar sa mai bag si eu cateva

a fost super astazi si combinezonul si-a facut treaba

seara buna si ne vedem data viitoare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare la toti , imi pare rau pt azi k ati plecat asa rpd , da recunoasc k au fost nesimtit aia de la terasa de sus de pe deal , dar poate data aviatoare sper sa nu mai faca asa , sper k va placut la noi asa putin cat ati vazut din oras .

salutari cu farul si asfalt uscat

 

PS : maine seara o sa pun si eu filmarea k nu mai am baterie la camera video aqma

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...