Sari la conținut

BMW R1200/1250 GS/GSA/RS/RT/R LC - 2013->


Postări Recomandate

Mie daca mi-ar zice 2-3 ca sunt beat m-as duce sa ma culc !

Dovada va bmw istii nu s de cuvant este aici.ai recunoscut ca nu stiai,te am lamurit .ai spus ca lasi formul curat ..nimic .tot aici esti .acum iar..

Pana mea ti s a spus de 10 ori.:)ca est beat desigur

 

Cum credeti voi ca l las pe harea singur printre voi? Nici gand.jos cu dictatura.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 12,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:10:

 

attachicon.gif1425740_243019655857306_961584491_n.jpg

 

UNII N-AU NICI SAPCA !!! :)

cred ca poti sa te calmezi de-acu, esti deja in top, sau vrei sa urci in top 3?

vorbesti in dodii in ultimele pagini si doar offtopic. daca moderatorii si-ar face datoria probabil ca ar fi mai multa ordine pe aici (si nu numai).

 

Dovada va bmw istii nu s de cuvant este aici.ai recunoscut ca nu stiai,te am lamurit .ai spus ca lasi formul curat ..nimic .tot aici esti .acum iar..

Pana mea ti s a spus de 10 ori.:)ca est beat desigur

 

Cum credeti voi ca l las pe harea singur printre voi? Nici gand.jos cu dictatura.

fox, daca ar fi macar jumatate din cei care fac offtopic, asa simpatici ca tine, nu s-ar mai enerva nimeni pe aici. tu faci misto, da se vede ca nu e cu rautate ca la altii.

la anu dau o mythos in lefkada, chiar daca ai `onda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aia care nu au BMW-uri, ca ai care au ........ amu asta este au :crack:

tu daca esti asa de super incantat de motoru tau, de ce iti pierzi vremea pe aici? daca tot n-ai nimic sa ne spui despre noul gs, de ce ne plictisesti?

poate vrei sa vb cu prietenii tau despre motoru tau, la fel cum eu astept noutati despre noul gs, de la posesori...

capone, mai baga o poza, poate dispar ofticosii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu daca esti asa de super incantat de motoru tau, de ce iti pierzi vremea pe aici? daca tot n-ai nimic sa ne spui despre noul gs, de ce ne plictisesti?

poate vrei sa vb cu prietenii tau despre motoru tau, la fel cum eu astept noutati despre noul gs, de la posesori...

capone, mai baga o poza, poate dispar ofticosii!

ziceam si eu asa in virtutea libertatii de exprimare, se pare ca matale esti mai ofticos ca o fata mare

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca poti sa te calmezi de-acu, esti deja in top, sau vrei sa urci in top 3?

vorbesti in dodii in ultimele pagini si doar offtopic. daca moderatorii si-ar face datoria probabil ca ar fi mai multa ordine pe aici (si nu numai).

 

fox, daca ar fi macar jumatate din cei care fac offtopic, asa simpatici ca tine, nu s-ar mai enerva nimeni pe aici. tu faci misto, da se vede ca nu e cu rautate ca la altii.

la anu dau o mythos in lefkada, chiar daca ai `onda.

s-a marcat . tu dai mytohosul eu dau vinul sus la apus la rahi.

 

stai geana pe aci ca nu glumesc . eu acolo ma duc. si zakintos si kefalonia.daca ma lasa "Sefu"

am zis.

psssst sa nu ne auda lumea . nu i luam pe astia neseriosi, da?

poate ianachim, daca i cuminte si nu da gsa-ul. e promotie la " undelemn de la bunica" si ii iau 2 l sa i ajunga la dus.la intors il suie pe remorca.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ziceam si eu asa in virtutea libertatii de exprimare, se pare ca matale esti mai ofticos ca o fata mare

virtutea libertatii de exprimare cand stii despre ce vorbesti. nu cred ca ai testat bmw [prea mult].

e vorba de respect macar, daca nu de altceva.

facem zeci de pagini de offtopic si e pacat. nu de alta, dar va obositi degeaba noi stim, bmw e de rahat. cu toate astea, unii dintre noi se bucura de motor cu fiecare ocazie. dupa posibilitati.

 

http://www.youtube.com/watch?v=gkGYnWQv_nQ

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

noi stim, bmw e de rahat. cu toate astea, unii dintre noi se bucura de motor cu fiecare ocazie. dupa posibilitati.

Cica "Leading the way was the liquid-cooled R1200GS, with BMW selling more than 25,000 units through November, up from 17,249 units sold in 2012."

http://blog.motorcycle.com/2013/12/09/manufacturers/bmw/bmw-sets-new-annual-record-motorcycle-sales-one-month-still-go/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parca ai promis ca nu mai scrii balarii pe aici...

Insa doar atat valoreaza cuvantul tau.

Asa e.....Inainte de a iesi chiar definitiv,uite:

300.000 mile fara nici un defect major...Cautati articolul,cititi-l si plangeti!!!!Desigur ca si BMW face atatia,dar la kilometrajul ala doar seria de pe cadru mai era originala....Merita citit articolul!Incredibil ce chestii minore si putine s-au stricat.Individu l ala chiar a facut ture lungi si grele, nu s-a filmat pe Amkart.....

post-44963-0-45505400-1386874548_thumb.jpg

Editat de transilvania72
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa e.....Inainte de a iesi chiar definitiv,uite:

300.000 mile fara nici un defect major...Cautati articolul,cititi-l si plangeti!!!!

ce sa zic ! mare scofala 300.000 mile fara nici un defect major, e ceva normal pentru o japoneza, pacat ca nu are ABS,ESA traction control ,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oare piercing-urile din sfarcuri or fi Touratech????

Off-topic !!!

 

asta e zburatoare ( cu parasuta )

 

da , si sunt invidios, recunosc, ( adica, ce masina areeeeee

)

Off-topic !!!

 

Ce lighioana...

As vrea sa-mi pot permite doua odata :)

dar vorba melodiei Voltaj :"In alta viata"

Off-topic !!!

 

Asa e.....Inainte de a iesi chiar definitiv,uite:

300.000 mile fara nici un defect major...Cautati articolul,cititi-l si plangeti!!!!Desigur ca si BMW face atatia,dar la kilometrajul ala doar seria de pe cadru mai era originala....Merita citit articolul!Incredibil ce chestii minore si putine s-au stricat.Individu l ala chiar a facut ture lungi si grele, nu s-a filmat pe Amkart.....

Asta e topic " noul BMW LC " Deci esti off-topic ! Iti recomand sa scrii pe la hondisti !!!

 

ce sa zic ! mare scofala 300.000 mile fara nici un defect major, e ceva normal pentru o japoneza, pacat ca nu are ABS,ESA traction control ,

Asta e topic " noul BMW LC " Deci esti off-topic ! Iti recomand sa scrii pe la hondisti !!!

 

Nu ma intereseaza parerea japonezarilor despre BMW !!! Cand ma va interesa o sa caut pe topicurile voastre !!!

 

Am sa scriu pana voi fi ban-at sau "bmweisti" mi-o vor cere !

 

PUTINA ORDINE SI RESPECT RECIPROC !!!

Editat de shpixy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Off-topic !!!

 

Off-topic !!!

 

Off-topic !!!

 

Asta e topic " noul BMW LC " Deci esti off-topic ! Iti recomand sa scrii pe la hondisti !!!

 

Asta e topic " noul BMW LC " Deci esti off-topic ! Iti recomand sa scrii pe la hondisti !!!

 

Nu ma intereseaza parerea japonezarilor despre BMW !!! Cand ma va interesa o sa caut pe topicurile voastre !!!

 

Am sa scriu pana voi fi ban-at sau "bmweisti" mi-o vor cere !

 

PUTINA ORDINE SI RESPECT RECIPROC !!!

aleluia !!!!

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

tot aici esti ?bre, dar n ai cuvant deloc.de 3 ori ai spus ca pleci de pe acest infect forum, ntttt

>eu cred ca tu n-ai venit in padurea asta sa vanezi, vorba bancului

 

 

OFF TOPIC !!!

 

aleluia !!!!

UNII inteleg mai greu !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da am vazut ca mai sunt si alte postari care nu au legatura cu subiectul, insa alea sunt facute de posesori de BMW deci alea nu sunt offtopic numai ale noastre, ciudat mod de gandire ai domnule shpixy,

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

tot aici esti ?bre, dar n ai cuvant deloc.de 3 ori ai spus ca pleci de pe acest infect forum, ntttt

>>eu cred ca tu n-ai venit in padurea asta sa vanezi, vorba bancului

 

FOXBAT pentru tine oricand , oriunde !!! ... si vezi ca nu m-ai citat ! mai sus sunt editate si scrise de tine !

 

da am vazut ca mai sunt si alte postari care nu au legatura cu subiectul, insa alea sunt facute de posesori de BMW deci alea nu sunt offtopic numai ale noastre, ciudat mod de gandire ai domnule shpixy,

Dom'le vlady_80 daca vrei sa vorbim de tzatze si masini pe topicul asta nu mi se pare normal ! De asemeni sa intram pe topicul asta si da dam cu (cuvant urat) nefiind macar posesori de r1200gs lc iar nu mi se pare corect! Deci cine are un mod ciudat de gandire ?

Editat de shpixy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bre, aloo...bmw-istii vechi si grei, bre, trezirea ca v-au venit ajutoare. tanara generatie.

las' ca i pune harea la locul lor. pacat, voi macar erati cunoscuti, astia mici si fara cuvant parca's ponta si base. zic si ei ca pleaca si cand colo, tup, tup inapoi cu gura mare.

 

deh, ce sa mai crezi in ei. va compromit si pe voi astia vechi :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to BMW R1200/1250 GS/GSA/RS/RT/R LC - 2013->

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...