Sari la conținut

Excursie Grecia


Baiazid
 Share

Postări Recomandate

hai ca m-ai omorat!

 

daca am finante ma bag si eu... vreo 250-300 de gauroi mi-ar ajunge? mai mult nu stiu daca ma tzine... eu zic ca ar ajunge...

 

 

trebe sa vb, ma sunt entuziasmat deja!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca treaba merge bine si produc si eu ceva gauroi... ma bag si io.. da sa nu ma alergati ca io n-am vitezana :makeout:

 

si in caz ca ne alearga raketii sa nu ma abandonati :ok:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aveti grija ca - am aflat si eu de curand - trebuie bani la intrarea in diverse tari si nu e vorba de orice bani ci de o multime. De exemplu, cand intri in Bulgaria trebuie sa arati 250 de euro de persoana. Nu faci asta numai daca ai rezervari la un hotel, de exemplu, in Grecia si doar tranzitezi Bulgaria. Deci, informati-va bine inainte pentru a evita anumite surprize!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiam ca 500 sunt numai pt spatiul shengen

Pai Grecia tot Shengen este! :wave:

 

Iar la iesirea din RO si intrarea in alta tara non UE trebe 250 de Euri dar daca sunteti prezentabili si aveti si ceva carti de credit chiar daca sunt goale nu-i problema,e verificata de mine trecerea da eram cu conserva nu cu moto .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

la iesirea din romania si la intrarea in grecia te intreaba cati bani ai si cat stai (basca multe altele). Raspunsul corect este 500 euro. Pe mine nu m-a pus sa ii arat banii, da' m-au luat cu faza de genul: cati bani ai ? Poti sa mi-i arati ? ...

 

Se mai baga careva la o plimbare pana thesaloniki sau atena (subsemnatul merge doar dus, fara intors) ?

 

Daca am sub un am de permis pt. A si trec de vama romana, mai au cum sa ma intoarca ceilalti din drum ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...