Sari la conținut

Animalele noastre


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Caut si eu un medic veterinar bun, testat, in Bucuresti. Stau in Crangasi si mi-ar trebui daca se poate in zonele limitrofe.

Pisica mea a capatat un streptococ pe pielea de pe burtica si am tot fost cu ea, i-am facut injectii, pastile, creme si nu da semne ca se vindeca..nu prea m-as mai duce la ghici. Daca stiti pe cineva va rog un mesaj pe PM, cu multumiri anticipate!

http://www.regatulanimalelor.ro/ ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ea este Minnie :D ,, dar in timp ni s-a parut cam lung si ii zicem ...Bee (sau Biuletz )

O alintata in poza 1 statea langa coburi ...se simtea in aer plecarea :D (eu eram fericit ca aveam "ceterficat" de inmatric) .. mda o terorista si o shmechera ..

post-79949-0-16582500-1413999618_thumb.jpg

post-79949-0-83742600-1413999625_thumb.jpg

post-79949-0-92131700-1413999628_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A mea-i de-o varsta cu a ta si-am sterilizat-o deja..I-ai dat urechile pe spate?

Dupa ce o sterilizezi, cind intra in calduri te chinuie la fel? Te intreb ca desi n-am crezut vreodata c-o sa am pisica ....... fetita mea a adus in casa o maidaneza, acum culmea, o iubim toti 4. Pufi are 4/5 luni si n-a intrat inca in calduri, dar fac "flotari" de acum.

Editat de Contabil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ce sa te gandesti? Cainele n-are voie sa maraie la stapan..Si trebuie sa dea ce are-n gura fara sa comenteze.La fel si cand haleste.Doar ca asta se incepe de pui.Fostul meu caine n-avea iesiri d-astea nici la straini.Pt ca este un mare pericol si-i suficient odata sa fie vreun copil mic pe langa el,iar el ori are jucarie in gura sau mananca,pt ca sa aibe o reactie agresiva.Ca o coincidenta trista,nu ca-i vorba musai de CG pt ca orice rasa poate face asta,acu' vreo luna o fetita de 3 ani,din Italia,a fost omorata de CG al familiei pt ca asta manca iar fetita a incercat sa-i bage mana in bol.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Era putina ironie in comentariu . Catelusa nu maraie la mine si este foarte ascultatoare . Cand este vorba de joaca , isi arata coltii , maraie si fuge . Iar vine , maraie , iar fuge si tot asa . Nu cred ca ar musca nici in ruptul capului . :) .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari , am gasit o catelusa neagra ,un metis de caniche ,plouata si inghetata de frig ,cu parul cret dar tuns ,destul de educata ,invatata cu masina si spatiile interioare si apelez la voi in speranta ca-l voi gasi pe stapan.Daca o stie cineva sau are vre-o informatie despre proprietari i-as fi recunoscator.Are o pata alba pe piept ,vre-o 13-15 kg si in jur de 5 ani estimez eu,castrata si cu mult bun simt.Pun vre-o doua poze ,poate s-o bucura cine trebuie, vazand-o.Multumesc mult.


» Post actualizat in 26 Oct 2014 20:45

Am uitat sa spun ca am gasit-o langa parcul Carol

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...