Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Inca o chestiune adunata de pe strazi, plouata si inghetata. Problema e ca fiind cu bagajele facute, probabil va trebui sa renunt la ea in viitorul apropiat asadar daca o vrea cineva, gasim o modalitate sa ajunga la voi. E a 2-a zi de cand o am, ma port cu ea si pe la munca, stie sa faca la tavita cu nisip (din prima zi chiar), e cuminte tare, dar si curioasa, am invatat-o cam prost cu mancarea, nu prea miauna si cand miauna scoate doar un scancet incet. E jucausa, e curata. F sociabila si pufoasa. Trebuie sa ajung cu ea si la veterinar pentru revizie, insa cred ca e ca mica pt. deparazitare interna; daca o vrea cineva, fac cinste cu 1-2 revizii in avans si pt. ceva de rontait.

Editat de Banzay
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

filmarea este destul de slaba, dareste o minune ca am reusit, o "vanez" de un an minim sa o prind deschizand usa...

matza care deschide usi, evadeaza prin cea mai amarata crapatura, dar se intoarce intotdeauna.

8-9 ani lejer (am cules-o de pe strada iar varsta a cam fost aproximata atunci, era deja adulta)

cainele este un tomberonez de parcare rasa pur sange, care are nevoie de matza sa-i deschida usa.

el nu este in stare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator PetruSilviu

Salut. Caut sa vand o femela in varsta de 4 luni, cu vaccinurile la zi, carnet de sanatate, deparazitata si cu microchip. Ar fi o incrucisare de boxer cu bulldog englez, pe care unii ar numi-o bullboxer..E sanatoasa,jucausa si cuminte. O tin in apartament si este dezvatata sa faca in casa! Nu roade si nu strica si nici nu lasa par, acesta fiind scurt, nu este nevoie nici de periere decat in sens de alint.

 

Daca e cineva interesat, discutam de poze si de restul pe PM sau la tel. 0747 743 800. Locatie Neamt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • Admin

Salut, donez doi masculi perusi, pasaroii sunt foarte jucausi, frumosi, sanatosi, singura problema este ca am 4 masculi si doua femele, si la doi dintre ei li s-au aprins calcaiele dupa o fetita, se cearta si se bat, odata cu asta ducandu-se si linistea din casa :-))).

Este vorba despre cei doi galbeni din poza (in mijloc este printesa dupa care sufera..).

Se pot ridica din Bucuresti / Crangasi, 0722 625 710.

20170102_121845.jpg

20170102_121958.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am si eu (mai bine zis fica-mea) o pisi domnisorica de 6 luni (din iulie 2016), a avut deja primul episod de calduri si as vrea sa sa o sterilizez...

la cabinetul unde i-am facut carnetul si vaccinurile mi s-a spus ca sterilizarea costa cam 250 lei, fara nu stiu ce analize si cam dublu cu acele analize...mi s-a parut cam mult...

stie cineva undeva mai ieftinache ?!

 

Ea este impricinata

 

post-16456-0-28662000-1483522407_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am si eu (mai bine zis fica-mea) o pisi domnisorica de 6 luni (din iulie 2016), a avut deja primul episod de calduri si as vrea sa sa o sterilizez...

la cabinetul unde i-am facut carnetul si vaccinurile mi s-a spus ca sterilizarea costa cam 250 lei, fara nu stiu ce analize si cam dublu cu acele analize...mi s-a parut cam mult...

stie cineva undeva mai ieftinache ?!

 

Ea este impricinata

Cu 250 ron o trimiti cu posta la Timisoara , o sterilizam si o trimitem inapoi tot cu posta . Cum dracu sa ceri atat ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari,

 

Am si eu (mai bine zis fica-mea) o pisi domnisorica de 6 luni (din iulie 2016), a avut deja primul episod de calduri si as vrea sa sa o sterilizez...

la cabinetul unde i-am facut carnetul si vaccinurile mi s-a spus ca sterilizarea costa cam 250 lei, fara nu stiu ce analize si cam dublu cu acele analize...mi s-a parut cam mult...

stie cineva undeva mai ieftinache ?!

 

Ea este impricinata

 

Din cate stiu, e in jur de 100 lei. Nu stiu daca include si analize sau alte chestii.

Eu iti pot recomanda un cabinet pe Prelungirea Ghencea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu iti pot recomanda un cabinet pe Prelungirea Ghencea.

 

Multam, sunt receptiv la orice recomandare, dar poate gasesc ceva mai aproape de casa (Crangasi)...daca nu, mergem si acolo...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Crangasi am fost la un singur cabinet si nu prea mi-a placut.

Acum sunt la al 3lea cabinet si sunt multumit, oamenii sunt f de treaba, preturile ok, nu iti baga pe gat produse scumpe, dau sfaturi bune, ajuta etc. Plus ca fac o gramada de operatii, nu doar vaccinuri si deparazitari.

https://www.facebook.com/VeterinarDoctorHam/?fref=ts

p.s: cu mentiunea ca eu am caine, dar e irelevant, am vazut si iepuri dusi la ei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...