Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Am si eu un bichonel maltez(mai exact o ea),in varsta de 6 ani facuti pe 14 feb.,care e o rasfatata si jumatate cu mofturi,scheme si figuri si fara de care nu stim ce ne-am face(Laura&eu).

Din pacate nu am posibilitatea postarii unei poze cu Cindy dar o sa incerc sa pun o poza care am gasit-o pe net,si pe care am salvat-o tocmai pentru ca seamna cu ea(Cindy are blanita mai maronie-cacao cu lapte-) si la fel ca in poza se sperie de pisici deoarece majoritatea sunt de talia ei.(prinde curaj sa le alerge,doar daca e unul din noi pe langa ea -ce tare-i atunci!-)

 

P.S.: imi cer scuze ca nu am pus poza ca toti ceilalti,nu vreau sa jignesc sau sa fac misto,dar n-am nici cu ce sa scanez si nici foto-digital

post-40-1119339062_thumb.jpg

Editat de DLI(prietenii stiu de ce!)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ea e Mitzuco Garlene si noua ei jucarie :banana: E cea mai lenesa matza pe care am intalnit-o vreodata, nu se misca nici daca e sa calci pe ea! In schimb isi stie numele si daca o strigi raspunde si vine la tine :what: E simpatica foc.

post-40-1119341135_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prezint lumii cu mandrie: 2 tomberonieri.

Varianta negru: Lili este furata de la bunicul meu care o altoia cu batzul cand trecea pe langa ea.

 

Varianta alb cu negru: Puricel, desi e fetita tatal meu a zis ca i se potriveste f bine numele, tinand cont de sutele de purici care ii avea cand am adus-o de la work. A fost puiul napastuit care mama nu a vrut sa il hraneasca si selectia naturala a facut-o tatal meu care a adus-o acasa. Bineinteles, a crescut de jumatate ca si inaltime, are labutze de 2 ori mai mari decat normal dar e desteapta foc.

 

Si vb cuiva e a noastra...a familiei cum o fi:)

post-40-1119419591_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Temporar aflata la mine in curte: o catzelusha de la fabrica, care a fost calcata de un sofer, tibie rupta. Am dus-o la doctor, tija in picior mai are de stat cu ea pana la sfarsitul lui iulie si dupa aia e ca noua.

 

Unul din cei mai expresivi catei care i-am vazut vreodata.

post-40-1119419736_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pisica mea m-a pricopsit cu 6 pui, care mai au de stat la mine 2 sapt dupa care merg la noii stapani.

 

Cat a fost pregnanta a papat matza asta o carutza de mancare. M-am mirat...Dar puii sunt bestiali:) 2 albi puri, unu gri... si restu colorati cum se vede.

 

Ce mai:) Sunt mandra..

post-40-1119419953_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Am" si eu o catelusa....dar nu este a mea....Este a parintilor prietenei mele (inca nu este sotie :banana: )......

Nume: Lizuca

Marca: Bichon Maltez

 

 

Miloaga!!!! Tiganca!!!!! Cersetoarea!!!!

post-40-1119537159_thumb.jpg

Editat de PepsiMan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

hai sa pun si eu poze cu unele dintre animalele mele! scuzati moaca mea dar eram rupt de beat dupa cum o sa va dati si singuri seama! :banana:

 

primul e martin, un maidanez f. frumos!

post-40-1119642712_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...