Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

acuma... fara nicio legatura cu ce s-a discutat mai sus; pentru fiecare topic e cate un impatimit, care si duce topicul pana in panzele albe. aici se remarca de departe iulia_boris. desi in capul meu arata

decat vrea s-o dea pe forum. zic si io asa... cu "rautate" (si fara niciun fel de fantezii), poate din cauza de multe pahare si plictiseala (deci scuze pt off topic) . hai sa fim sanatosi, noi si animalele...
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravos,marcel_tm! Ma bucur pt voi..Si asta demonstreaza ca nu-s cainii aia cu care va speriau multi..Pana la urma animalele ne dovedesc ca-s mult mai tolerante decat am putea crede noi..

 

bikere,nu seman cu aia nici din avion..Poi,io-s impatimita animalelor si doar nu m-oi baga in discutii despre modele de motoare,ca nu stiu d-astea..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Extraordinar de lipicios asta micu!!!

Comici! Si maidanezu' meu e la fel... Probabil l-am obisnuit de mic cocolosit. Se baga in sufletul tau, te impinge cu botul, trece pe langa si neaparat se 'sterge' de tine, cand stai undeva se impinge in tine si se pune jos neaparat in contact... Sufletele si ele...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Nu tin neaparat sa fie dintr-o canisa, ci sa fie lenes, sa sforaie mult si sa vorbeasca cu mine pe limba lui. Astept cu interes.

Poti gasi mai repede un barbat cu aceleasi insusiri + salariu, nu trebuie sa te limitezi la un bulldog. :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Pentru cine isi iubeste mult animalutul si vrea sa-l rasfete, am un cod eMag valabil pina pe 06.10.2014 de reducere cu 15% pentru toate produsele din gama Pet Shop (mincare, accesorii...etc.). Il dau pe-o bere buna FA sau o sticla de Cola (doritorul sa dea un PM).

Javra mea deja s-a imbuibat, refuza mincarea umeda, uscata...vrea numai oase! :-L

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Face niste mocute de razi de el incontinuu....E de-stressarea de dupa munca, uiti de toti nebunii intalniti in timpul zilei :P Maidanez e doar cu numele, gasit la 1 zi nu a apucat sa stea mult pe strada, dar ii aduc tot timpul aminte ca nu e de origine nobila :crack: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Caut si eu un medic veterinar bun, testat, in Bucuresti. Stau in Crangasi si mi-ar trebui daca se poate in zonele limitrofe.

Pisica mea a capatat un streptococ pe pielea de pe burtica si am tot fost cu ea, i-am facut injectii, pastile, creme si nu da semne ca se vindeca..nu prea m-as mai duce la ghici. Daca stiti pe cineva va rog un mesaj pe PM, cu multumiri anticipate!

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa va fac cunostinta si cu matza mea :)

Ea e Aysel:

 

post-43750-0-93637500-1412750437_thumb.jpg

 

Are cam 8 luni, e adoptata si acum ne chinuie ca a intrat in calduri :(. In rest e o pisica deosebita... E prima pisica pe care o stiu eu ca face aport :D. Evident ca doar cand si cat vrea ea. Intareste vorba care spune ca pe o pisica poti sa o dresezi sa faca doar ce vrea ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...