Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

Eu n am mai vrut sa te iau la rost,practic nu tu erai devina,pt c.ai luat cainele prea devreme de la mama..NU ingrasa cainele tare pt ca articulatiile lui nu tin pasul cu ritmul cresterii lui.Trebuie sa se vada ultimele 2 coaste pt a sti ca.i in regula.

Editat de iulia_boris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sincer...l-am luat fiindca am fost impins de la spate de stapanul lui, altfel il pierdeam...

Nici nu am crezut ca se va adapta si va accepta asa repede noul camin si viata de-acum...adica singur, fiindca l-am luat practic din haita... Mancare primeste doar la program, cu portie fixa...doar ca il mai indoapa cumnata de cate ori vine prin batatura, fiindca-i place cum harpateste batoane si maimutareli pentru catei destinate dresarii... Dar alea-s mizilic...

Oricum, urmaresc dupa tabelul dedicat rasei si varstei saptamanal greutatea potaii...si este in grafic! ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oficial am un caine idiot... prin primavara si-a busit un ochi, a ramas cu o cataracta. Acum vreo 2 luni a sarit din masina si si-a scrantit un picior (si-a revenit, dupa injectii si pastile cu anti-inflamatoare). Ieri... a facut un sex salbatic (de unul singur) si si-a facut niste rani pe capul p... sangera binisor. Ne-am amuzat si uimit la veterinar si l-am "fericit" cu 5 zile de antibiotice injectabile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, iulia_boris a spus:

Ii arde de sex si la 9 ani??

Da. Energia (si lenea) e la fel ca intotdeauna, nu a imbatranit. Trage ca nebunul in lesa, vrea sa se omoare cu toti masculii, sa miroasa toate femelele, alearga, latra, se joaca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, Flower-Power a spus:

Frumoasa foc!!!😀😘

Nu ma pot obisnui cu numele care imi pare de copil mai mult si nu de catel. Ma rog, nu eu trebuie sa ma obisnuiesc 😁

Sa va traiasca!

Sar'na!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ivan pedala a spus:

Potaia a implinit trei luni...si peste 15 kg, si-ar babardi si el, ca deh...!:rusinica:

Scuzati calitatea instantaneelor...😋

20181124_173616.jpg

20181125_142014.jpg

La 3 luni deja? ?!:( cam de timpuriu se apuca tinerelul asta 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Flower-Power a spus:

La 3 luni deja? ?!:( cam de timpuriu se apuca tinerelul asta 

Da...poza-i facuta exact in seara in care a implinit trei luni! Dar...este recidivist, fiindca avea tentative esuate inca de la o luna si ceva...cand inca era un ghemotoc sub un kilogram! Atunci nu reusea sa se cocoate pe mai nimic, datorita dimensiunilor reduse pe care le avea. Acum in schimb...cotaie tot ce prinde, inclusiv mopul si matura!:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, Fratzyk a spus:

Un prieten l-am găsit ieri prin hala de la locul de muncă, după ce i-a dat să mănânce, a venit după el în birou și se pare că și-a găsit o nouă casă:D

IMG-20181203-WA0000.jpg

IMG-20181203-WA0004.jpg

IMG-20181204-WA0002.jpg

Ce bine ca-l adopta..Sunt vai de ei cu frigul asta..Eu nu mai contenesc cu hranitul si adapatul lor si acasa si la munca..Vin ,saracii, imediat la hal;eala..

Ivan,tremura ca cainele la injectie sau nu?  Asa se zice,cica..Desi eu n-am vazut caine sa tremure din cauza injectiilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, iulia_boris a spus:

...Ivan,tremura ca cainele la injectie sau nu?  Asa se zice,cica..Desi eu n-am vazut caine sa tremure din cauza injectiilor.

Nu tremura absolut deloc...este prieten cu veterinarul si merge acolo ca la promenada! Nici cand este intepat nu schiteaza nimic...de parca nu ar simti! Are coaja groasa!😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...