Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Baieti sa va luati pachete pentru 1 noapte doua ca cine stie cum ajungem la mititica si sa avem ce imparti sa nu ne faca printese aia in celula.

:rolleyes: :banana: :kali: ;)

Buna ideea

Chiar merita sa ne strangem cat mai multi, macar ca sa ne distram vazand ce fete (fetze) :lol: o sa faca "gura-casca" de pe la expo aia ;) :) :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da chiar nu cred ca o sa fie o problema, si daca o sa fie o sa plecam , mare chestie, dar eu zic sa nu ne facem griji.

 

:banana:

 

Pai poate de la salupa trec la motor :kali:

PS: Larry te-am vazut azi pe la 10 pe 13 sept. , am claxonat dar erai concentrat , eu eram cu masina.......pe sens opus.....camuflat de somn.

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor am fost an recunoastere si toata piata e ocupata de barci :rolleyes: singurul loc ar fii pe 13 Septembrie vis-a-vis de Palatul Parlamentului an fata la Academia Romana. Daca aveti alta idee nu am nimic ampotriva.

 

SA FITI IUBITI !!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fratilor am fost an recunoastere si toata piata e ocupata de barci :banana: singurul loc ar fii pe 13 Septembrie vis-a-vis de Palatul Parlamentului an fata la Academia Romana. Daca aveti alta idee nu am nimic ampotriva.

 

SA FITI IUBITI !!!!!

E OK si unde zici tu, vezi la pagina 8 -a scris ceva Lope :kali:

Toate bune !!!! :rolleyes:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci o mutam in fata Academiei Romane?

spuneti ca sa stiu, cum stai cu fata la Casa Poporului faci stanga mergi pana unde se termina casa Poporului (adica prima intersectie) dupa care faci dreapta si urci, iar Academia este pe stanga, deci pe sens opus, se poate intoarce cum urci dealul sa o iei in jos. Sau o facem tot la Cina saptamana asta?

Hai baieti feedbackuri.

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci 1 pt. Cina

Inca nu m-am hotarat, dar sa nu uitam ca mai mult de jumatate din cei care au venit la ultima intalnire, s-au pronuntat pt. schimbare loc de la Cina.

Toate bune :banana: :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu vin sigur ca sunt rupt de somn.

 

:laugh:

 

pana la urma ce facem o lasam in Piata Constitutiei, la Cina sau La Academia Romana?

Buna intrebare, vaz ca de venit ar vrea multi, dar nu prea apar pe acest topic cu propuneri pt. locul de intalnire al chopperistilor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca se discuta prea mult pe forum si in van. Am vazut multi care propun locuri de intalnire si insista ca e mai bine "acolo" decat "dincolo", dar nu i-am vazut la fata pana acum. Eu zic sa ne INTALNIM si apoi sa hotaram daca e bun locul sau nu. altfel discutiile vor fi nesfarsite si nemultumitii in continua crestere, iar cei PREZENTI in continua scadere. Nu am intervenit pana acum pt ca, dupa cum v-am zis si cand ne-am intalnit, mie mi-e absolut indiferent UNDE ne vedem. Sunt interesat de esenta, nu de forma. Dar nu poti fi atat de "democrat", ca se dilueaza totul. Parerea fiecaruia conteaza la fel de mult, dar nu putem schimba locul dupa fiecare prim nemultumit. Nu va mai intelege nimeni nimic si nici nu va mai veni. P-ta Constitutiei e mai buna din toate punctele de vedere, mai ales pt cand vom fi mai multi la intalnire, dar daca acum e targul respectiv cred ca nu e bine sa incepem cu un pseudoexil pe trotuarul nustiucarui minister (cred ca realizati ca va fi si plin de masini parcate pe toate trotuarele, pt ca nu e alta parcare pe acolo).

 

ce imi doresc eu: sa ne intalnim cat mai multi si sa hotaram o data pt totdeauna locul care ne va aduna in fiecare saptamana... si ala sa ramana.

 

ce propun: pe 10 mai sa ne vedem tot la Cina, ultima oara, daca nu se hotaraste altceva. putem vorbi cu mai multa liniste acolo.

 

eu va rog sa veniti cat mai multi sambata, macar pt cateva minute, si exprimati-va acolo dorinta. pe forum se discuta deja de cateva saptamani pe tema asta, fara nicio concluzie.

 

asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu cred ca se discuta prea mult pe forum si in van. Am vazut multi care propun locuri de intalnire si insista ca e mai bine "acolo" decat "dincolo", dar nu i-am vazut la fata pana acum. Eu zic sa ne INTALNIM si apoi sa hotaram daca e bun locul sau nu. altfel discutiile vor fi nesfarsite si nemultumitii in continua crestere, iar cei PREZENTI in continua scadere. Nu am intervenit pana acum pt ca, dupa cum v-am zis si cand ne-am intalnit, mie mi-e absolut indiferent UNDE ne vedem. Sunt interesat de esenta, nu de forma. Dar nu poti fi atat de "democrat", ca se dilueaza totul. Parerea fiecaruia conteaza la fel de mult, dar nu putem schimba locul dupa fiecare prim nemultumit. Nu va mai intelege nimeni nimic si nici nu va mai veni. P-ta Constitutiei e mai buna din toate punctele de vedere, mai ales pt cand vom fi mai multi la intalnire, dar daca acum e targul respectiv cred ca nu e bine sa incepem cu un pseudoexil pe trotuarul nustiucarui minister (cred ca realizati ca va fi si plin de masini parcate pe toate trotuarele, pt ca nu e alta parcare pe acolo).

 

ce imi doresc eu: sa ne intalnim cat mai multi si sa hotaram o data pt totdeauna locul care ne va aduna in fiecare saptamana... si ala sa ramana.

 

ce propun: pe 10 mai sa ne vedem tot la Cina, ultima oara, daca nu se hotaraste altceva. putem vorbi cu mai multa liniste acolo.

 

eu va rog sa veniti cat mai multi sambata, macar pt cateva minute, si exprimati-va acolo dorinta. pe forum se discuta deja de cateva saptamani pe tema asta, fara nicio concluzie.

 

asfalt uscat.

Corect si de acord !

La Cina doar ca masura de rezerva -cand e ocupata Piata Constitutiei.

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord Cina ca a 2 a solutie. Deci ne vedem sambata 10 mai la Cina ora 13.

Discutam acolo ce si cum, da ar fi bine sa vina cati mai multi si sa ne intelegem pe loc fata in fata.

 

 

PS: intelept domnu Vantu :laugh:

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De acord Cina ca a 2 a solutie. Deci ne vedem sambata 10 mai la Cina ora 13.

Discutam acolo ce si cum, da ar fi bine sa vina cati mai multi si sa ne intelegem pe loc fata in fata.

 

 

PS: intelept domnu Vantu :)

AVE domnu' Vantu ! :P

Asteptam si alte confirmari pt. sambata la Cina !

P.S.

E cumva si "Ziua Motociclistilor" in 10 mai ? ...stie careva ceva despre asta ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...