Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

ce le sti pe toate

Dute si mai scoate ulei din furci, sau pune-i niste arcuri mai moi. Am vazut motoreta ta la vinzare. Cu 2.20 la Hungaroring te lauzi pe aici?? Si un incepator scoate timpul acesta dupa o zi de antrenament.

 

 

Daca vreti sa scapati de Gabriel e recomandat sa-l ignorati in totalitate. Eu, indiferent ce-mi va raspunde, nu-i mai dau reply.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Terminatul cu Ducati. Erai fanul meu acum cateva luni. Ma tot curtai sa te bag in seama. Ai vazut k nu tine smecheria cu mine si acum te dai si tu cursier:))))) Mai prapaditu-le... Nu te mai urca pe taburet k tot avorton ramai.

.

la început păreau mai de treabă, dar ai luto la vale de tot domnule vicecampion.

Tin minte ca am vorbit anu trecut la telefon cand te lăudau la reparat chiar peste fratii teodorescu. Vorbeşti mult pt tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ti-am recomandat ptr Ducati sa mergi la ei. Sunt oameni pe care i respect de 20 de ani si ei ambii pe mine. Intreaba-i cine sunt eu in realitate...

 

Motoreta lui Socaci a explodat dupa ce-a fost la Clanul Balamucilor respectiv la ... zi tu daca zici k sti!!! La mine s-a intors dupa Brano si am facut-o din nou sa fie bomba si sa REZISTE!!! Hai fugi la lanturi.

 

mai Jagi mai. De unde si pana unde stai tu langa mine??? Ce sti tu despre Aeroport e de pe butoane... Stai la butoane dar nu le atinge cand vorbesc eu decat daca esti de acord :))))))))))))))) Altfel vorbesti de parca ti-am schimbat tastele...:))))))))))))

 

Artur i-a inchis motorul atunci cand (nu mai zic dar m-a costat pe mine sa repar dupa voi) si macar Artur merge si se chimnuie k sa scada o secunda in schimb tu doar lingi scurgeri. Sculament :))))))))))))))))))))))) )))))))))))))) )))))))))))))))

 

Informatiile despre ce si cum cu motoarele de curse ce REZISTA le am doar eu de pe acest forum. Restul la un loc nu faceti 2 lei :)))))))))))))))))))))))))))) ))))))))))))))))) )))))))))))))))))))

 

Hai ungeti-va linistiti cu pensula de motorina si visati-va in locul meu.

 

Prapaditi-lor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

Dute si mai scoate ulei din furci, sau pune-i niste arcuri mai moi. Am vazut motoreta ta la vinzare. Cu 2.20 la Hungaroring te lauzi pe aici?? Si un incepator scoate timpul acesta dupa o zi de antrenament.

 

 

Daca vreti sa scapati de Gabriel e recomandat sa-l ignorati in totalitate. Eu, indiferent ce-mi va raspunde, nu-i mai dau reply.

era in 2009 cu 2.20 acu e 2.07 iti arat lista mocane,pe tine te fac sigur!!pe multi de pe tastatura.schimba bai uleiu la motoreta ta,ca vorbesc baieti ca nu prea schimbi uleiu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ti-am recomandat ptr Ducati sa mergi la ei. Sunt oameni pe care i respect de 20 de ani si ei ambii pe mine. Intreaba-i cine sunt eu in realitate...

 

nu as nega ca nu esti altfel in realitate. doar ca aici o iei urat pe aratura. esti baiat de treaba, discutia de atunci mi-a dat de inteles, doar ca unu din defectele tale e ca vorbesti mult, dar mult. incerci mereu sa arati, dar unori arati prea de toti banii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai dreptate. Vorbesc si dau prea multe din casa afara in credintza k ajut si opresc minciunile de pe forum.

Am aceasta boala (de cand am stat in SUA si era singura mea poarta cu casa) si nu mai scap de ea.

Stiu de aceasta problema a mea k imi mananca timp si nervi dar daca nu mai intru si nu mai spun adevaru atunci toti spalatori de vase vor deveni spalatori de creere si va trebui sa imi dublez nr de clienti cu motoare decedate in urma astora. Imi e greu sa-i refuz si sa le spun k in urma reparatiilor pe la nepoti (nu ai mei) preturile cresc o data cu timpul...

 

Hai sa revenim la Yamaha R1.

 

Eu voi incerca sa intru mai rar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

lasa ca nu ma e mult si atunci sa ii vad la tg-mures pe pista ce stiu si cu ce trotinete vin,atunci o sa-i mananc din gura,o sa fac misto de ei.o sa ma prapadesc de ras cu baietii.in fiecare zi ma rog sa treaca vremea sa vina ziua cand e gata pista.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

asta nu o crede nimeni. de unde ai scos minciuna asta gogonata.nu exista femeie in romania ca in moto sa-l bata pe sabin.eu pun pariu pe motocicleta mea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, cum facem tehnic sa câştig motoretuta?

Timpi pe Serres anul asta în martie:

Cristina Udrescu: 1.32

SabunRace: 1.34

 

Cristina pe 600rr 2003. Sabin pe R1 mega tuning AMA, USA, Germania, Italia si restul cu care se laudă :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

pai in 2013 eu o pun la bataie motoreta,tu organizeaza,dar vreau sa fac si eu o tura cu matusa,daca ma face matusa te las sa-mi dai doua in barba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gabriel, iti dai seama ca exista sanse foarte mari sa vina baietii mari (cei din RoSBK) si sa va bata acolo, la "circuitul de casa"? Ca sfat, poate e bine sa nu dai atat din taste cu privire la abilitatile tale pe circuit, ca dup-aia iti cautam prin posturi si-ti aratam cat de penibil ai fost. Stii tu, fapte, nu vorbe...

 

 

Ok, cum facem tehnic sa câştig motoretuta?
Timpi pe Serres anul asta în martie:
Cristina Udrescu: 1.32
SabunRace: 1.34

Cristina pe 600rr 2003. Sabin pe R1 mega tuning AMA, USA, Germania, Italia si restul cu care se laudă :D

 

 

:crack: :lool:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

da frate fapte,pe tine si pe todea si pe inca multi alti de pe aici nu am rival,nu zice nimeni si nu contest ca nu sunt piloti buni in rosbk,dar nici ultimu nu o sa fiu.si nu stiu de trecut,eu ma uit la viitor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am inteles, ne intreci pe mine si pe todea?

Pai vezi ca noi suntem incepatori. ;)

 

bai eu i-am zis ca daca se compara cu mine ii mega extra giga incepator :crack:

 

cica,cand mergea el pe hungaro io mergeam pe silverstone,donington,brands hatch etc dar nu a auzit de asa ceva.se da numa' in curte

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator gabriel58

pe voi doi 100% va dau lecti pe pista,dar nu va suparati asa,stiu ca ai fost pe circuite,dar nu asta conteaza,conteaza daca te sti da pe ele,e cam diferenta mare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu-l mai luati in seama pe 58, la Hungaro e ultimul la orice cursa de incepatori, la 2.20 ia minim o tura diferentza fatza de un fraier care merge la un 2.05. Care-i distantza parcursa de o motocicleta in o secunda la viteza medie de 140km/h? Vorbesc de un tur /cursa, mai se cistiga 1/2 din tur numai la start cind unul ca 58 plecat de la coada plutonului sta la trenuletz, ultimul vagon.

Editat de JAGI
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma, Gabi, noi nu ne suparam si asteptam sa ne inveti "cum se face".

Pana atunci, putem doar sa ne uitam la pozele cu tine. Incercam sa analizam pozitia corpului, trasa pe care o ai pe viraj, etc.

 

 

Tu:

 

post-28093-0-25989600-1356193603_thumb.jpg post-28093-0-30181500-1356193615_thumb.jpg post-28093-0-32216200-1356193626_thumb.jpg

 

 

Todea (ignora scanteile, le-a pus el in Photoshop):

 

post-28093-0-22533800-1356193642_thumb.jpg post-28093-0-99572300-1356193648_thumb.jpg

 

 

Eu:

 

post-28093-0-32343500-1356193670_thumb.jpg post-28093-0-41269700-1356193676_thumb.jpg post-28093-0-08764000-1356193682_thumb.jpg

 

:rolleyes:

Editat de Stau-De-6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...