Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 2 minute, iulia_boris a spus:

O sa va manace ficatii Sasha..Pupa mama ochii ei lui!

E baiat, nume rusesc dat de localitatea de unde l-am luat...si stiu, vad ca a inceput sa-mi consume ficat, degete, plamani, cat si toate cele...🙄

Dar il iubim!😍

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In general molosii sunt extraordinari..Sa mai creasca si legatura dintre voi se va consolida din ce in ce mai tare.Este imposibil sa. nu.i iubesti.

Si pt ca tot abunda mâțele p.aci vi.l prezint pe Moty..Un motan deja castrat,cred ca a fost aruncat din casa,pe care l.am adoptat din strada.De fapt de pe locul meu de parcare unde.l hraneam..Acum m.am procopsit cu 4 bucati..Dar clar este ultima achizitie..FB_IMG_1542215309592.jpg.c00207848ad08a7e27c77bc9520f469d.jpg

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu..Acomodarea lui cu cele 3 bestii a fost tare grea..Si nici acum nu.s chiar prieteni.Dupa aproape 1 luna.

In seara asta a trebuit dusa troaca,prin impingere,la un service din capatul aleii pt ca-mi intrase un pisoi sub capota.Eu il hraneam dar nu-l putea atinge.O fata l-a auzit miorlaind si uite asa si-a gasit casa prin intermediul unei vecine de bloc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, iulia_boris a spus:

In general molosii sunt extraordinari..Sa mai creasca si legatura dintre voi se va consolida din ce in ce mai tare.Este imposibil sa. nu.i iubesti.

Si pt ca tot abunda mâțele p.aci vi.l prezint pe Moty..Un motan deja castrat,cred ca a fost aruncat din casa,pe care l.am adoptat din strada.De fapt de pe locul meu de parcare unde.l hraneam..Acum m.am procopsit cu 4 bucati..Dar clar este ultima achizitie..FB_IMG_1542215309592.jpg.c00207848ad08a7e27c77bc9520f469d.jpg

 

 

 

Frumos motanoi ;) .....si eu am avut si am numai pisici luate din strada, am avut si una de Angora gasita pe ghena, sunt foarte iubitoare si stiu sa aprecieze sansa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am trezit cu o pisica la usa apartamentului azinoapte la 23:00.

Nu stiu cum a intrat in bloc  si cum a ajuns la noi la usa, dar cred ca a simtit ca avem motanel.

 

46208167_281112669199975_6181868324599627776_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fotp7-1.fna&oh=9ba5319702037fee3afb1dfe3526f0cf&oe=5C68D0DB

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper ca ai hranit-o si pe ea , i-ai dat apa .. e simpaticuta 

1 oră în urmă, Ribo a spus:

M-am trezit cu o pisica la usa apartamentului azinoapte la 23:00.

Nu stiu cum a intrat in bloc  si cum a ajuns la noi la usa, dar cred ca a simtit ca avem motanel.

 

46208167_281112669199975_6181868324599627776_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_ht=scontent.fotp7-1.fna&oh=9ba5319702037fee3afb1dfe3526f0cf&oe=5C68D0DB

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

22 hours ago, iulia_boris said:

Ribo,spune-mi ca n-ai rezistat privirii ei si-ai adoptat-o..

Initial nu am luat-o pentru ca a iesit al meu la ea..si s-a speriat s-a ascuns sub pat.

Dupa care eu am coborat cu treaba si cand am urcat nu mai era. 

Nu ma gandisem sa o iau dar dupa am stat de vb cu prietena si am zis ca am putea...numai ca a disparut :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, iulia_boris a spus:

Vezi sa nu fie toxica planta..Puneti-le vase cu iarba pt halit.Mie nu-mi lipseste iarba pt ele.

E papirus, toate pisicile pe care le-am avut consumau cu placere. Parca iarba nu e asa buna, am avut si in ghiveci dar e la discretie in curte, cateodata mai paște si pe acolo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam asa arata o minge de tenis de camp aflata in posesia lui Sasha, dupa aproximativ o ora! Mingea a fost noua...scoasa din punga!🙄

Mai am vreo cateva noi, dupa care ma reprofilez...o sa-i cumpar bile pentru popice!

20181118_112245.jpg

20181118_112248.jpg

20181118_112250.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivan,dar lemne nu roade? 

Paca,cred ca nici medicii nu stiu prea bine de ce halesc felinele iarba..Dar eu asta am observat.Cum halesc iarba o si vomita dupa vreo ora.Evident ca sunt niste  chestii in iarba aia daca o halesc.Am impresia ca din cauza gastritei fac asta.Surplusul de suc gastric trebuie eliminat si ceva din iarba provoaca voma. Poate ca tu n.ai observat daca pisoii tai au vomat ca astea ,ale naibii,iti vomita si.n cap daca le vine..Asa ca daca au fost dupa o usa,pe sifonier etc  s.ar putea sa nu le fi observat.Zic si io..

Editat de iulia_boris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ivan,dar lemne nu roade? ...

Roade...roade si fier! Mi-a ros scaunele de lemn, a ros tapiteria, incaltaminte...tot ce-i pica in dinti roade! Roade si gresia de pe scara, ciment si pietre gasite prin batatura!🤣

 

20181111_132156.jpg

Editat de ivan pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...