Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Salutare! VA ROG MULT , orice intrunire va fi anuntata cu cateva zile inainte , eventual cu confirmari , ca sa fim mai multi....Merci! ( Nu de alta , dar saptamana asta sunt plecat din tara si nu vreau sa ratez o intrunire cu amicii mei din club...:scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

ON TOPIC: Propun joi la ora 18.00 in fata la Academia Militara sa ne vedem , sa vorbim....OK?

 

OFF TOPIC : Imi pare rau sa spun , dar site-ul www.yamahaR1.ro s-a transformat intr-un site comercial , care vinde orice , poze de prin toate locurile , painting...etc... dar numai de Yamaha R1 nu este vorba in acest site...Nimic de zis , frumoase painting-uri de motoare si casti , care mai de care iti iau ochii , dar nu au nici o legatura cu Yamaha R1...SORRY ! ! ! Sper sa se rezolve ceva....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ON TOPIC: Propun joi la ora 18.00 in fata la Academia Militara sa ne vedem , sa vorbim....OK?

 

OFF TOPIC : Imi pare rau sa spun , dar site-ul www.yamahaR1.ro s-a transformat intr-un site comercial , care vinde orice , poze de prin toate locurile , painting...etc... dar numai de Yamaha R1 nu este vorba in acest site...Nimic de zis , frumoase painting-uri de motoare si casti , care mai de care iti iau ochii , dar nu au nici o legatura cu Yamaha R1...SORRY ! ! ! Sper sa se rezolve ceva....

 

 

Man esti nedrept, nu stiu daca din rautate sau nu mai tii minte. M-am oferit sa achizitionez acest domeniu pt noi, pasionatii R1. Interesul vostru a fost "0" eu nu dau bani aiurea pt un grup ce nu exista, ca sa nu mai spun, ce nu reuseste sa se organizeze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CORECT! Imi aduc perfect aminte ,dar am zis atunci , si zic si acum: Zi ce trebuie , ca bani , ca orice si hai sa dam drumul.....cu membrii , cu cotizatii anuale sau lunare , poate simbolice ,cu tot tacamul , dar sa arate a site YAMAHA R1.....UITE , la intalnirea de joi , la ora 18.00 , eu dau primul banii , cat trebuie sau cat este necesar....OK?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DECI SA STABILIM ORA EXACTA..... CINE ESTE PENTRU ORA 17 SI CINE ESTE PT ORA 18.... VOTATI....

 

DECI SA STABILIM ORA EXACTA..... CINE ESTE PENTRU ORA 17 SI CINE ESTE PT ORA 18.... VOTATI....

 

 

eu as fi pt ora 18...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana asta voi fi prin tara, dar ma intorc doar pt voi. Din pacate nu pot iesi cu motorul:

1. inca este frig pt mine si sunt si racit

2. inca nu mi-am recuperat permisul

3. am dat viziera la slefuit asa ca nu am casca :rolleyes:

 

Daca veti ajunge la niste concluzii importante legate de organizare va stau la dispozitie in Piata Victoriei. Acolo stau, si Joi ma gasiti acasa, daca nu, abia Duminica ma intorc.

id-ul meu de messeger il stiti, telefonul unii il stiu altii il pot obtine rapid :laugh:

Bafta si plimbare placuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARE ! ! ! Am fost la intalnire si a fost super , baieti de gasca , motoare tari , etc..etc... Pacat ca nu am fost putini , sper data viitoare sa fim mai multi ( unii au fost la munca , unii au avut treaba - asta e ) si sper sa avem un adevarat site R1 cu ajutorul lui Iulian....Cine vrea sa vada mai multe bestii la un loc , poate sa se delecteze cu urmatoarele poze...ASFALT USCAT ! ! ! :huh:

post-16276-1239301590_thumb.jpg

post-16276-1239301599_thumb.jpg

post-16276-1239301609_thumb.jpg

post-16276-1239301620_thumb.jpg

post-16276-1239301629_thumb.jpg

post-16276-1239301642_thumb.jpg

post-16276-1239301659_thumb.jpg

post-16276-1239301667_thumb.jpg

post-16276-1239301677_thumb.jpg

post-16276-1239301683_thumb.jpg

post-16276-1239301693_thumb.jpg

post-16276-1239301704_thumb.jpg

post-16276-1239301750_thumb.jpg

post-16276-1239301764_thumb.jpg

post-16276-1239301795_thumb.jpg

post-16276-1239301806_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

V-am vazut in Piata Victoriei :huh: gata sa va urcati pe mine la semafor :P ))))

felicitari pt o plimbare reusita.

 

In ce priveste situl am niste idei dar nu pot face singur si nu vreau sa fac singur.

 

Daca vreti sa va implicati serios nu cu vorbe in vant va stau la dispozitie !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...