Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

la cerere :laugh:

 

 

o sa mai postez si zilele urmatoare.

 

PS: sunt tare invidios pe voi, posesorilor de animale. tare mi-ar placea si mie un caine, dar inca un an doi trebuie sa am rabdare..apartament mic, inghesuiala mare :laugh: ...ce sa-i faci..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Foarte drăguț! Am râs bine! Miau!

Îți înțeleg dragostea față de căței Âşi dorința de a avea unul. Nu te întrista, într-o bună zi vei avea Âşi tu un cățel. Până când Nana, cățeluÂşa mea, a ajuns în familia noastră, chiar sufeream că eu nu am un suflețel Âşi mă consolam cu gândul că "încă nu s-a născut cățelul meu". Când ai să poți, vezi la cabinetele veterinare sunt tot felul de anunțuri, donații. :laugh:

 

la cerere :laugh:

 

 

o sa mai postez si zilele urmatoare.

 

PS: sunt tare invidios pe voi, posesorilor de animale. tare mi-ar placea si mie un caine, dar inca un an doi trebuie sa am rabdare..apartament mic, inghesuiala mare :laugh: ...ce sa-i faci..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte drăguț! Am râs bine! Miau!

Îți înțeleg dragostea față de căței Âşi dorința de a avea unul. Nu te întrista, într-o bună zi vei avea Âşi tu un cățel. Până când Nana, cățeluÂşa mea, a ajuns în familia noastră, chiar sufeream că eu nu am un suflețel Âşi mă consolam cu gândul că "încă nu s-a născut cățelul meu". Când ai să poți, vezi la cabinetele veterinare sunt tot felul de anunțuri, donații. :laugh:

 

Sunt multe centre de adoptii prin tara, stau destul de des cu ochii pe http://www.adoptiicaini.ro/ ba mai mult, ma anunta si pe facebook de cate ori apare vreun catel la donat in cluj. Mai mult rau imi fac ;))

 

Mesaj completat

ma gandeam la vara, cand o sa am timp liber, sa fac si niste munca voluntara pe la canise sau centre de adoptii, macar asa o sa apuc sa petrec mai mult timp cu cel mai bun prieten al omului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi eu sunt clujeancă. Când vei putea să ai un cățel Âşi dacă doreÂşti, pot să întreb pe la cunoscuți. Dacă nu găsim, găseÂşti, o Âşansă mare e la cabinetul doctorului Andrei Timen, pe strada BrâncuÂşi are cabinet. Dânsul, un medic de excepție, dar Âşi un om tare de treabă, te-ar putea ajuta. Eu cu cățeluÂşa mea din Zorilor merg la el Âşi Âştiu că ani la rând a ajutat persoane să-Âşi găsească un cățel. O altă pistă e la Facultate-Agronomie, loc unde e posibil ca vara să te poți ocupa de căței.

Dacă doreÂşti Âşi când doreÂşti, ai sprijinul meu cu mare drag.

 

Sunt multe centre de adoptii prin tara, stau destul de des cu ochii pe http://www.adoptiicaini.ro/ ba mai mult, ma anunta si pe facebook de cate ori apare vreun catel la donat in cluj. Mai mult rau imi fac :laugh:)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cerere :(

 

 

o sa mai postez si zilele urmatoare.

 

PS: sunt tare invidios pe voi, posesorilor de animale. tare mi-ar placea si mie un caine, dar inca un an doi trebuie sa am rabdare..apartament mic, inghesuiala mare :laugh: ...ce sa-i faci..

parca este motanu meu :)

post-59487-1301051094_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hayabusa poze noi.. :)

 

Mie personal imi place aia de la antrenamentul special ops din copacii din fata blocului :laugh:

Ce-a crescut nebunaaaaa :(

Mesaj completat

Up :P

Geniali cateii tai ! Iar pozele...jos palaria !

Mesaj completat

Mie mi-a murit Dixu acum 2 saptamani .... :)

post-4366-1301141610_thumb.jpg

post-4366-1301141617_thumb.jpg

post-4366-1301141624_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce-a crescut nebunaaaaa :laugh:

Mesaj completat

 

Geniali cateii tai ! Iar pozele...jos palaria !

Mesaj completat

Mie mi-a murit Dixu acum 2 saptamani .... :(

 

 

Da..are deja 3 kile si ceva :) in curand facem 8 luni..

 

Imi pare rau de Dixu tau :) Macar a trait cativa ani buni? Dupa poze pare destul de tinerel saracu...Ce a patit?

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a murit Dixu acum 2 saptamani .... :laugh:

Sorry... :( Stiu ca e nasol. Parca nici nu mi-as mai lua potai pe langa mine la gandul ca momentul ala vine la un moment dat. Dar nici nu poti sta fara dupa ce te-ai obisnuit cu o blana d'asta prin jur :)

http://bogdanmarcu.blogspot.com/2007/11/in-memoriam.html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sorry... :) Stiu ca e nasol. Parca nici nu mi-as mai lua potai pe langa mine la gandul ca momentul ala vine la un moment dat. Dar nici nu poti sta fara dupa ce te-ai obisnuit cu o blana d'asta prin jur :D

http://bogdanmarcu.blogspot.com/2007/11/in-memoriam.html

 

 

:baldy:

 

RIP dear friends...pentru toti cei care au pierdut un sufletel candva

post-35081-1301334163_thumb.jpg

Editat de sailordana8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Vizitator sarpente

Salut!

Pentru cei care iubesc animalele, am de dat 4 dopisori (adica 4 puiuti de pisica) foarte dragalasi, nascuti pe 1 aprilie 2011. Sunt de rasa pura maidaneza, dar compenseaza ca s frumosi foc. Sunt 2 baieti si 2 fetite, si vor fi intarcati cam intr o saptamana. Eu mai am o pisica si pe mamica lor, care s a adoptat in casa, unde a si fatat.

Pentru doritori: george_yamaha3yf@yahoo.com.

Mesaj completat

Salut!

Pentru cei care iubesc animalele, am de dat 4 dopisori (adica 4 puiuti de pisica) foarte dragalasi, nascuti pe 1 aprilie 2011. Sunt de rasa pura maidaneza, dar compenseaza ca s frumosi foc. Sunt 2 baieti si 2 fetite, si vor fi intarcati cam intr o saptamana. Eu mai am o pisica si pe mamica lor, care s a adoptat in casa, unde a si fatat.

Pentru doritori: george_yamaha3yf@yahoo.com.

post-62447-1303849996_thumb.jpg

post-62447-1303850038_thumb.jpg

post-62447-1303850465_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

Pentru cei care iubesc animalele, am de dat 4 dopisori (adica 4 puiuti de pisica) foarte dragalasi, nascuti pe 1 aprilie 2011. Sunt de rasa pura maidaneza, dar compenseaza ca s frumosi foc. Sunt 2 baieti si 2 fetite, si vor fi intarcati cam intr o saptamana. Eu mai am o pisica si pe mamica lor, care s a adoptat in casa, unde a si fatat.

Pentru doritori: george_yamaha3yf@yahoo.com.

<b>Mesaj completat</b>

 

Ai reusit sa gasesti stapani pentru ei? Daca inca nu, da-mi un PM sa discutam te pot ajuta cu anunturi ok?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in sfarsit mi'am vazut si eu unul din vise,implinit. mi'am luat iguana. el este Igor:

Sa ne tii la curent cum te descurci cu ea, cat de greu e sa cresti asa ceva, detalii. Sunt interesata pt ca as vrea sa-mi iau si eu :crack:

 

Astea sunt pisicile mele. Cleo- culoare gri si Arni- tarcat.

Ce figura amuzanta are Cleo :moron:

 

Si pitica mea calare pe motoreta :huh:

post-7727-0-87100200-1304685599_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator sarpente

Ai reusit sa gasesti stapani pentru ei? Daca inca nu, da-mi un PM sa discutam te pot ajuta cu anunturi ok?

Buna. Am dat deja anunturi si pana acum am 2 persoane care i doresc. Sa vedem. Iti multumesc mult de oferta! Pastram legatura.. :peace:

 

Animalutele mele motocicliste!De cand erau niste gamalii mici pana acum... :bounce:

post-62447-0-06777400-1304796384_thumb.jpg

post-62447-0-34702700-1304796570_thumb.jpg

post-62447-0-63547700-1304796615_thumb.jpg

post-62447-0-10853600-1304796687_thumb.jpg

post-62447-0-65014400-1304796746_thumb.jpg

post-62447-0-06032400-1304796833_thumb.jpg

post-62447-0-20582200-1304796940_thumb.jpg

post-62447-0-43057300-1304796989_thumb.jpg

post-62447-0-72465100-1304797018_thumb.jpg

post-62447-0-71090100-1304797048_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...