Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Sambata 25 aprilie, ora 11:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

Plecare la Calarasi

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sambata 25 aprilie, ora 11:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

Plecare la Calarasi

 

PREZENT...daca nu ploua, ca am o raceala "de zile mari" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PREZENT...daca nu ploua, ca am o raceala "de zile mari" :D

 

Daca va fi vreme buna...atunci o sa incerc sa apar si io

 

 

sambata seara se lasa cu beuta la apasu, avem un roker de pus in cap sau de bagat sub masa :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata, 25 aprilie, ora 10.00, Piata Constitutiei. Miting moto. Semnam petitii impotriva udatului pe strazi cu apa improprie, impotriva taxei de prima inmatriculare la moto si reducerea numarului de luni la RCA. Pentru cei care nu sunt din Bucuresti - luati legatura cu mine (Kali - 0766.66.84.20) pentru a intra in posesia petitiei si a unui tabel. Poate semna orice cetatean roman cu varsta peste 18 ani. In paralel, interesati-va daca in orasul/zona voastra au loc astfel de actiuni. Cei care puteti merge sa o faceti. Este foarte important sa fim uniti. Puteti aduce cu voi bannere cu mesaje catre automobilisti si autoritati, le afisam in toata piata. Va asteptam. Va rog mult sa dati mai departe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Daca nu sunt numai chopperisti cred ca vin si eu...(din Rahova)...se poate?

Se poate omule, cum sa nu ?!? Doar sa ai placerea de a ni te alatura, sa ai rezervorul plin (sau aproape plin, functie de consumul mobrei tale) :) , si voie buna cat cuprinde. :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De curand sunt posesorul unui chopper, asa ca sambata voi fi prezent :eek:

 

Te asteptam cu placere , este bine de amintit ca aceste intalniri sunt organizate in fiecare sambata de catre noi si chiar daca anuntul nu apare , multi dintre noi vor fi acolo. Asta daca nu vine vreo furtuna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal!

care sunt choperistii (choperista cu prietenul ei) ca care am petrecut 1 Mai in Vama ,care m-au invatat la shot-uri de tequila :P , mi-ar placea sa va am in lista de mess , id-ul meu "okartur"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cred ca d_paulo cu prietena lui

 

 

 

poi eu cad din calcul din prima :P

 

una la mana pt ca nu a fost vb de "choperista cu prietenul ei" ci de choperistul cu prietena lui si a doua la mana e ca am tras numa bere nicidecum shot-uri desi mi-ar fi facut mare placere sa-l invat eu si sa-i las o amintire asa placuta din partea noastra

 

sal!

care sunt choperistii (choperista cu prietenul ei) ca care am petrecut 1 Mai in Vama ,care m-au invatat la shot-uri de tequila :) , mi-ar placea sa va am in lista de mess , id-ul meu "okartur"

 

Nu e problema, pot sa te adaug in lista si ne cunoastem la shot-uri ca nu-mi sunt straine deloc :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...