Sari la conținut

Poze Salonul Moto Si Accesorii Bucuresti 2008


Postări Recomandate

Asta sa ne faci in ciuda celor care nu am putut merge?

Super imaginea cu Husky printre "gratii".

Nici pe departe, doar vreau sa ii incant pe cei ce nu au putut ajunge :bigstar: Ma bucur ca iti place poza aceea :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astea sunt momentele cand pot sa va invidiez ca stati la Buc, dar imi trece imediat cand ma urc pe GS si in max 2 minute deja sunt out of my city....si...peisajul ...si pasarelele...:D))) sper sa nu ma intalnesc cu pasarele la 140...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

FETE DRAGUTE.....DAR CE E PREA MULT DUCE LA INFLATIE ...SI NU CRED CA SE VOR VINDE MOTOCICLETE MAI MULTE...MACAR DACA 1,111111%AR SI CONDUCE ACELE MOTO AR FI OKAPA...DE CACAO .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare cu ce a fost atras...eu mai mult pe partea de enduro...:D

aha 3 cross-uri si mai multe enduro touring,ceva dt r ,exc, ,wr, wre,?

oricum merci mult la toti cei care pun poze,mai vad si eu motociclete de la salon.eu fiind de langa DEva....aici nu i nici un salon sau ceva de genu... :blbl: :kiss: :) :crack: :wink: :lol: :lol: :rusinica: :rolleyes:

 

cat mai mult noroi si MULTA MULTA BENZINA!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut

 

pozele sunt superbe, mie mi-a placut G 650 X Moto, tocmai ce am pus mana pe unul din 2007. Eu nu am fost la salon ca nu sunt in tara acum dar apreciez cand cineva face un efort pt a arata si altora ce afost acolo, gratis fara sa platesti parcare sau bilet.

 

multa bafta si asfalt uscat.

 

Cretzu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un motiv sa iti bati copiii cand ajungi acasa

 

LOOOOL

...pe principiul "Fa, daca ajungi ca asta cand te-oi face mare, iti rup capu'!!!! D-zeii ma-tii, pune mana pe carte si invata! Si ia d'aci doua labe peste bot, preventiv."

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

LOOOOL

...pe principiul "Fa, daca ajungi ca asta cand te-oi face mare, iti rup capu'!!!! D-zeii ma-tii, pune mana pe carte si invata! Si ia d'aci doua labe peste bot, preventiv."

 

Preventiv ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...