Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Penultima achizitie a mea am salvat-o pe cand traversa soseaua  fiind de dimensiunile unui soarece mai maricel.A fost  o impunere personala  ca urmare  a  unui  incident tragic ,de prin toamna trecuta,cand  n-am putut evita un pisoias si efectiv am trecut peste el..Traversa strada si fiind intuneric  nu l-am vazut pt ca efectiv mi-a sarit sub roti.Atunci mi-am spus ca primul pisoi in nevoie,iesit in calea mea,va fi luat de mine.Din pacate pisicile au prostul obicei de a sari in fata masinii.Mi s-a intamplat de destule ori.Stau  pe sub masini si odata sar de parca ar fi sinucigase.Cand rulez printre blocuri nu merg cu mai mult de 20km/h si  sunt cu ochii,pe sub masini,cat cepele..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 05.12.2018 la 10:24, iulia_boris a spus:

 

După revelion in data de 02.01 era în fața magazinului când am ajuns la muncă, după ce a mâncat un pic s-a gândit că ar fi frumos sa intre la călduț:))

Apoi a apărut pe Facebook că a fugit de acasă in seara de revelion și a venit proprietara și l-a luat.

 

Nu stiu de ce a dat quote, am postat de pe telefon :)

IMG_20190102_112652.jpg

IMG_20190102_112001.jpg

IMG_20190102_104612.jpg

Editat de Fratzyk
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, Fratzyk a spus:

După revelion in data de 02.01 era în fața magazinului când am ajuns la muncă, după ce a mâncat un pic s-a gândit că ar fi frumos sa intre la călduț:))

Apoi a apărut pe Facebook că a fugit de acasă in seara de revelion și a venit proprietara și l-a luat.

A fugit din cauza pocnitorilor, sunetul ii sperie teribil chiar daca nu este aruncata langa ei. Si daca bubuie la 100 de metri tot se sperie...

Editat de petre81.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

 

Am obosit distribuind la postari cu caini fugiti din curti din cauza pocnitorilor si petardelor.Multi inconstienti au iesit cu cainii la plimbare fara lese desi pocneau cacaturile alea la tot pasul.Si alti idioti ,aia de pe la curti,in loc sa tina cainii in case macar pana trecea nebunia i-au lasat afara desi vuia FB cu sfaturi de genul tinerii cainilor la adapost.Degeaba.Si acum sunt destui pierduti..Mor pe bipezii ignoranti!!

 

Ce dracu tot apare o postare,poza cu cele 2 pisici, mai veche de-a mea in asta noua?

Editat de iulia_boris
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e un catelandru foarte fain ce de vreo 4-5 luni pazeste poligonul moto din bucuresti str Electronicii si care nu mai are permis de sedere acolo :(  Tanar,foarte jucaus si bine-dispus,mascul.Imi place grozav dar am deja  doi..incerc sa atasez si un film 

PHOTO-2019-01-10-17-02-38.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Acum 11 ore, Fratzyk a spus:

Câștigă și el o pâine, nu sta degeaba, se califică pe motostivuitor:)

IMG-20190128-WA0001.jpg

 

Asta se intampla cand nu iti place cartea 

In loc sa stai la birou la caldura .....tremuri pe stivuitor 😩

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Fratzyk a spus:

Are școala, se ocupa și de hartogaraie, asta cu moto e doar o pasiune :)) 

IMG-20190118-WA0000.jpg

Nu am stiut,scuze 😜

Inseamna ca ii place sa coboare de la birou pana la depozit sa ia pulsul actiunii. 👍🏻

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...