Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La 16.03.2020 la 20:27, pinnochio a spus:

Poi da,că îl bate.Si tontalaul nu ripostează.

Mai pun 2 poze cu micuțu,cum arată acum,și cum era când l-am găsit.

IMG-20200316-WA0024.jpg

IMG-20200316-WA0026.jpg

Ai facut un gest de mare omenie.

Dumnezeu sa iti ajute !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, pitesti2010 a spus:

La fel si eu, dar cu declaratie...

Sasha nu vrea sa scrie nici impuscat! I-am aratat legea, OUG-u', degeaba! Nici nu vrea s-auda de declaratii! Cica plateste el amenda, vrea sa vada cine are tupeu' sa-l legitimeze!

20200329_190707.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana acum nici mie, desi trec aproape in fiecare dimineata pe langa Politie. Dar sunt astia de la mine din sat pe care-i vedeam in fiecare dimineata dirijand circulatia in intersectie. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vin rândunicileeeeee😍😍😍😍😍Mare bucurie,Am văzut 4 astă seară,sărăcuțele,să străbați 8000 km,nu e ușor.Mă sună astă seară o cunoștință să-i cârpesc cupa la escavatoru din dotarea d-lui,zic băhhh...😍vin rândunicileeee,am văzut 4 deja.El zice,da ce?or fost plecate?  😪

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are idee cineva daca solutia pe care o imprastie pe strazi contra virusului lu' peste este toxica pentru caini?

I-am intrebat pe cei care care fac dezinfectia si au ridicat din umeri

Editat de andrei111
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cica difera in functie de primarie.

 

https://www.hotnews.ro/stiri-administratie_locala-23764744-dezinfecteaza-primariile-din-bucuresti-strazile-care-sunt-recomandarile-oms.htm

 

As zice ca asta e in teorie la nivel de declaratii media heirupiste, ce o fi in realitate in solutiile alea, Dumnezeu cu mila. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt toxice.Spalati-i pe labute ,la intrarea in casa,cu apa si sapun apoi clatiti.Sunt cazuri in care au si murit catei.Sunt activa pe diverse grupuri animaliste asa ca stiu ce spun.Nu-i lasati sa haleasca,adulmece  de pe jos,iarba pt ca se pare ca inclusiv inhalarea poate face rau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si daca ar fi doar solutie de clor in concentratie de 0.1-0.3% tot ii da peste cap cu sanse de mortatlitate. Deci, asa cum spune si Iulia, incercati pe cat posibil sa nu ii lasati sa miroasa/linga/manance pe/de pe jos si altele cat sunteti pe afara, si la intoarcere in casa spalat riguros cu sapun si apa. 

 

Editat de Zven
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alea sunt ramasitele. Avantajul de a fi antrenor de tenis. 😁

Proiectul "Dog-Villa" a inceput. In vreo 2-3 săptămâni sper sa finalizez. Deh, mai primesc materiale moca, mai fac una alta intre timp. Nu e graba, doar de la toamna isi va arata utilitatea. 

2m x 2m,camera de somn, terasa mare, peretii cu izolatie tip sandwich, podea izolata, acoperiș izolat. La partea de incalzirea pe timp de iarna sunt deschis la ceva sugestii dacă aveti careva. Cainii nu vor dormi in ea noaptea, doar ziua o vor folosi. 

IMG_20200401_145254.jpg

IMG_20200402_134224.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...