Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

@5129114 ; Manusi nu dar tank cover ar da bine :crack: , bineinteles ca ii dau drumul dupa ce se face bine(l-au prins cu carlige si e cam praf in gura :( ) si mai creste putin.

 

As vrea sa il duc aici

 

@mihaistancu ; Nu mai e de biberon demult :nono: , inca nu mananca, cand o sa reusesc sa ii dau de mancare fac si un filmulet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sa-l stapanesti sanatos, daca pot spune asa :D

Nu te stresa cu mancatul, crocodilii pot rezista mult timp fara mancare... ca sa-l "starnesti" putin ai putea incerca cu un animal viu, o gaina, ceva, noaptea cand e mai racoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Datorita faptului ca s-au aliniat astrele corect pentru el ,am aparut la timp intr-o dezbatere/licitatie daca sa mearga la gratar sau la ciorba ( 3 portofele sau o poseta ), am supra licitat si m-am ales cu Biscuite ,nu stiu daca e baietel sau fetita ,nu stiu cati ani are, inca ma documentez. Enjoy

biscut cu crema sau asa simplu? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Sa va traiasca tuturori animalele prezentate..si nu numai ! :D

Am un shih-tzu baiatetel si un labrador fetita :D

Se inteleg perfect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tot timpul zic ca tara asta nu ma mai poate surprinde cu nimic... Si totusi inca se intampla :D Maidanezu' si-a luat o muscatura dupa ce a luat-o nitel pe cocoasa de la 2 catei de rasa, din care un caine lup, care se plimbau pe strada fara lesa, botnita, nimic, putea sa iasa si mai nasol, mai ales ca era maica-mea cu el la plimbare. Asadar, fara spray cu piper in gentuta, cutite, topoare nu iesiti din casa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

post-7334-0-97435800-1436522490_thumb.jpg

Suzi, blănoasa mea, a împlinit 16 ani pe 5 iulie. Pozele sînt făcute de-a lungul timpului, ultima e chiar de acum cîteva zile.

 

Aici e cu nevastă-mea, înainte de a le avea pe fete post-7334-0-26967800-1436522183_thumb.jpg

 

Aici e cu nevastă-mea și cu Ana, cea mare, care are opt ani acum, doi ani în poză post-7334-0-65724800-1436522174_thumb.jpg

 

Iar aici, Iulia, care are aproape trei ani, și-a găsit cea mai pufoasă pernă :D post-7334-0-19229500-1436522201_thumb.jpg

Editat de cicloburu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...