Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

AVE domnu' Vantu ! :P

Asteptam si alte confirmari pt. sambata la Cina !

P.S.

E cumva si "Ziua Motociclistilor" in 10 mai ? ...stie careva ceva despre asta ? :laugh:

 

 

Da eu asa stiu ca pe 10 mai se tot organizeaza prin tara manifestatii, fluturasi , marsuri , etc.

 

Confirmare : Eu vin :)

 

:(

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Numai 3?

Eu muncesc,sorry :) :P

 

Eu muncesc,sorry :( :D

Pt. stabilirea unei locatii definitive ar trebui luate in calcul mai multe chestii:

1.sa fie un loc fara manifestatii publice.

2.vine caldura ar trebui sa fie umbra,nu cred ca vreti sa stati in soare echipati de moto, :laugh:

3.ar fi bine sa nu fie in centru pt ca se circula greu si sant multe sensuri unice.

Editat de A-L-E-X
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut lume mai este loc si pt.mine :laugh:

a shi unde este restaurantul CINA :P

CINA SE AFLA IN FATA PALATULUI REGAL (acum muzeul ce are in spatele sau "la vale" SALA PALATULUI), PE VICTORIEI....STAND CU FATA SPRE PALAT, AI ATHENE-UL ROMAN IN STANGA SI BIBLIOTECA UNIVERSITARA IN DREAPTA....CINA FIIND FIX IN SPATELE TAU.

P.S. POZA DIN AVATARUL MEU, ARATA TOCMAI GARDUL GRADINII DE VARA A RESTAURANTULUI CINA :( :) :D

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CINA SE AFLA IN FATA PALATULUI REGAL (acum muzeul ce are in spatele sau "la vale" SALA PALATULUI), PE VICTORIEI....STAND CU FATA SPRE PALAT, AI ATHENE-UL ROMAN IN STANGA SI BIBLIOTECA UNIVERSITARA IN DREAPTA....CINA FIIND FIX IN SPATELE TAU.

P.S. POZA DIN AVATARUL MEU, ARATA TOCMAI GARDUL GRADINII DE VARA A RESTAURANTULUI CINA :P :laugh: :(

O.K. mersi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut lume mai este loc si pt.mine :laugh:

a shi unde este restaurantul CINA :P

 

Evident ca este loc pt. orice chopperist si daca nu este mai punem 3 borduri sa iti pui si tu motoru :D .

Policeman te revansezi data viitoare, daca iesi duminica poate anunti pe forum sa dam si noi o tura cu tine.

Iar daca mai ploua un pic punem si vele la motoare.......ia sunt curios are cineva poza cu motor cu vele :(

 

Intalnire choppere Bucuresti Parcarea din fata Restaurantului CINA sambata 10 mai ora 13

 

PS: Asta seara eu ies la o bere , asa ca cine vrea...

 

:)

Editat de Lope
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca este loc pt. orice chopperist si daca nu este mai punem 3 borduri sa iti pui si tu motoru :lol: .

Policeman te revansezi data viitoare, daca iesi duminica poate anunti pe forum sa dam si noi o tura cu tine.

Iar daca mai ploua un pic punem si vele la motoare.......ia sunt curios are cineva poza cu motor cu vele :lol:

 

Intalnire choppere Bucuresti Parcarea din fata Restaurantului CINA sambata 10 mai ora 13

 

PS: Asta seara eu ies la o bere , asa ca cine vrea...

 

:lol:

 

Cu panze nu dar cu parasuta da :lol:

 

post-26486-1210359681_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu panze nu dar cu parasuta da :lol:

 

post-26486-1210359681_thumb.jpg

eh.... "cu parasuta" , dar mai ales cu "verdeata" de sub ea....parca ar mere, chiar si pe ninsoare - daramite pe o ploicica de vara :lol: :lol: :lol: :lol:

Editat de OLD LARRY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eh.... "cu parasuta" , dar mai ales cu "verdeata" de sub ea....parca ar mere, chiar si pe ninsoare - daramite pe o ploicica de vara :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Sal Larry,

 

Ne-am intalnit odata impreuna cu ALEX la Piata AlbaIulia.

Vi azi la CINA?

N-am mai urmarit programul intalnirilor. Era vorba de intalnire in Pta Constitutie. Ramane CINA?>

Cine da apa la o parte de pe asfalt? HA?

 

Stiti careva ce e cu ZIUA MOTOCICLISTILOR? Slab cu info pe forum despre asta. Astia de la REALITATEA TV ziceau ceva pe sticla, dar am prins tarziu stirea....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal Larry,

 

Ne-am intalnit odata impreuna cu ALEX la Piata AlbaIulia.

Vi azi la CINA?

N-am mai urmarit programul intalnirilor. Era vorba de intalnire in Pta Constitutie. Ramane CINA?>

Cine da apa la o parte de pe asfalt? HA?

 

Stiti careva ce e cu ZIUA MOTOCICLISTILOR? Slab cu info pe forum despre asta. Astia de la REALITATEA TV ziceau ceva pe sticla, dar am prins tarziu stirea....

Salutare omule !

Da, vin azi la Cina ( in Constitutiei este o expo de barci)...aflam acolo ce e si cu ziua de 10 mai :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta ar fi homepage-ul.

Gata ne-am hotarat pe ultima locatie, de acum nu se mai schimba nimic, intalnirea va fi in fata la Academia Romana pe Calea 13 septembrie langa Casa Poporului.

Toate cele bune

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asta ar fi homepage-ul.

Gata ne-am hotarat pe ultima locatie, de acum nu se mai schimba nimic, intalnirea va fi in fata la Academia Romana pe Calea 13 septembrie langa Casa Poporului.

Toate cele bune

 

Aici?

 

http://www.salutbucuresti.ro/planoras/swf_...-7222&-8677

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...