Sari la conținut

Muzica pe care o ascultăm


doctoroo

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@mciaulih: La Multi Ani ! si tie..

.Dar,stimabile,dacã tot te mânca-n cuur sã postezi iarãsi,cã cel mai activ,la rubrica asta iesti,si vroiai sã pui Prince (care si mie-mi place,mai ales c-am prins perioada lui de aur),màcar dãdeai link la "When the doves cry",unde omuletzul cãlãreste un cruiser...wink.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cashule, uitandu-ma la Terror Squad, mi-am adus aminte de vremea cand inca aveam cracii pantalonilor pana la genunchi. :rusinica:

 

 

Asadar, din categoria Oldies But Goldies:

 

 

 

:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

si daca va place ca musica sa fie completata de un video cu gagici va recomand urmatoare piesa

 

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator _Raul_

Eu daca veneam cu caseta asta in rockoteca acum vreo 16 ani ma lua lumea la misto. Glumesc man :laugh:, no offence, please. Melodia e ok pe segmentul asta pana cand incearca gagica grunt-uri .

 

From Russia with love

 

Incepuse bine cu ritmul ala hardcore, ba chiar parea interesant cand am dat un pic skip si am gasit si ceva mixuri industrial, dar... iar au intrat balerinele si s-a dus drac sandramaua.

La fel, no offence. Incerc doar o mica sesiune de youtubestorming, fiindca nici eu nu imi mai amintesc toate melodiile de pagan sau industrial misto ce le ascultam "de demult".

 

Later edit:

Asta e o piesa de viking metal pe care nu am cum sa o uit. Aparusera CD-urile pe vremea aia si cred ca pe asta am prins-o pe o compilatie de la Ablaze...

http://www.youtube.com/watch?v=EYwzyZv2th0

Editat de _Raul_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ nime : Am impresia la Slot ca fiecare melodie a lor, cand da semne de inceput.. foote unu mixu' de parca ar intrerupe-o. Cred ca cel mai nsapta e faptul ca nu inteleg nici limba rusa :D

 

@ Raul : Apropo de industrial, mi ai adus aminte de ultimul proiect al lui Andy LaPlegua (vocalul Combichrist). :ok:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • ivan pedala changed the title to Muzica pe care o ascultăm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...