Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

Sal everyboDY...

 

Am observat ca nu intereseaza pe nimeni intalnirile R1, drept dovada, numarul de motociclisti la intalnire.... asta este, noi am vrut sa facem ceva frumos... sa legam niste prietenii,,, sa ne cunoastem...

 

Eu vin si joi la ora 20

 

Toate cele bune.... ii asteptam pe toti mobristii R1... nu conteaza anul !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

se poate sa fi fost si linga o haya alba daca a fost in zona de nord a tarii

aaaaa am uitat sa iti zic ca vb ta racheta asta e condusa de un mos pu...a adic de mine am 42 de ani:)))si saptamanal aud pe citeunu ca face coltu

eu sper k toti cu sau fara rachete saaveti grija de voi sa ma ajungeti la varsta:)) :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand YAMAHA R1 2006 unic proprietar, cumparata de noua , are 7500 km parcursi, arata perfect estetic si mechanic , are multe piese after marchet ; linie de tobe Micron , filtru aier K&N, furtune frana race, placute frana fata + spate Brembo, crash paduri originale Yamaha, invelis de carbon pe cadru, scarite Race Gilles Tooling ,Xenon pretul este putinel negociabil 8100 eur ! daca sunteti interesati va pot trimite si ceva poge cu detalii !

 

tel : 0743639638 Huni

post-16505-1218987985_thumb.jpg

post-16505-1218988143_thumb.jpg

post-16505-1218988285_thumb.jpg

post-16505-1218988303_thumb.jpg

post-16505-1218988325_thumb.jpg

Editat de 192100
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo, dar cine stie, poate nu este o distanta chiar atat de mare.

Sezonul inca nu s-a terminat, poate ajungem pe la voi :D

Hm...nu reusiti sa va intalniti in Bucuresti :scratch: , si o sa veniti pana in centrul tarii? :kali:

 

Hai bafta, si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog sa te intreresezi de Programa concursurilor, si sa imi zici si mie cam pe unde i locatia ! ms

Salut,

eu (Raul) organizez liniutele pentru motoare...deci locatia este aeroportul Baia Mare, iesirea catre Satu mare, dupa Metro...

care crede ca nu se descurca sa dea un pm si-i dau numarul de telefon, iar cand este in oras sa de-a un apel si organizez sa fie adus la aeroport... :kali: :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si eu un r1 din 99 dar dunt foarte ultumit cu el doar ma inervar robba cum era lateral asa ca iam schimbat galeriile si toba am puso sub blocul motor afara e doar capatul tobei care se vede.......in rest r1 ii f ok ,,,mai am un suzuki tl 1000 s da nu se compara deloc,,,,,,,,,sunt din satu mare spre sa ne strangem cativa duminica la liniute in baia mare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va jucati cu liniutele si cu R1

Motoreta asta a fost si este una dintre cele mai periculoase posibile, si cred ca noi suntem destul de departe fata de ce poate ea sa faca.

eu unu nu am absolut nimic impotriva mersului tare pe curbe cu vizibilitate si cu asfaltu bun, la fel cu faimoasele liniute, dar mare grija si luati-o incet ca daca nu esti foarte atent poti sa o patesti de nu te vezi.

Vedeti sa se poate gasi pe forum o carte *A twist for a whirst 2* si nu ar fi rau de citit un pic.

 

Daca nu o mai gasiti pe forum, dati reply, si o sa o uploadez eu pe undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu va jucati cu liniutele si cu R1

Motoreta asta a fost si este una dintre cele mai periculoase posibile, si cred ca noi suntem destul de departe fata de ce poate ea sa faca.

eu unu nu am absolut nimic impotriva mersului tare pe curbe cu vizibilitate si cu asfaltu bun, la fel cu faimoasele liniute, dar mare grija si luati-o incet ca daca nu esti foarte atent poti sa o patesti de nu te vezi.

Vedeti sa se poate gasi pe forum o carte *A twist for a whirst 2* si nu ar fi rau de citit un pic.

 

Daca nu o mai gasiti pe forum, dati reply, si o sa o uploadez eu pe undeva.

e vb de liniutze pe aeroport..organizate profesional...

 

Apropo...pe colegul cu R1 din SM, cred ca te stiu...ai unul negru (ma refer la TL ) ...anul trecut la intrunire am avut un cbr600f negru cu scris portocaliu pe el...

sper sa ne vedem pe aeroport si sa fie o competitie reusita... deabia astept sa vad cum arata un R1 cu toba modificata asa...

 

R1 ,cel putin ala din 00 - 01, nu e asa greu de controlat...eventual cand e pe o roata e mai greu...dar nu-i stres... e beton, daca reusesc sa-l vand iau un R1 din 2004-2006 ...modelul meu preferat...

 

Numai bine si sa ne vedem pe aeroport cu bine.

 

Respect,

Raul

Editat de daniela_ciurus
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...