Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu trebuia pus linkul aici! Am vazut stirea asta de o gramada de ori si sunt destul de oripilat si revoltat. Groaznic...

Ca sa revin la subiect pun o poza cu motanul Frantz, 6 ani, mare crai si bagabont, una din cele 2 feline din dotare. Nu mai are saracul decat 2 canini in diagonala, raios la o ureche fara sperante de ameliorare (abia il "tulumbez" 2-3 zile si apoi nu il mai prind o saptamana si o luam de la capat - poate stie cineva o solutie minune pt raie auriculara la pisici ca Iver Mite Otic or stuff e degeaba, cel putin daca nu se prezinta zilnic la tratament).

Bineinteles ca atunci cand e acasa e pe "economic" si nu deschide nici ochii!

post-5325-1190360598_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut doritori de o vizita inopinata in Buzau. Adeziunea la grup pe baza de manusi cu intarituri din carbon.

 

http://www.protv.ro/stiri/eveniment/tineri...cu-2000-de.html

 

post-7770-1190382347_thumb.jpg ... ;) :)

 

Eu nu stiu nimic despre asta, dar tinand cont de titlu, cred ca nici nu tin neaparat sa stiu. Oamenilor care fac asa ceva ar trebui sa li se faca FIX acelasi/aceleasi lucru(ri). :lol: Poate atunci ar gandi de doua ori inainte sa se apuce... De fapt, ar trebui pur si simplu SA GANDEASCA! Hai ca m-am enervat! Tocmai acum, la inceput de weekend... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

post-7046-1191812805_thumb.jpg

 

 

Vineri 05 oct. 2007 iubita mea pisicutza, PISIPINA, a murit calcata de un camion in fata casei. Am asa un gol in suflet de nu pot explica nicicui. Este oribil, oribil, oribil sa pierzi un animal drag pe care il cresti de cand inca sugea lapte cu biberonul. Trist. Cred ca nu voi uita niciodata aceasta pisicutza, a fost UNICA!

:friends: :laugh: :laugh: :wink: :wave: :blbl: :) :D :rose: :rose: :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-7046-1191812805_thumb.jpg

 

 

Vineri 05 oct. 2007 iubita mea pisicutza, PISIPINA, a murit calcata de un camion in fata casei. Am asa un gol in suflet de nu pot explica nicicui. Este oribil, oribil, oribil sa pierzi un animal drag pe care il cresti de cand inca sugea lapte cu biberonul. Trist. Cred ca nu voi uita niciodata aceasta pisicutza, a fost UNICA!

:friends: :laugh:

 

 

R.I.P :laugh: :wink: :wave: :blbl: :) imi pare rau si eu am avut pana acum vro 10 pisici toate au avut o soarta cruda :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:bigstar:

R.I.P :bigstar: :D :( :P :D imi pare rau si eu am avut pana acum vro 10 pisici toate au avut o soarta cruda :laugh:

 

SALUTARE TUTUROR...

sa-mi prezin t si eu prietenu' de viata:

cateva poze:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

si prietena lui(ultima poza)

 

Imi pare rau pt pisicutza ta

 

R.I.P.

post-25017-1192201364_thumb.jpg

post-25017-1192201376_thumb.jpg

post-25017-1192201407_thumb.jpg

post-25017-1192201503_thumb.jpg

Editat de HIM
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba care aveti porc de guineea ma?vreau sa imi iau si eu si sunt curios ce mananca, ce ii trebuie in cusca, daca moare din cauza plictiselii, daca il deranjeaza sunetul motorului,daca se imbolnavesc si mor repede etc :bigstar: multam :bigstar:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

'catelusul' meu de 8 ani Athila

 

 

Dc. Athila are timp liber "intr-o zi cu soare" poate ii organizam o intalnire cu Zelda ,rottweilleritza mea...

P.S. nu glumesc,chiar m ar interesa,ai un mascul frumos banuiesc ca are si pedigree...

o zi buna

 

alte poze:

post-25017-1193148621_thumb.jpg

post-25017-1193148633_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mama Cataaa...cum rezista pufoshenia aia alba vara la mare??? :lol:

Cum rezista? ....... sub jetul de aer conditionat ;) :D :blbl: :D :eek: sau in baie, unde-i cel mai racoare, pe gresie ... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa nu va deranjeze ce voi scrie, dar ieri 29.10.2007 mi-a murit cainele ROTTWEILER- CHEN VAL CON ROTT- 7 ani, multiplu campion al Romaniei

 

 

 

si mie mi-a murit un prieten foarte drag si dintr-o prostie... nu stia sa se bata si a fost atacat de vreo 5 dulai maidanezi...pe unul l-a prins el dar ... oricum era un caine motociclist pt. ca era din familie .... si tare ne pare rau la toti de el ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...