Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

1 hour ago, einstein1984 said:

Am o colega care are vreo 9 pisici in apartament. Minim 9, ca o mai fi luat. Dar le tine IN casa, nu langa bloc. 

Cam mult!

Eu am 2 caini, 3 pisici, dar stau la casa. Am la serviciu un catelus mustacios, frumos rau! Dar chiar nu pot sa mai adun, ca fac menajerie. Anul trecut am dus boabe pt o catelusa de la munca, pana au adunat-o hingherii. Daca nu se ocupa autoritatea locala sa ii sterilizeze, vor aparea generatii noi tot timpul. Si pe astia ii doare in coor, clar. E "mai mare dragul" sa vezi pui slabi ca vai de ei. Aia adulti se mai descurca cumva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Acum 36 minute, Adrian M. a spus:

Tu de fapt esti antisocial :)))

 

Probabil ca am o doza de antisocial :D. Unde mai pui ca in top case am un sac cu mancare pentru catei ca sa mai dau pe la amaratii pe care ii mai intalnesc prin calatorii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, SenorPink a spus:

Probabil ca am o doza de antisocial :D. Unde mai pui ca in top case am un sac cu mancare pentru catei ca sa mai dau pe la amaratii pe care ii mai intalnesc prin calatorii.

😁😁😁😁

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, SenorPink a spus:

Mia degraba in a doua poze e: I'm fabulos bitches!! Sa ii spui ca acolo e familie crestina si nu ar evoi cu pozitii indecente

 

He s sexi and he knows it🤣 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Adrian M. a spus:

He s sexi and he knows it🤣 

nu mai vrei unu mic? ca tot a rasarit la garaj si nu de alta dar pare genul de motan care are nevoie de un tovaras 🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, SenorPink a spus:

nu mai vrei unu mic? ca tot a rasarit la garaj si nu de alta dar pare genul de motan care are nevoie de un tovaras 🤣

imi ajunge pretiosul asta.. si asa este un tantalau, sperios si emotiv. Nu l vad bine cu inca un pisic langa el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, ENEOS a spus:

Ai tuns pufoșenia!! 😱

Acum e bine, sa l fi vazut periuta! Eu nu l-as fi tuns, dar sotia a decretat ca vrea 3 luni fara par de matz vara asta. Asa ca....a fost frezat si parfumat :))))

Mie imi place pufosel, sa l scarman. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 33 minute, ENEOS a spus:

Și a scăpat doamna de părul de mâț? Că din experiența mea animalele de casă năpârlesc doar de 2 ori pe an. Câte 6 luni însă! :lol:

Da scapi de par. Eu ii tund pe toti si nu am stres

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 34 minute, ENEOS a spus:

Și a scăpat doamna de părul de mâț? Că din experiența mea animalele de casă năpârlesc doar de 2 ori pe an. Câte 6 luni însă! :lol:

Dap, dacă înainte era doamna mea cu 4 role de alea de hârtie lipicioasa, 3perii,si fugarea prin casa sa strângă parul, acum nimic. Rezultate 100%. Da, nu arata persana cum ar trebui, dar aia e, la iarna va fi iar flocosenie. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
La 26.07.2021 la 13:28, pinnochio a spus:

Gasiti azi de dimineata in gradină.Gradina e imprejmuita cu gard.Se gandira bipezii ca am prea putini 14🙄,trebe sa fie 16.Mai bine si-ar duce catelele la sterilizat,sunt campanii gratis.Doar sa mergi cu cateaua acolo.Poi...nici asa nu vor,că...cu ce o duce pâna acolo? Da bani de bere are,telefon scump are,laptop la boraci...este...că,are si boracu vecinului laptop.Ehhh...e greu😕 Mai bine..fată cateaua,si vede el ce face cu puii.De ex...âi arunca la mine-n ogradă,sau la altu,sau pe gârlă

Cu ajutorul unei Asociații,fetița,cătelul din stanga,are familie.

 

IMG-20210919-WA0008.jpg

IMG-20210919-WA0010.jpg

Editat de pinnochio
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

😘pentru pisică. Nu știam ca ai o mâță motociclistă.

Pisici roz ati avut? Ca eu am..asta pentru că au întrat în oxid de fier..

20210926_110623.jpg

De altfel ei sunt albi..dacă dorește vreun iubitor de pisici sa le înfieze ,spuneti-mi.

Editat de Flower-Power
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...