Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

@Larry: de unde ti-ai luat parbrizul pentru motor?

Ma bate si pe mine gandul sa-mi achizitionez unul. Cat te-a costat?

FREE !!! , "din partea casei" LIFAN-Bucuresti, ca de la ei am cumparat motorul :friends: iata site-ul lor si toate detaliile, vezi link de contact : http://www.lifan.com.ro/250-4.php

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Merci mult. Uite casc si eu gura acum pe un catalog de HighwayHawk.

Yummy... ce de nebunii imi vad aici ochisorii :friends:.

Am reusit sa-mi schimb azi manetele si mi-am gasit unele cu franjuri

si nu sunt doar stranse cu cu un snur pe maneta (cum am mai vazut eu) ci chiar impletite pe ele.

Ce se mai aude cu sigla? Trebuie sa ne procuram si niste veste din piele intre timp.

Din ce am vazut eu sunt cam in jur de 160-200 RON (Paula's bike shop).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci mult. Uite casc si eu gura acum pe un catalog de HighwayHawk.

Yummy... ce de nebunii imi vad aici ochisorii :crack:.

Am reusit sa-mi schimb azi manetele si mi-am gasit unele cu franjuri

si nu sunt doar stranse cu cu un snur pe maneta (cum am mai vazut eu) ci chiar impletite pe ele.

Ce se mai aude cu sigla? Trebuie sa ne procuram si niste veste din piele intre timp.

Din ce am vazut eu sunt cam in jur de 160-200 RON (Paula's bike shop).

Imi place ideea cu gecile din piele, vezi si tu preturile de la Paula daca tot esti pe cautari :bounce: ...vine si sigla curand, cred ca e buna ideea cu prinderea siglei pe suport gen arici : o desfaci si o repui pe ce geaca, vesta, maieu (?!?) vrei tu. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A SPUNE CEVA AI O MIE DE POSIBILITATI.

Depinde de "cand"si"cum"sa o spui.

Va saluta Mircea. :friends:

Ai dreptate Mircea. :crack: Apropos de spus, vad ca nu prea se mai anunta participanti pentru Lehliu - e joi deja, oamenii de acolo trebuie sa stie câte persoane vin !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai noroc.

Pe acest forum nu vreau certuri DELOC!

Am scris un mesaj foarte lung si foarte elegant, dar s-a sters ca am apasat ceva gresit. Am avut o zi foarte grea si sunt plin de spume, chiar nu mai am rabdare cu nimic si cu nimeni, mai bine ma duc sa-mi bat prietena. :friends:

Incerc sa ma abtin cat pot de la ce ati scris mai sus, dar pentru a respecta un om nu este suficienta experienta pe care o are intr-un anumit domeniu, ci caracterul acelei persoane si respectul pe care mi-l ofera, din punctul meu de vedere si aici sunt sigur ca vorbesc in numele tuturor poate sa fie si comandant de nava spatiala, daca nu ma respecta....

Mihai, te astep sambata la gratar la Lehliu, sa bem o bere, sa bem un mic, sa bem balta daca putem si sa polemizam cat vrei.

In alta ordine de idei i-am transmis azi lui Dan condoleante in numele vostru baieti, ne-a multumit... nu pot si nu vreau sa descriu atmosfera...

Acestea fiind spuse , ne vedem sambata.

 

PS: sunt sigur ca o sa vina mai multi dar nu se anunta pe forum, deci nu cred ca este nici o problema, cei din Lehliu oricum s-au pregatit.

 

Asfalt Tango si hai zambiti ca discutam de motoare

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca o sa vina mai multi, iar cu riscul de a ma repeta va zic, daca cineva se gandeste sa nu vina pentru ca nu are bani ne suparam rau de tot, organizam chestia asta ca sa ne cunoastem nu ca sa vomitam de cat mancam sau sa cadem lati de bere fara alcool. REPET, este ca nunta unde nu iti vin prietenii cei mai buni ca nu au bani.

Hai va pup ca ma bag la nani, se apropie alegerile si trebuie sa cos sacii cu voturile deja stampilate. :friends:

 

Sambata 14 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt sigur ca o sa vina mai multi, iar cu riscul de a ma repeta va zic, daca cineva se gandeste sa nu vina pentru ca nu are bani ne suparam rau de tot, organizam chestia asta ca sa ne cunoastem nu ca sa vomitam de cat mancam sau sa cadem lati de bere fara alcool. REPET, este ca nunta unde nu iti vin prietenii cei mai buni ca nu au bani.

Eu va doresc distractie placuta !!!

Dupa socoteala mea,ar trebui ca sambata viitoare sa fiu in Buc,ne vedem atunci. :friends:

 

PS:te-ai gandit sa candidezi si tu ?? :crack: :bounce:

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

 

nu stiam de unde am visat ca-s pupat!!!! m-a pupat Lope!!!! inainte sa se duca la culcare!!!! :friends:

 

hai Romaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

 

Sambata 14 iunie, ora 11

Ne vedem in Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor(si nu numai) din Bucuresti(si nu numai)

Se merge langa Lehliu gratare, campionat de table, bere, soare(speram) tot ce vreti!

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineatzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

 

nu stiam de unde am visat ca-s pupat!!!! m-a pupat Lope!!!! inainte sa se duca la culcare!!!! :friends:

 

hai Romaniaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!

 

Sambata 14 iunie, ora 11

Ne vedem in Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor(si nu numai) din Bucuresti(si nu numai)

Se merge langa Lehliu gratare, campionat de table, bere, soare(speram) tot ce vreti!

 

 

 

 

Salut,

 

 

Pana la urma cati merg (Sigur!!!) la Lehliu maine ??

Exista un plan stabilit....?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

 

Pana la urma cati merg (Sigur!!!) la Lehliu maine ??

Exista un plan stabilit....?

VIN TOTI CEI CARE AU PLACERE SA NE INSOTEASCA ! :crack: :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic minim 10 o sa fim. cu cei din lehliu o sa ajungem la 15 motoare sigur. dar mai sunt care citesc forumul si nu zic nimic. asa ca probabil ca iar vom fi vreo 20+

 

hai sa fac si socoteala dupa post-uri...

 

1eu 2lope 3oldlary 4cry 5mircea 6rollie 7logan 8sigmund 9grek 10choparica

 

n-au zis nimic: draku goofy&father oldmax

 

indecisi: kytynel

 

pe cine am uitat sa ma scuze de pe acum dar am trecut in graba maxima pe pagini ca mai si muncesc si fac mai multe lucruri de-odata.

 

gata, back la work ca ticaie timpul azi e zi scurta :bounce:

 

PS: mihai prd ... vine si el daca nu s-a suparat pe noi ca nu vrem sa parcam cu spatele!... :crack: just a jk my friend!... we wait you to join us! :friends:

Editat de Kawalin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am iesit dintr-o sedinta... DOAMNEEEEE ce a innebunit lumea cu campania asta, la final am zis ca-mi bag p... si votez cu Oprescu :friends: s-au blocat toti, ma rog.

Ce vreau sa va spun, am vorbit aseara cu Larry si noi vrem sa vedem meciul impreuna la o bere cu alcool :peace: , asa ca cine vrea si cine doreste ne poate insoti. Inca nu ne-am hotarat la loc , dar sunt sigur ca gasim ceva.

 

PS: Na ca nu va mai pup ca ar trebui sa imi iau paietele, penele si bluza cu sclipici (nu are voie omu sa lase garda jos ca il si molestati) :crack: :bounce: :banana:

 

Sambata 14 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce vreau sa va spun, am vorbit aseara cu Larry si noi vrem sa vedem meciul impreuna la o bere cu alcool :P , asa ca cine vrea si cine doreste ne poate insoti. Inca nu ne-am hotarat la loc , dar sunt sigur ca gasim ceva.

 

PS: Na ca nu va mai pup ca ar trebui sa imi iau paietele, penele si bluza cu sclipici (nu are voie omu sa lase garda jos ca il si molestati) :crack: :bounce: :banana:

 

Sambata 14 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

S-AU ANUNTAT /PRONUNTAT PT. AZI, LA O BERICA (CU SAU FARA ALCOOL) SI MICI -IN CONSTITUTIEI: OldmaxBucuresti, Catalin si sotia lui, Lope, Old Larry siii.....oricine mai vine . Se pare ca e un fel de "repetitie" pt. Lehliu. :D :peace: :friends:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am iesit dintr-o sedinta... DOAMNEEEEE ce a innebunit lumea cu campania asta, la final am zis ca-mi bag p... si votez cu Oprescu :friends: s-au blocat toti, ma rog.

Ce vreau sa va spun, am vorbit aseara cu Larry si noi vrem sa vedem meciul impreuna la o bere cu alcool :peace: , asa ca cine vrea si cine doreste ne poate insoti. Inca nu ne-am hotarat la loc , dar sunt sigur ca gasim ceva.

 

PS: Na ca nu va mai pup ca ar trebui sa imi iau paietele, penele si bluza cu sclipici (nu are voie omu sa lase garda jos ca il si molestati) :crack: :bounce: :banana:

 

Sambata 14 iunie, ora 11 , Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

BINE ZICI CU VAZUTUL MECIULUI IMPREUNA ! VA ASTEPT IN BIKER'S DACA DORITI !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm...primul meu post va fi o rugaminte. si inca una mare. avand in vedere ca mai am doua sapt pana la examen si ca inca nu mi-am cumparat motor... si omul care ma lua de obicei nu are chef de iesit....ma ia si pe mine cineva pasager? :friends: promit ca nu ma voi fatzai si sunt usurica deci nici nu voi fi simtita acolo in spate. am echipament...deci...ma ia si pe mine careva ???

raman datoare vanduta :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm...primul meu post va fi o rugaminte. si inca una mare. avand in vedere ca mai am doua sapt pana la examen si ca inca nu mi-am cumparat motor... si omul care ma lua de obicei nu are chef de iesit....ma ia si pe mine cineva pasager? :friends: promit ca nu ma voi fatzai si sunt usurica deci nici nu voi fi simtita acolo in spate. am echipament...deci...ma ia si pe mine careva ???

raman datoare vanduta :crack:

OK...suntem de acord, vedem la locul de intalnire cine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vino la intalnire si sigur te va lua cineva pasager.

Azi sunt disponibil de la job incepand cu ora 17:00. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hmm...primul meu post va fi o rugaminte. si inca una mare. avand in vedere ca mai am doua sapt pana la examen si ca inca nu mi-am cumparat motor... si omul care ma lua de obicei nu are chef de iesit....ma ia si pe mine cineva pasager? :friends: promit ca nu ma voi fatzai si sunt usurica deci nici nu voi fi simtita acolo in spate. am echipament...deci...ma ia si pe mine careva ???

raman datoare vanduta :crack:

Tre sa promiti solemn ca iti vei lua primul motor un chhoper,altfel nu cred ca vei gasi vreun loc liber. :banana: :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...