Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Baaaaaaaaaaaaaaaa nu sunteti intregi la minte? nu mai faceti surprize dastea frumoase la oameni ca abia mi-am revenit :laugh: :laugh: , a trebuit sa beau freo 5 - 6 :lol: cu ALCOOL ca sa imi revin.

 

Mama sunteti tari fratilor :D :laugh: , nu ma asteptam la asa ceva, va multumesc mult de tot pt surpriza mai ales pt hainutzele lu motociclista aia mica, pot sa ma laud ca am cea mai tanara (inca nenascuta) membra Chopper Academy care are tricou cu sigla clubului. Ce sa mai zic, nici acum nu cred ca sa intamplat asa ceva (am eu grija de cei ce au pus la cale treaba asta)

Iacata si poze nu stiu daca a incarcat si filmuletzele.

Lasa ca ne intalnim noi si :laugh: :kiss: :P

Surpriza mare (luati bataie) Chopper Academy, vizita neasteptata la Slipu acasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vezi, singur ti-o faci...daca ai scris asta, o sa fiu si mai atenta! :kiss:

 

 

Cred ca fix la ora aceea am plecat.

 

 

Faza cu antena 1, m-a apucat rasu caci l-au prins si pe un prieten de'al meu care nu vroia nici macar in poze sa apara, dar sa il filmeze.

 

Mi-a parut foarte bine de cunostinta, sunteti simpatici foc.

Cry: frumosi copii ai, sa te bucuri toata viata de ei!

 

Am sa pun si pozele indata ce le descarc.

 

Distractie placuta la plimbarica!

 

le: pics!

 

poze cu artificii: /index.php?...p;#entry1310642

poze cu voi:

 

unde sunt facute pozele astea? eu de ce nu sunt acolo? phoaa... la spectacolul cu artificii... am aflat prea tarziu... ce ma oftic...

Editat de nightster
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Neatzaaaaaaaaaaa lumeeeeeeeeeeeeeee

 

AZI (acum adicalea) la ora 10.30 plecare la Sinaia!!! Cine se bagaaaaa???!!!! Da' repede ca nu e timp!!!!! nebunu' de Cry m-a corupt!!! Io incerc sa corup pe altii... Cine se baga? Cine se baga?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unde sunt facute pozele astea? eu de ce nu sunt acolo? phoaa... la spectacolul cu artificii... am aflat prea tarziu... ce ma oftic...

:kiss: well as zice ceva dar se interpreteaza asa ca mai bine tac :D

 

Neatzaaaaaaaaaaa lumeeeeeeeeeeeeeee

 

AZI (acum adicalea) la ora 10.30 plecare la Sinaia!!! Cine se bagaaaaa???!!!! Da' repede ca nu e timp!!!!! nebunu' de Cry m-a corupt!!! Io incerc sa corup pe altii... Cine se baga? Cine se baga?

De ce nu ati plecat de azi-noapte, ca tot aveati chef de plimbarica :lol:

Pun si pozele mai tarziu.

Asfalt uscat la plimbarica!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

astea-s pozele de la lehliu-calarasi

 

http://picasaweb.google.it/adda.pustoaica/LehliuCalarasi

 

vizionare placuta :kiss:

 

cu placere!

veniti diseara in bikers? eu cred ca ajung in jur de 7-8...

 

 

nu pot ajunge azi

 

pozele de la artificii

 

:D

 

http://picasaweb.google.it/adda.pustoaica/Artificii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maestrilor, nu stiu ce ati facut voi, dar am avut super calatorie cu cry si yellow.

 

bucuresti-ploiesti-cheia-munteleRosu-brasov-sinaia-ploiesti-bucuresti. am plecat in jur de 11:00 si am ajuns la 21:30 inapoi. zic eu un timp excelent avand in vedere ca nu ne-am grabit, am indesit opririle mai spre sfarsitul calatoriei, si am si mancat pe muntele rosu. am avut o portiune de asfalt mancat de vreme unde erau bune enduroaicele... dar a mers si cu chopericile si plasticu` lu` domnu` cry.

 

pozele le punem curand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:kiss: well as zice ceva dar se interpreteaza asa ca mai bine tac :laugh:

 

 

De ce nu ati plecat de azi-noapte, ca tot aveati chef de plimbarica :lol:

Pun si pozele mai tarziu.

Asfalt uscat la plimbarica!

 

merci de pozeeeeeee :D

 

sa stii ca daca stiam cum sa dau de tine, te chemam azi la cheia-munteleRoshu. cel putin 3Km ti-ar fi placut... erau speciali pentru tzantzaru` tau :laugh: azi noapte am ajuns acasa la ora 3 :laugh: dormit un strop, la gara la 6:15 dupa care draku l-a pus pe cry sa ma tenteze cu drumul asta... evident am cedat tentatiei... draku m-a pus... acum sunt frant, de vineri dupa-masa am stat langa/pe motor mai mult decat am dormit... :laugh: dar :P nu ma plang... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maestrilor, nu stiu ce ati facut voi, dar am avut super calatorie cu cry si yellow.

 

bucuresti-ploiesti-cheia-munteleRosu-brasov-sinaia-ploiesti-bucuresti. am plecat in jur de 11:00 si am ajuns la 21:30 inapoi. zic eu un timp excelent avand in vedere ca nu ne-am grabit, am indesit opririle mai spre sfarsitul calatoriei, si am si mancat pe muntele rosu. am avut o portiune de asfalt mancat de vreme unde erau bune enduroaicele... dar a mers si cu chopericile si plasticu` lu` domnu` cry.

 

pozele le punem curand.

 

da bre, frumos! si ne-am miscat bine.

da` e cam mult 350 km cu pasager. zici c-am dus-o in spate, desi ea pare mai obosita.

zice ca nu mai merge niciodata si avand in vedere ce figura avea cand i-am spus ca am trecut de 200 cand am plecat dupa mercedes, o cred.

 

asteptam pozele!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astazi 3 iulie in Biker's Matei Voievod, colectarea banilor pentru sigla.

Cine nu poate ajunge sambata este rugat sa vina azi in Biker's Matei Voievod ora 19:30

 

salutare!...imi cer scuze de disparitie, am fost plecat la o plimbarica pe la Bulgari - Balcik...nu cu moto din pacate...

 

Lope, as dori sa particip si eu cu bani pentru sigla, si pentru ce mai este nevoie...asa ca te rog, spune-mi cat si cand si unde...

 

vreau sa va spun ca pe traseul Bucuresti - Vama Veche - Durankulak - Balcik si retur pe drumul de coasta, nu pe DN, e fantasctic!...peisaje ca-n filme, in dreapta mare, in stanga munte, si indiferent de caldura, soare, drumul e jumatate imbracat in pomi...plus ca am vazut o gramada de motociclisti, chiar si la Peninsula Cetate Kaliakra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

merci de pozeeeeeee :kiss:

 

sa stii ca daca stiam cum sa dau de tine, te chemam azi la cheia-munteleRoshu. cel putin 3Km ti-ar fi placut... erau speciali pentru tzantzaru` tau :laugh: azi noapte am ajuns acasa la ora 3 :laugh: dormit un strop, la gara la 6:15 dupa care draku l-a pus pe cry sa ma tenteze cu drumul asta... evident am cedat tentatiei... draku m-a pus... acum sunt frant, de vineri dupa-masa am stat langa/pe motor mai mult decat am dormit... :laugh: dar :P nu ma plang... :lol:

cine vrea poate sa imi dea add la idul de mess: raven30hell.

Oricum nu puteam veni, pana nu schimb kitul de lant nu mai pot iesi la drum lung, si momentan nu am bani. In plus acum merg la spital... :laugh: Am cazut ieri cu motorul si acum ma duc la investigatii...ma rupe un genunchi :lol: :D Is cu moralul f najpa...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baaaaaaaaaaaaaaaa nu sunteti intregi la minte? nu mai faceti surprize dastea frumoase la oameni ca abia mi-am revenit :laugh: :laugh: , a trebuit sa beau freo 5 - 6 :lol: cu ALCOOL ca sa imi revin.

 

Mama sunteti tari fratilor :D :laugh: k: , nu ma asteptam la asa ceva, va multumesc mult de tot pt surpriza mai ales pt hainutzele lu motociclista aia mica, pot sa ma laud ca am cea mai tanara (inca nenascuta) membra Chopper Academy care are tricou cu sigla clubului. Ce sa mai zic, nici acum nu cred ca sa intamplat asa ceva (am eu grija de cei ce au pus la cale treaba asta)

Iacata si poze nu stiu daca a incarcat si filmuletzele.

Lasa ca ne intalnim noi si :laugh: :kiss: :P

Surpriza mare (luati bataie) Chopper Academy, vizita neasteptata la Slipu acasa

 

 

Sal Slipule!

Sper sa ne cunoastem cat de curand.

Imi pare bine ca a fost o surpriza! Meritul initiatorilor! Sa fiti sanatosi cu totii si sa ne vedem cu bine dupa nastere!

 

DA DE VESTE!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Auci! Imi pare f rau sa aud asta. Si eu am fost saptamina trecuta la Medlife pt niste radiografii la glezna dar am scapat usor.

Multa sanatate si sa auzim vesti bune dupa ce vii de la spital.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lume,

Am fost sambata la pitesti la o nunta... (asta fiind motivul lipsei de la drumetia Lehliu-Calarasi).

 

Este un loc in Trivale super ok pentru o destinatie de sambata.

Se numeste Cornul Vanatorului (www.cornulvanatorului.ro). Este in padure, loc de parcat gramada, tereasa mare, se manaca bine si relativ ieftin (aici "gusturile" sunt impartite).

 

Este o propunere, studiati si decidem.

 

O zi si saptamana excelenta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine vrea poate sa imi dea add la idul de mess: raven30hell.

Oricum nu puteam veni, pana nu schimb kitul de lant nu mai pot iesi la drum lung, si momentan nu am bani. In plus acum merg la spital... :P Am cazut ieri cu motorul si acum ma duc la investigatii...ma rupe un genunchi :laugh: :D Is cu moralul f najpa...

 

cum naiba ai cazut? :lol: ti-am dat add la YM. poate-mi zici ce si cum ai patzit-o. cu moralul o rezolvam noi cumva :kiss: , vezi de genunchi... ca nu ne place sa te vedem :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...