Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu si motanu' meu ACTUAL... am mai avut unu' Neghinitza , da' a plecat ...si-a luat lumea-n cap... :unsure: Neghinitza e ala negru(aproximativ...) , iar asta actual (Botic) e semi-alb... mai mult patat...) :) si spre deosebire de Neghinitza nu prea musca... al dreaqului nu mai gasesc poza cu neghinitza :P

 

 

Breh , deci al tau cred ca-i inrudit cu al meu. A chiar, hai sa vi-l arat pe bezmeticul meu acum, are un an si vreo 5 luni acum, e castrat si este la fel de (cuvant urat) ca inainte. Guraliv as usual, acelasi escroc sentimental si carnat blanos supraelastic. Ieri a zburat dupa o musca si a dat cu capatana de rama de lemn. Nu va mai zic cum curata el conservele de pateu, astept sa prind un laptop cu bluetooth ca sa depozitez pozele din telefon :angry: Oricum, tot febletea mea ramane :kiss:

 

Asa, deci el e Beck's. :kiss:

post-8378-1219774451_thumb.jpg

post-8378-1219774468_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rona - 6 ani

 

post-20643-1219848719_thumb.jpg

Si iese in tarcul din parcul Ciresarii?

 

 

Cred ca fetele mele se cunosc cu Rona...si culmea s-au inteles :unsure:

 

Si fetele mele :angry:

 

 

Dita - Jack Russel si Bubu - Beagle

post-19934-1219851163_thumb.jpg

post-19934-1219851227_thumb.jpg

Editat de iollele
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Basset sunt cei mai frumosi caini.

Momentanam un motan birmanez cam vechi(fabricat in 1993) dar sincer alt pet in afara de basset no o sa-mi iau.Ai idee unul in stare buna (vaccinat) cu cat se da?

Am ramas foarte surprins sa vad ca sub casti desenate cu cranii draci s.a.m.d. se ascund suflete mari si f atasate de animalute.Tot respectul!!!

Ps motanul meu are 10 kg.Big fat happy cat.De la un an de cand l-am castrat e foarte ostenit 24/24h.

 

Cam acum o luna mi-a murit.....Nu pot sa descriu ce gol a lasat dupa ~16 ani de activitate.Mie unul mi-a cam ajuns cu animale de companie cu durata medie de viata.Ma gandesc la o testoasa sau papagal mare ori mai sigur un caine electronic.

Nici macar basset nu-mi mai trebuie ca si astia mor repede(mai am de gand sa mai traiesc peste 15 ani).

RIP Barezu.

Editat de da'beorz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alma :D (2 ani) ( nu,nu este emo,doar ca inghetase de frig,iarna de obicei se bucura si ea de balcon,dar nu prea ii place)

post-19791-1220928752_thumb.jpgpost-19791-1220928783_thumb.jpg

Si Max :D (4 ani)

post-19791-1220928911_thumb.jpghpim2568vi5.th.jpg

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alf (2 luni si jumatate) :laugh:

 

deci Batman ala mic e cel mai pupacios catzel cu care am avut ocazia sa interactionez... :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Breh , deci al tau cred ca-i inrudit cu al meu. A chiar, hai sa vi-l arat pe bezmeticul meu acum, are un an si vreo 5 luni acum, e castrat si este la fel de (cuvant urat) ca inainte. Guraliv as usual, acelasi escroc sentimental si carnat blanos supraelastic. Ieri a zburat dupa o musca si a dat cu capatana de rama de lemn. Nu va mai zic cum curata el conservele de pateu, astept sa prind un laptop cu bluetooth ca sa depozitez pozele din telefon :bounce: Oricum, tot febletea mea ramane :P

 

Asa, deci el e Beck's. :rock:

 

cunoscut pe individ, care asigura fondul sonor, cu mieunatul non-stop, ca la un moment dat nici nu-l mai auzeam :laugh: . si, desigur, de mentionat turele de noapte prin casa, alergand ca apucatu' :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cunoscut pe individ, care asigura fondul sonor, cu mieunatul non-stop, ca la un moment dat nici nu-l mai auzeam :bounce: . si, desigur, de mentionat turele de noapte prin casa, alergand ca apucatu' :laugh: .

 

te rog frumos, Beck's este pui de reisar, sa vezi slide-uri pe carpeta din hol, de-o trage dupa el cu fundul, pe parchet... da-i bun in perioada asta recere, tine de cald :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

te rog frumos, Beck's este pui de reisar, sa vezi slide-uri pe carpeta din hol, de-o trage dupa el cu fundul, pe parchet... da-i bun in perioada asta recere, tine de cald :laugh:

 

 

deci nenea Beck's este un terorist si luni seara/ noaptea ne-am terorizat reciproc :cheers: .

:rolleyes: tu nu stii, ca faceai nani, dar iti spun eu ca fuse o noapte foooooarte luuuunga.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci nenea Beck's este un terorist si luni seara/ noaptea ne-am terorizat reciproc :laugh: .

:cheers: tu nu stii, ca faceai nani, dar iti spun eu ca fuse o noapte foooooarte luuuunga.

 

eu ti-am zis ca te place... :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...