Sari la conținut

Poze Din Iesirile Scuteristilor


sica_sibiu
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

bv cosminake,pe care modele te\'ai dat si care ti-a placut mai mult?

 

doar 2 modele 250 si 530 mai misto a fost pe 250 ca am avut tupeu sa fortez pe 530 avea cuplu prea mare si mi-a fost frica sa nu ma dau cu cracii in sus

cu 250 am sarit peste un damb :) am mers pe o roata cativa metrii si cand am vazut ca intru in boscheti am lasat-o jos

 

oricum maine le incerc pe toate : 150, 250, 400, 450 si 530.

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine vin mai multe :) recunoaste-ti voi casca galbena rossi replica :) oricum marpha au un cuplu ktmurile astea :). foarte greu sa la plecare si la oprire :D) imi mai trebe 10 cm la picoare :P

 

si permis categoria A si 3 kile de creier si un motor propriu, nu? si acces interzis la mIRc, ca zbiara biata limba romana

 

bafta si va salut cu faru in cap de conservari

Editat de T Rex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

maine vin mai multe :) recunoaste-ti voi casca galbena rossi replica oricum marpha au un cuplu ktmurile astea . foarte greu sa la plecare si la oprire imi mai trebe 10 cm la picoare

Foarte fain.

Si eu m'am dat acu ceva timp cu un KTM de 450 si ma cam dadusi cu cracii'n sus. :)

Oricum,frumos. :D

 

Salutari cu faru. :)

Editat de B.Ride
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si permis categoria A si 3 kile de creier si un motor propriu, nu? si acces interzis la mIRc, ca zbiara biata limba romana

 

bafta si va salut cu faru in cap de conservari

 

Tu redneck obosit tu, daca mai ma calci mult pe sistem ti-o iei, am auzit ca esti un guster oparit si ca-ti cresc ouale in fata computerului.

Eu propun sa ma ignori de acum si asa voi face si eu ... cred ca-s suficient de clar

 

Revenind la oile noastre

 

pacat ca n-am avut un aparat adevarat :)

post-19375-1224429664_thumb.jpg

post-19375-1224429702_thumb.jpg

post-19375-1224429953_thumb.jpg

post-19375-1224429977_thumb.jpg

post-19375-1224429984_thumb.jpg

post-19375-1224430022_thumb.jpg

post-19375-1224430041_thumb.jpg

post-19375-1224430064_thumb.jpg

post-19375-1224430591_thumb.jpg

post-19375-1224430634_thumb.jpg

post-19375-1224430715_thumb.jpg

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar mergi, ma, constipake cu pocket baicuri si te dai baiat acilea?

ia-ti, ma, scuter adevarat, rieju, citeste-i manualul de folosire si poate asa inveti si tu sa legi buche de buche cu cratima sau fara!

 

hai, conserva asfaltata numai sub moarte pe far! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar mergi, ma, constipake cu pocket baicuri si te dai baiat acilea?

ia-ti, ma, scuter adevarat, rieju, citeste-i manualul de folosire si poate asa inveti si tu sa legi buche de buche cu cratima sau fara!

 

hai, conserva asfaltata numai sub moarte pe far! :)

 

 

ma prietene tu ce vrei ? ce vreti de fapt in pm?! aveti ceva cu mine invitati-ma undeva sa ne cunoastem, vin pe pocket bike sau pe jos... Chiar nu inteleg ce placeri va aduce smecheria asta pe forum, toti suntem tari in gura pe forum, chemati-ma sa va cunosc sa vad cu cine vorbesc. Legat de gramatica mea, asta este, atata pot, bine ca esti tu mai destept ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu redneck obosit tu, daca mai ma calci mult pe sistem ti-o iei,

... cred ca-s suficient de clar

ma prietene tu ce vrei ?

invitati-ma undeva sa ne cunoastem,

toti suntem tari in gura pe forum, chemati-ma sa va cunosc sa vad cu cine vorbesc.

Nu te cheama bah ca n-au curaj.

Sint doar niste fricosi care dau din taste.

Iti dai seama ca dupa ce au vazut poza asta cu tine s-au k.kt pe ei.

70668af264213d777ddbe39930c58762.jpg

 

 

 

Hai bafta uscata si moarte cu farul la conservari. :)

Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te cheama bah ca n-au curaj. sint niste fricosi care dau din taste.

Iti dai seama ca dupa ce au vazut poza asta cu tine s-au k.kt pe ei.

70668af264213d777ddbe39930c58762.jpg

 

nu-s ala prietene, moaca mea nu-i in poze sunt ala cu agvu galben in cap ...

daca vrei ma prezint : Cosmin 27 ani, cetatenie romana, domiciliu bucuresti, posesor cat B din 2000, A de anu asta...

uite si moaca mea

 

nr meu de telefon il doresti ?

post-19375-1224431523_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iar mergi, ma, constipake cu pocket baicuri si te dai baiat acilea?

ia-ti, ma, scuter adevarat, rieju, citeste-i manualul de folosire si poate asa inveti si tu sa legi buche de buche cu cratima sau fara!

 

hai, conserva asfaltata numai sub moarte pe far! :)

Nu stiam ce pute,iar ai aparut pe la cocalari?Sunt curios daca ai curajul sa dai ochii cu cativa scuteristi de aici. :)

 

 

Nea ssssasaitu,am auzit ca o sugi pe o caramela :D ,sa vezi ce te ia la pzla JML ca te iei de moaca lui. :)

 

 

ps:bogdanal iti ia cum mult sa scri un post,ce faci iti cauti cartile de gramatica din profesionala?

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu te cheama bah ca n-au curaj.

Sint doar niste fricosi care dau din taste.

Iti dai seama ca dupa ce au vazut poza asta cu tine s-au k.kt pe ei.

70668af264213d777ddbe39930c58762.jpg

 

 

 

Hai bafta uscata si moarte cu farul la conservari. :)

Eu sunt in acea poza.

Parca era forum de moto nu de K1 :)

Si nu inteleg ce e cu atata ura pe conservari...........parintii vostri nu au masina?

Editat de marius45jml
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nr meu de telefon il doresti ?
Mie nu-mi trebuie ba. Ce sa fac io cu nr. tau?

Poate le trebuie baietilor astia cu care vrei sa te vezi. Da' acu' ca ai pus poza real cu tine iti dai seama ca n-o sa mai aiba niciunul curaj. :)

 

 

 

 

 

Nea ssssasaitu,am auzit ca o sugi pe o caramela :)
Mai soare (zis si CDI - cui de injectie) iar faci confuzii cu sora-ta?

De asta ai dantura stricata ba, de la caramele pe care le-a produs sora-ta.

De tine insa auzisem ca o sugi gratis. :)

 

 

 

 

Eu sunt in acea poza.
Tu esti fratele lu' Baiazid parca? Nu stiam cine e in poza, am zis ca-i Cosminake ca el a pus poza. Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce e ma bashinoshilor, s-a umflat taratza in voi? cosminake, ce-i puiu, probleme?

 

lasa pretene se intalneste munte cu munte... eu nu uit ...

se pare ca nu exista un thread pe care sa nu-l stricati ... pm mie sila de voi

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiam ce pute,iar ai aparut pe la cocalari?Sunt curios daca ai curajul sa dai ochii cu cativa scuteristi de aici. :)

 

 

Nea ssssasaitu,am auzit ca o sugi pe o caramela :) ,sa vezi ce te ia la pzla JML ca te iei de moaca lui. :)

 

 

ps:bogdanal iti ia cum mult sa scri un post,ce faci iti cauti cartile de gramatica din profesionala?

da, bah, chiar sunt curios daca vine vreunul la o bataie. si eu l-am provocat pe kkciosu' asta de AWO la o bataie, se poate vedea comm-ul de la profilul lui, dar dupa ce l-am asteptat 2 ore in spate la maternitatea polizu cum mi-a zis in pi em, m-am plictisit si am plecat. si tot el dupa aia, ce ba ti-a fost frica de mine sa astepti, a fost traficul nashpa si n-am ajuns la timp. mie imi miroase a stricat faza asta, mi-e frica sa nu ma minta. daca si data viitoare astept 2 ore, e clar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

lasa pretene se intalneste munte cu munte... eu nu uit ...

se pare ca nu exista un thread pe care sa nu-l stricati ... pm mie sila de voi

 

fratioare, te rog eu frumos sa ma ierti si sa ma uiti..

p.s. ce cauta un cowboy ranger ca tine plin de veleitati moto si smardoiesti pe subforumul de scuteristi?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

fratioare, te rog eu frumos sa ma ierti si sa ma uiti..

p.s. ce cauta un cowboy ranger ca tine plin de veleitati moto si smardoiesti pe subforumul de scuteristi?

 

pt ca asa vrea pl mea, carnat de bere ce esti ... auzi cine s-a gasit sa-mi atraga mie atentia legat de gramatica, un manelar ordinar, un carnat de bere cu iq 30 care in loc sa munceasca sau sa faca ceva constructiv o freaca aiurea pe forum si o arde in caterinca de 2 lei... ai probleme prietene, mari ...... eu zic sa mergi la jilava ca tot iti place si sa devii ceea ce esti de fapt, o fetita ...

 

 

da, bah, chiar sunt curios daca vine vreunul la o bataie. si eu l-am provocat pe kkciosu' asta de AWO la o bataie, se poate vedea comm-ul de la profilul lui, dar dupa ce l-am asteptat 2 ore in spate la maternitatea polizu cum mi-a zis in pi em, m-am plictisit si am plecat. si tot el dupa aia, ce ba ti-a fost frica de mine sa astepti, a fost traficul nashpa si n-am ajuns la timp. mie imi miroase a stricat faza asta, mi-e frica sa nu ma minta. daca si data viitoare astept 2 ore, e clar

 

dc nu ma mira...

eu zic sa incheiem discutia ca se lungeste aiurea si stricam de tot forumu asta ...

Editat de cosminake
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pt ca asa vrea pl mea, carnat de bere ce esti ... auzi cine s-a gasit sa-mi atraga mie atentia legat de gramatica, un manelar ordinar, un carnat de bere cu iq 30 care in loc sa munceasca sau sa faca ceva constructiv o freaca aiurea pe forum si o arde in caterinca de 2 lei... ai probleme prietene, mari ...... eu zic sa mergi la jilava ca tot iti place si sa devii ceea ce esti de fapt, o fetita ...

 

ma periculosule mic si agramat, de ce nu pui toate pozele pe site, las ca le pun eu in locul tau, sa stii ca imi place cum iti sta cu sapca, arati exact a ce esti..

p.s. eu nu caut bani de mobra, ca am, asa ca.. marsh!gay03.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SSSS: ma confuzi cu mami tau care iti mai aduce si tie o caramela dupa ce face treaba aia rusinoasa.

 

:)

 

 

T rex:ti-ai gasit si tu cartile de gramatica din profesionala sau le-ai imprumutat de la prieteni.

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SSSS: ma confuzi cu mami tau care iti mai aduce si tie o caramela dupa ce facea treaba aia rusinoasa.
Cei 2 neuroni rataciti prin cutia ta craniana nu pot sa debiteze ceva original?

Trebuie sa plagiezi ce spun io ca altfel nu esti in stare sa scrii ceva de capu' tau in afara de ineptii?

Astora ca tine care repeta ce spun altii li se spune "papagali".

Oricum nu trebuie sa-ti fie rusine de tine ca ai iesit si tu la produs caramele. Te-am vazut la ultima parada a voastra, aveai un machiaj deosebit si cu caramela-n gura:

gay04.jpg

Primul pas este sa recunosti restul vine de la sine.

 

E bine ca esti un coca promitator, cu scuter si arfe de baicar periculos.

Editat de SSSS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E specific tie si prietenilor tai,dupa ce ramaneti fara argumente inventati unele,bine ca ai gasit o poza cu mama ta dupa ultima ei aparitie publica.

 

ps:nu te obosi sa imi raspunzi,as putea continua cu replici care sa te bage in cacao pana dimineata,te-ai bucurat de destul de atentia mea.

Editat de sunnyboy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...