Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

la sfarsitul acestei saptamani se mai face o intalnire?

mi-am scos mobra de la reparat...sper sa functioneze fara probleme

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Sambata 6 iunie, ora 10:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

 

 

PS: Se va merge la Clinceni la show-ul aviatic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

mai anuntati si voi cand nu va intalniti!

azi am fost pe la 11.10 si nu era nimeni pe acolo!!!!!

Editat de cristian72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca te referi la intalnirea de la Academie.....cred ca am fost toti cam obositi, vineri a fost un eveniment la Apasu unde evident ne-am consumat energia, apoi un alt eveniment la Bikers Club in Otopeni....miss moto

 

peste 2 saptamani daca doresti o plimbare mai lunga, iti propun festivalul de la Predeal, eu unu ajung acolo numa ca vin din zona moldovei pentru ca nu voi fi in Bucuresti, deci vin din concediul (pe mobra) sa-l finalizez cu aceste 3 zile de BERE SI ROCK SI.......pasarici :disappointed:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:) neatza

scuzati lipsa mea din ultimul timp de pe forum si de pe forumul C A

am avut niste probleme de sanatate

va salut pe toti si de abia astept sa ne intalnim

 

asfalt uscat

 

 

 

sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Weekendul asta vom pleca la Vama Veche, cine doreste sa ne insoteasca va spunem ca adunarea va fi vineri, in benzinaria MOL chiar inainte de A2 pe dreapta la ora 10:00. Retur spre Bucuresti duminica ora 16:00.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Weekendul asta vom pleca la Vama Veche, cine doreste sa ne insoteasca va spunem ca adunarea va fi vineri, in benzinaria MOL chiar inainte de A2 pe dreapta la ora 10:00. Retur spre Bucuresti duminica ora 16:00.

Salut Lope,ce mai faci?Poopy vrea sa te invite sambata pe 08.08.2009 la munte ptr. ca e ziua lui si ne-a invitat acolo pe langa Moneciu pe undeva,daca ai putea sa vii si tu ar fi bucuros,sper sa nu se supere pe mine ca i-am luata inainte,ca a vrut el sa-ti faca invitatia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci dan!

Salutare Lope, salutare C.A.! Pe 8 august, de ziua mea, am placerea de a va invita la munte, la Sirnea, langa Moeciu-Bran. Plecarea e sambata si ne intaorcem duminica...Cei care nu-s in stare de drum duminica, din cauza consumului de nesomn si fluide, mai raman/ramanem o noapte. Salutare si va astept cu drag!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari man,si la multi ani. sanatate ,noroc,motoare,si tot ce-ti doresti....pare rau ,eu unul nu pot veni la vila,dar,ne mai vedem noi si ne-om cinsti cum se cuvine.bafta si la mai mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lope care mai e viata ta?Tot nr.de tel.il mai ai sau lai schimbat? Salutare la toti baieti si fetele de la C.A.Si scuze ptr.ca nu ne-am mai vazut de mult,poate ne vom vedea incurand. Asfalt uscat si fara evenimente.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sambata 15 August, ora 10:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

 

Plecare la Breaza

post-34067-1250234332_thumb.jpg

Editat de d_paulo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutari man,si la multi ani. sanatate ,noroc,motoare,si tot ce-ti doresti....pare rau ,eu unul nu pot veni la vila,dar,ne mai vedem noi si ne-om cinsti cum se cuvine.bafta si la mai mare.

Merci mult pentru urari! Cu siguranta ne-om intalnii si ne-om cinstii :laugh:

Mesaj completat

Maestre saru'mana de invitatie dar nu a fost sa fie. Lasa ca ne punem noi in cap cu alta ocazie..... si mai lasa iarba aia :lol:

Cu siguranata ne vom pune-n cap, cu prima ocazie cand ne-om intalni...Iarba o las...Sa creasca :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Am nevoie de ajutorul vostru. Azi mi s-a furat carena fata (model unicat) de pe moto Suzuki Bandit '96. Motorul era parca la intersectia Dimitrov. Bineinteles ca odata cu ea s-a lipit de mana hotilor si semnalizatoarele din carbon....pe care nu le-au mai desfacut cu cheia cum au procedat la carena ci le-au rupt taraneste.

 

Daca cumva o vedeti pe vreun motor incercati va rog sa luati legatura cu respectivu` sau macar sa obtineti un nr de inmatriculare. Apoi un apel pe 0741.469.019 sau un sms.

 

Multumesc mult.

post-31449-1251067070_thumb.jpg

post-31449-1251067074_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...