Sari la conținut

Muzica pe care o ascultăm


doctoroo

Postări Recomandate

E direct de Eurovision asta! :)

Acum m-am prins ce-ai vrut sa zici :D Oricum, e prea tarziu.. mi-am luat deja bilete sa-i vad diseara in Viena.

Iti zic diseara dupa ce-mi revin daca l-au depasit pe Fuego :cheers:

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum m-am prins ce-ai vrut sa zici :D Oricum, e prea tarziu.. mi-am luat deja bilete sa-i vad diseara in Viena.

Iti zic diseara dupa ce-mi revin daca l-au depasit pe Fuego :cheers:

 

Se vede ca se imbraca de la casa de mode Limp Bizkit. :) Cred ca o sa fie un show foarte tare. Papa Roach sucks btw.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Documentar despre Jaco Pastorius, apre pe 1 dec: http://store.jacothefilm.com/shop/jaco/

Se vede ca se imbraca de la casa de mode Limp Bizkit. :) Cred ca o sa fie un show foarte tare. Papa Roach sucks btw.

Clipul ala ma duce cu gindul la ce zicea Trolek odata: in metal exista multa prefacatorie (scuze daca n-am citat 100% exact)

 

Uita-te la ei cum fiecare tatuaj e gindit la milimetru de directorul de imagine si cum beard art-ul ar face invidios orice hipster. Niste scumpei.

Editat de gn77b
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vede ca se imbraca de la casa de mode Limp Bizkit. :) Cred ca o sa fie un show foarte tare. Papa Roach sucks btw.

Animalele chiar sunt forta si albumul e atat de comercial cat sa intre pe piata, cum ai spus.. limp bizkit style. La capitolul show, nu au schimbat haine sau sepcute iar tehnic sunt peste multe trupe acum pe piata. Papa Roach i-as fi vazut acum vreo 10 ani, pentru generatia actuala sunt un fel de Iron Maiden ai celor trecuti de 30 ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Animalele chiar sunt forta si albumul e atat de comercial cat sa intre pe piata, cum ai spus.. limp bizkit style. La capitolul show, nu au schimbat haine sau sepcute iar tehnic sunt peste multe trupe acum pe piata. Papa Roach i-as fi vazut acum vreo 10 ani, pentru generatia actuala sunt un fel de Iron Maiden ai celor trecuti de 30 ani.

 

Sa inteleg ca iti pare rau dupa bani si timpul pierdut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Documentar despre Jaco Pastorius, apre pe 1 dec: http://store.jacothefilm.com/shop/jaco/Clipul ala ma duce cu gindul la ce zicea Trolek odata: in metal exista multa prefacatorie (scuze daca n-am citat 100% exact)

 

Uita-te la ei cum fiecare tatuaj e gindit la milimetru de directorul de imagine si cum beard art-ul ar face invidios orice hipster. Niste scumpei.

 

 

Nu mai exista nimic fara multa prefacatorie si minciuna, tristul adevar.

 

Barbosul mi se pare cel mai true dintre ei, poate pentru ca e de mai putin timp in gheseft :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am constatat acum "psychocydd.co.uk" aka rockboxtorrent a fost doborat. Parca vehicula cineva p-acilea ceva alternative si nu reusesc sa gasesc posturile. Mai bagati inca o data link-urile ca le notez. Danke sehr.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jalnica muzica...jalnice doamnele sau ce sunt...

 

+1. Mi se pare o imitatie ieftina tip Arch Enemy. Desi nu e genul meu de metal, Arch Enemy au prestanta si prezenta scenica faina (i-am vazut in deschiderea concertului Nightwish la Bologna), spre deosebire de ... doamnele de mai sus.

 

Editat de Mario MT 03
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doamnele respective au declarat acum vreo 2 ani ca nu vor mai tine concerte in țâțele goale. Pacat, pentru ca muzical nu au mare lucru de spus.

» Post actualizat in 13 Dec 2015 19:45

Cica Slut Metal:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • ivan pedala changed the title to Muzica pe care o ascultăm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...