Sari la conținut

Intalnire Choppere Bucuresti


Lope
 Share

Postări Recomandate

Am iesit azi, am fost pana la Belciugatele, frumos, soare, motoare, bulz...

Cred ca incet incet o luam din loc si reluam intalnirile asa ca ne vedem..

Sambata 7 martie, ora 11:00, Calea 13 Septembrie in fata Academiei Romane (langa Casa Poporului) - Intalnirea Chopperistilor din Bucuresti

Numai vremea sa tina cu noi :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

maine seara vine cineva la apasu ? k maine seara cred k raman si eu in bucuresti

 

 

cred ca ma prezint eu, Apasu zice ca vor fi sarbatoriti 4 Daci ceea ce inseamna ca eu o sa ma bag :angry: (daca nu a glumit...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
e ceva sigur?

 

 

* haide, bre, mergi si matale asa, la un risc micutz de we. :D

ce ai de pierdut? ...o plimbare in Bucuresti la ora aia nu-i chiar asa de lepadat. eu vin, ma voi lamuri la fatza locului cat de sigur e. (desi stiu ca ...doar taxele si moartea au ramas sigure, hehehe).

 

bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

* haide, bre, mergi si matale asa, la un risc micutz de we. :D

ce ai de pierdut? ...o plimbare in Bucuresti la ora aia nu-i chiar asa de lepadat. eu vin, ma voi lamuri la fatza locului cat de sigur e. (desi stiu ca ...doar taxele si moartea au ramas sigure, hehehe).

 

bafta!

 

noi sigur ne vedem la Academie la ora 11. Acum de plimbare...daca nu ne strica careva ploile ne tinem si de plimbare daca nu se pleaca in grupulete bine organizate fiecare pe unde vrea.

la intalnirea de ieri am vorbit cu baietii ca ar fi fost o idee ruta Bucuresti-Calarasi.

propunerile sunt bine-venite.

 

ne vedem sambata. pana atunci asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ceva sigur?

 

 

rasfoieste topicul si o sa te prinzi cat de sigur este. Chopper Academy organizeaza intalnirea asta de un an in fiecare saptamana. numai vreo ploaie mai nervoasa sau iarna au facut sa ne mutam oasele prin baruri. de obicei la Apasu.

 

 

ATENTIE!!!

 

daca nu vine viscolul si ajungem la poarta academiei, mai este de trecut o proba...initiatica. un sarpe de cablu, balur, nu altceva, este cazut de pe stalp si sta sa muste fix la nivelul oglinzilor motorului. e un fel de bestie vampir se pare. data trecuta l-am dovedit, dar nu i-am aplicat lovitura de gratie, asa ca, trecand azi pe acolo am vazut ca este in aceeasi pozitie.

 

in concluzie, la intrarea spre academie este un CABLU cazut de pe stalp (iar asta e categoric ceva sigur). atentie la el, sa nu deveniti calareti fara cap.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intentionez maine ..sa fac o plimbare ..Am ales Ruse pentru ca este mai cald decat in nord .. este accesibil si mai neaglomerat sambata .

Imi doresc sa plec la o ora decenta [ aprox. 9:00]

Daca cineva este amator , da-ti un telefon ,,...sau lasati-mi PM...si stabilim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca am motorul pana duminica,poate ,daca mai iese careva undeva si atunci...ca maine iar chiulesc. o sa vin cu hartii sa-mi motivez absentele. parol :unsure:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Plecati pe undeva pana la urma ??? :unsure:

 

* haide bre, pana la urma toate drumurile duc pe langa Academie :blink: Vezi si tu acolo, dac e. ...pleci mai departe, in drumul tau apoi, ...eu asa fac :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...