Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 58 minute, iulia_boris a spus:

Eu am experienta si forta necesara inca de la primul.In plus,dupa cum se vede,nu-s nici pe departe vreo silfida..Cei peste 20 de ani de handbal  isi spun cuvantul..

Uau 20 ani 😲, eu am bifat doar 2ani prin liceu extrema dreapta/portar(bun pe ambele 😎) dar jucam mult baschet...pacat ca m-am lasat :(

Acum 48 minute, tzunoi a spus:

Baga repede la fata o felie de sunca si un pahar de lapte. REPEDE - pana nu scot gheara!!!!

20200220_204422.jpg?psid=1&width=477&hei

 

Atitudinea ei in bucatarie...

Pe aia cand astepta educat la masa nu o gasesc... In schimb am gasit-o pe asta :)))

IMG_20190520_225218.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Aion2014 a spus:

Uau 20 ani 😲, eu am bifat doar 2ani prin liceu extrema dreapta/portar(bun pe ambele 😎) dar jucam mult baschet...pacat ca m-am lasat :(

Pe aia cand astepta educat la masa nu o gasesc... In schimb am gasit-o pe asta :)))

IMG_20190520_225218.jpg

Cam asa se asteapta la masa. Cei 3 dulai. Pisicile batrane sunt cuminti, dar asta mic e draq pe uscat. Si se crede caine.

IMG_20200221_191907.jpg

Cei e natarai

IMG_20200221_225621.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu i-am numarat pleoapele, dar cred ca le are pe toate, e cu inventar complet!

Una mai clara...in care se vede ca n-are lipsuri, iar cu plusurile sta bine! ;)

EFFECTS (1).jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiam, mi-a spus si medicul veterinar si m-a linistit ca nu se poate intampla nimic grav daca nu va fi operat. Singurul lucru e ca va avea un aspect trist, va lacrima si va avea o predispozitie la imbolnaviri si infectii oculare. Sunt insa la zi cu pozele trimise medicului si daca acesta va decide ca trebuie intervenit, o s-o fac. Daca nu-i musai, nu-i deranj aspectul, inca. ;)

Oricum, iti multumesc pentru atentionare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand vii cu Tilicu' pe la mine sa-l camufleze si pe-al meu nitel, poate o sa arate mai vesel?! El (Sasha) este extrem de vesel, vioi si jucaus, doar moaca o are de plangacios!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 52 minute, ivan pedala a spus:

Stiam, mi-a spus si medicul veterinar si m-a linistit ca nu se poate intampla nimic grav daca nu va fi operat. Singurul lucru e ca va avea un aspect trist, va lacrima si va avea o predispozitie la imbolnaviri si infectii oculare. Sunt insa la zi cu pozele trimise medicului si daca acesta va decide ca trebuie intervenit, o s-o fac. Daca nu-i musai, nu-i deranj aspectul, inca. ;)

Oricum, iti multumesc pentru atentionare!

Bun asa!  Cu placere! Eu sunt disperata dupa caini si detest sa-i vad suferinzi..Dar sunt si stapani responsabili care au grija de ei si asta ma bucura..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...