Sari la conținut

Detinatori de GPZ.


Ablenick
 Share

Postări Recomandate

scumpe rau lanturile, mai ieftin este un kit de lant ..cat de proasta este lumea cum sa ceri mai oameni buni 350 de lei pe un lant cand cu 350-400 de lei iti iei un kit complet de lant(cu pinioane cu tot).

Mesaj completat

stai mai ca vazui si unele pe la 260-300 de lei ... scz :lol: dar totusi

Gasisem eu pe undeva kit de lant cu totu'. 118 e cu o-ring si 144 e cu x-ring.Daca te intereseaza iti dau link-ul. Doar lantul costa prea mult si nu merita, mai ales daca ai si pinion tocit..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutari, stie cineva daca motorul de pe un GPZ 500S din 96 se potriveste ( impreuna cu toata electronica) pe unul de inainte de 94??? Am un GPZ accidentat si ass fi vrut sa iau unul cat mai ieftin cu prb la motor si sa fac schimbarea.

Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari, stie cineva daca motorul de pe un GPZ 500S din 96 se potriveste ( impreuna cu toata electronica) pe unul de inainte de 94??? Am un GPZ accidentat si ass fi vrut sa iau unul cat mai ieftin cu prb la motor si sa fac schimbarea.

Multumesc anticipat.

 

Salut.am eu motor de gpz 500s,91' functionabil insa lipseste de pe el rotorul ca l-am vandut.

Daca esti interesat i-ti trimit poze pe privat.

id: tamas_09

Bafta.

Mesaj completat

Salut baieti, stiti pe unde as putea gasi o carena inferioara de Gpz '95 ? sa pot sa o prezint si eu pe a mea intreaga - Poate stiti pe cineva ce dezmembreaza vreuna

Mesaj completat

Am gasit o carena inferioara, dar baiatul cu care am vorbit mi-a spus ca este de pe un GPZ model din 1989 - aveti idee daca se potriveste ?

 

 

Carena nu am insa daca pe viitro te intereseaza alte piese cu mare placere.Bafta

id yahoo messanger: tamas_09

Mesaj completat

Apropo , voi unde va gasiti piese pe gpZeu ? Eu am gasit un singur site cu piese pt gpzuri . Daca va intereseaza il postez ( daca am voie aici ) . Voi ati avut probleme cu robinetul de la rezervor ?

 

 

Piese gpz 500s din dezmembrare.

id messanger:tamas_09

Bafta!

Mesaj completat

salut, mi s-a stricat volanta la gpz(mai exact sau spart magnetii) si am cumparat una dar e de generatia a-II si trebuie modificat pe ea din Timingul pt senzori de la aprindere...ma poate ajuta cineva ??? am un tutorial cum se face numa ca am cateva intrebari...........sau are cineva una stricata sa ii faca cateva poze?? ms

 

 

Pt gpz 500 am eu stator in stare excelenta. e modelul 88'-93' dar merge si la astea mai noi.

Bafta la reparatie.

 

id messanger: tamas_09

 

Mesaj completat

cine dezmembreaza gpz 500 modelul dupa 94'?

sau daca stie cineva daca se potriveste manerul(bara aceea,nu ii stiu denumirea )de la cel de dinainte de 94

 

 

Am eu gpz500s la dezmembrare.e modelul 88-93' dar 90% din piese se potrivesc si la cel din 99.

pt informatii hai pe privat.

id yahoo messanger: tamas_09

Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine imi poate imprumuta si mie o roata spate de gpz 500s? anul de fabricatie pana in 92, inclusiv. am nevoie sa fac itp-ul si am cauciucul cam tocit. si nu vreau sa-mi iau inca gume pentru ca vine iarna si vor trece prin ger de noi. va multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine imi poate imprumuta si mie o roata spate de gpz 500s? anul de fabricatie pana in 92, inclusiv. am nevoie sa fac itp-ul si am cauciucul cam tocit. si nu vreau sa-mi iau inca gume pentru ca vine iarna si vor trece prin ger de noi. va multumesc

nimeni-nimeni?

Mesaj completat

gpz-ul meu merge perfect .

si nu-mi imprumuti si mie roata spate cat sa fac itp-ul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut. Am si eu o intrebare . Are cineva de vanzare un motor de gpz500s fabricatie 2002 sau 2003? Sau poate stiti pe cineva care aduce . Ofer maxim 1200 ron. Raspuns pe forum sau PM. Multumesc.

Mesaj completat

Salut. Am si eu o intrebare . Are cineva de vanzare un motor de gpz500s fabricatie 2002 sau 2003? Sau poate stiti pe cineva care aduce . Ofer maxim 1200 ron. Raspuns pe forum sau PM. Multumesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare, se vinde GPZ500S din 1994, culoare visinie, 32000 km, itp si asigurare valabile, consumabile schimbate recent, pret 1300euro negociabil. Cei interesati sunt rugati sa sune la 0761146782 Marius sau PM. Motorul este al unui prieten de-al meu din Galati. L-am vazut am mers pe el si va spun ca merita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...