Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu pot sa cred ca ai pus aici poza :lol:

Da lasa draga sa vada poporu ce se joaca copiii pe internet :)

 

:P

 

PS: astept prieteni sa ne jucam impreuna cu animalutele printre rasaduri....pe Feisbuc, evident :P

 

PS...nu va speriati, apropo.,....i se facea CASCO

Editat de Mr_ORL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Haios,frantzuzu' !

Eiiii,las' ca-mi echipez eu,scotzianca,si dup-aia,sa vedeti voi 'motociclista' ! De fapt,e plin topicul "reuniuni,intalniri",cu ea...cred ca pun poze,cand o sa-i termin de facut si casca (moto,integrala,cu ventilatie,viziera,curelusa cu trident,poate si aerografiata).

post-2143-1255738757_thumb.jpgpost-2143-1255738835_thumb.jpgpost-2143-1255738854_thumb.jpg

Na! :)

Editat de darian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Aoleu...Cu 2 cotoi in casa,sa vezi ce-o sa-ti mai "marcheze" peste tot...! Asa,ca fapt divers:imi povestea cineva,c-a avut la un moment-dat,7 (sapte) cotoi,necastrati...Avea 2 tastaturi,pt. calculator -una in functiune,cealalta,la spalat... :kiss:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh... pai calea cea mai simpla e sterilizarea. :P Si atunci nu mai pute pe nicaieri. Daaaaa, stiiiiiiiu... toti "masculii" o sa-mi sara in cap acum ca sunt de o cruzime intolerabila. :kiss: But think about it: to stink or not to stink?... This is the question!

 

@Belbody, sa-ti traisca menajeria. Prichindelul e scumpel foc, mai ales in pozele "infoiate". La ce se zburlea asa? Cum il cheama?

 

 

 

 

 

 

 

Edit: cum adica "New (potential) member of the family."? De ce potential? Nu ramane la voi?

Editat de BooBoo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noua "chiriasa" pe nume Kiki ....se joaca,..mananca,....doarme....iar se joaca...iar doarme...etc

post-243-1257106281_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Noh... pai calea cea mai simpla e sterilizarea. :P Si atunci nu mai pute pe nicaieri. Daaaaa, stiiiiiiiu... toti "masculii" o sa-mi sara in cap acum ca sunt de o cruzime intolerabila. :kiss: But think about it: to stink or not to stink?... This is the question!

 

@Belbody, sa-ti traisca menajeria. Prichindelul e scumpel foc, mai ales in pozele "infoiate". La ce se zburlea asa? Cum il cheama?

 

 

 

 

 

 

 

Edit: cum adica "New (potential) member of the family."? De ce potential? Nu ramane la voi?

 

Motanul mare e castrat de la 6-8 luni, acum are 2 ani, nu pute deloc pipi-ul lui, in plus iese afara si face ce trebuie, stau la parter si are scaritza la geam speciala pentru el ca sa poata urca pe pervaz.

Cel mic inca nu are nume, o sa ma gandesc, dar cred ca "cel mic" ceva in genul asta... ii va ramane. O sa urmeze si el la castrat, dar intai sa-i cresca coitele ca nu avem inca ce taia.... :P

Stiu, am avut in motan batran mare negru necastrat, care iesea afara (mereu am stat la parter), ala cand era in calduri si scapa un "spray" in casa mureai! A dat odata pe o pereche de bocanci pe care dupa n x n spalari (inclusiv in masina de spalat) tot puteau si a trebuit sa-i arunc.

 

Asta mic se infoia la caine, e prima oara cand vedea un catel in viata lui... in jur de 40 zile.. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

update la poze cu pisicelu... io nu-s ce caut in poze, dar oricum mai avea putin si mi se urca in cap..

IMG_8584.JPG

 

uite aicea stau cand va stresez pe forum: B)

 

IMG_8578.JPG

Mesaj completat

Pai am si eu 3 acvarii: 2 de cate 60 de litri si unul de 200 de litri. Cireasa de pe tort este catzaua: Maya

Frumoasa cutzulica, sa-ti traiasca.

Eu aici il am pe asta de 100l, dar in Ro acasa am unul de 250l, gol deocamdata, o sa-l car aici cu siguranta cand mai merg acasa..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...