Sari la conținut

Detinatori de Yamaha R1


kima
 Share

Postări Recomandate

eee, nu te agita papusa, ti-am mai zis, pe jagi nu-l cunosc sub nicio forma. dar posturile de pe aici au dat de inteles caracterul lui.

 

faptu ca tu te-ai cam luat deapulea de fiecare pe aici, si acum ti-a cam venit randu sa fii violat anal, nu prea iti convine si dai vina pe lume ca sunt lingai sau altele.

 

nu plange printesa mica, a venit randul tau acum. sacalii te-au prins la ingramadeala, asa ca taci si indura.

 

 

Cred ca o sa rad toata ziua aducandu-mi aminte de postul asta :))))))... Genial mod de exprimare, jos palaria !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 5,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:)))))))))))))))) Tare asta cu sakalii. Mai repede sobolaniiiii :)))))))))))))))))

soimii patriei ce stau de veghe.

 

Cred ca o sa rad toata ziua aducandu-mi aminte de postul asta :))))))... Genial mod de exprimare, jos palaria !

vor reveni :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de astazi este a MEA:x:x:x:x:x:x DUPA LUNGI CAUTARI:) IN BUCURESTI A VENIT DIN FAGARAS. MULTUMIRI FAGARASI RIDERS SI OVIDIU DANILA !!!

Felicitari si sa ti aduca noroc si fericire.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de astazi este a MEA:x:x:x:x:x:x DUPA LUNGI CAUTARI:) IN BUCURESTI A VENIT DIN FAGARAS. MULTUMIRI FAGARASI RIDERS SI OVIDIU DANILA !!!

Felicitari si sa o stapanesti sanatos!

Pune un amortizor de ghidon...nu o sa mai vrei vreodata sa mergi fara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:)))))

 

 

In materie de Studii, de Rezistentza, de Aerodinamica, De Lider e aia ce am si aduc eu : http://www.ebay.com/itm/07-08-Yamaha-R1-Zero-Gravity-DB-Windscreen-Dark-Smoke-/400296491925?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash=item5d3387bb95&vxp=mtr

 

Scuze dar... Apa calda nu a fost inventata azi, e dintotdeauna, depinde ce preteni ai k sa-ti spuna unde sa sapi...

 

:nono:



Daca at face si pentru auto... Sigur mi-as lua.

 

100% din Prietenii mei au la 105 euro acest parbriz pe moto in una din cele 3 intensitati. Eu am si folosesc Clear si mi le inscriptionez pe zona ce vreau.

 

Na clatiti ochiul pe la mine prin casa.

post-11347-0-94739800-1358235724_thumb.jpg

post-11347-0-20054100-1358235935_thumb.jpg

post-11347-0-08729000-1358236224_thumb.jpg

post-11347-0-77059200-1358236246_thumb.jpg

post-11347-0-50920200-1358236428_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Aia e char R1 meu dar ptr 2013. E noul Design. E Dezbracata si nu o prezint pana nu am contractele de publicitate semnate...

 

E intr-un mare fel. Defapt intr-un mare altfel.

 

La 19 Febroarie o voi prezenta si veti vedea mai multe poze cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca te saboteaza astia cu lansarile la F1,ca se fac toate pana in 5 februarie si iti fura din publicitate :) . Muta lansarea de pe 19 feb pe 30 ian ca sa le faci in ciuda .

 

Glumeam,sa nu te superi. :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

F1 e cu treaba lor... Eu mai ciugulesc si de la intarziatii ce n-au prins F1 :)))

 

Real nu am probleme cu banii chiar deloc ptr 2013. Am toti sacii in carutza pusi demult. Sunt o furnica harnica ce strang bob cu bob si tot replantez continuu...

 

Singura mea problema e k inca n-am gasit de 8 ani in Ro, un om macar (aveam la un momendat 19 angajati) in care sa am incredere si care sa-l vad k stie ce vrea (adica vrea moto si da orice k mine) sa-l pot invatza mestesugul si sa pot pleca si lasa sa faca macar ce e uzual in lipsa mea...

 

Toti vor sa minta, sa pacaleasca sa fure sa vrb la tel si sa faca mizerie-dezordine, sa munceasca altii ptr ei si sa fie respectati...

 

Mare rahat de oameni in tzara asta... 99% cer fara sa ofere!!!

 

E,cum la mine merge ulcioru foarte putin cu fisuri... Asta e singura mea problema!!! Nu ma pot clona.

 

As plati cate o F4 ptr fiecare clona a mea. Dar nu sa-i dau eu banii ci sa si-i castige el!!! Nu mai tine sa dau eu k boul la toti Pitiponcii astia de citesc pe aici si zic... Ia hai ma la ala sa si invat sa si fiu platit...

 

La munca viermilor k vremurile alea cand claxonati pe net k faceti si dregeti (k stiti ce faceti si-ati invatat carte) nu mai sunt decat ptr altii mai prosti k voi.

 

Societate de 2 lei si asta ptr k e alimentata de unii ce n-au nimic altceva decat furtul in sange.

 

 

Primesc de la Id uri aiurea (necunoscute) mii de intrebari.

 

Exemplu: Cum setez o suspensie din densitatea uleiului ptr a prelua mai strong hopurile, ptr a nu mai ajunge in capat...

 

Intrebare de copil 8 ani (care bineinteles merge la curse) ptr care nu-ti trebe multa minte ci doar sa sti ce-i aia o suspensie si cum functioneaza de gradul 20 din 100, si bineinteles sa ai un minim (de rodaj sub supraveghere de 20 suspensii servisate) nu sa faci scolile si testele si setarile etc urile mele. Ceva simplu de ucenic...

 

Tot din intamplare se autodesconspira si aflu k defapt ala e unu de acum 1-2 ani tot imi scria k sun un parvenit si k habar nam pe net...

 

E... Nu spuncine e k nu-s paracios, dar vis a vis de treaba cu sponsorii... N-am probleme. Doar sa ma ajute Dul sa fiu sanatos si sa fac ce-mi place...

 

 

Apropo de mekanici si oameni:

 

Singurul care mi-a placut modul lui de asi face reclama si de a muncii ptr aceasta meserie ce implica responsabilitati ce includ viata, singurul care nu s-a lasat si a continuat sa lupte ptr garajul lui si se simte k o face cu placere chiar daca e la capatul pamantului, singurul care nu m-a contrazis aiurea si a gandit inainte sa scrie, cu toate k nu-l cunosc personal ci doar din ce scrie sau se scrie despre el pe acest forum si atat este TNG.

 

E, omul asta chiar imi place de el. Isi vede de treaba lui si face treaba. Cel putin nu s-a plans nimeni la mine de el.

 

Restul 100% ce scriu pe aici k fac si dreg... Niste Pitiponci de 2 lei (ptr prostii ce-i platesc) k sa faca ei practica fara Profesor pe motoarele oamenilor si pe vietile lor...!!!

 

Jagi e o exceptie pe care nu o voi arunca in niciuna din categoriile de mai sus. Inca nu pot sa-l definesc cu toate k il stiu personal si am platit serviciile sale.

 

Inca ma abtin si sper k ceea ce m-a nemultumit la el sa il perfectioneze si sa-l faca o elita, asta depinde doar de el si de cat de mult isi real doreste sa faca ce promite. Deocamdata ARE 50% din procentajul meu...

 

Hai sa lasam teoriile Sherifului Intergalactic R1, Adica EU... Si sa trecem la semenii mei ce au ales aceeasi motocicleta.

 

Voi nu aveti poze cu calutul vostru. YZF ul vostru. Poze cu inovatii, poze cu serii frumoase sau poze cu iubirea voastra fata de aceasta jucarie-arma-etc.

 

Hai bagati si voi k pe Facebook niscai poze.Nu pe o roata ci oricum. Pur si simplu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Apropo de mekanici si oameni:

Singurul care mi-a placut modul lui de asi face reclama si de a muncii ptr aceasta meserie ce implica responsabilitati ce includ viata, singurul care nu s-a lasat si a continuat sa lupte ptr garajul lui si se simte k o face cu placere chiar daca e la capatul pamantului, singurul care nu m-a contrazis aiurea si a gandit inainte sa scrie, cu toate k nu-l cunosc personal ci doar din ce scrie sau se scrie despre el pe acest forum si atat este TNG.

E, omul asta chiar imi place de el. Isi vede de treaba lui si face treaba. Cel putin nu s-a plans nimeni la mine de el

 

Sabin..nici eu nu te cunosc personal,dar iti multumesc pentru cuvintele frumoase la adresa mea.

Editat de tng
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi fost tare ca tu sa il cunosti personal si el nu. Ziceam si eu :alcy:

 

 

doar lu' Sabin i se pot intampla din astea :crack: . Lasand gluma bine ca am scapat de 58 si nu se mai cearta nimeni.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...