Sari la conținut

Poze Din Iesirile Scuteristilor


sica_sibiu
 Share

Postări Recomandate

Adaug eu cateva poze cu fosta mobra si expertul sa readuc la suprafata topicul :lool: 27102008004ms2.th.jpg 27102008006wx5.th.jpg 27102008006wx5.th.jpg 27102008007xs0.th.jpg 27102008008ps2.th.jpg

 

Dinpacate din ordinele lui tata a trebuit sa dau mobra , mobra care a fost primul motor pe 2 roti in viata mea motorul pe care am invatat mecanica si nam apucat sal restaurez 100% pana acuma.In 3 ani am reusit sal revopsesc sai repar cutia de viteze ca tot sarea din treapta 1 si sai schimb setu fugea pe dealuri cu setul nou , si dupa toate acestea mai aveam de facut scaunul si sa fac rost de un portbagaj original pentru aripa.Asta e dar din fericire tata mia dat mie bani pe care ia scos pe mobra si asta inseamna ca pot sa ma apuc de schimbul de ulei la expertul ca a stat 1 saptamana pe tusa :rolleyes: a da era sa uit expertul are 960km si pana acuma am uns doar lantul la 700km si este ok imi chiar place cum merge :nono: imi place atat de mult incat pe data de 29 noiembrie vreau sa fac Cheile Bicazului cu el.Daca sunt doritori care nu vor sa puna motoarele la hibernat le invit cu mare placere in excursie.Excursia vreau sa fac intro zi adica sa plec din medias pe la ora 9 catre bicaz vizitand Lacul Rosu si CHEILE , binenteles oprirea in orasul bicaz pentru pranz sa mancam si sa ne intoarcem fiecare la casa lui.Daca sunt doritori care vor sa vina si vor sa vada si altceva putem merge si pana la statiunea Borsec.Pentru mine este un lucru sigur daca nu ploua sau ninge pe data de 29 noiembrie eu plec in excursie , pana atuncea putem vorbi pe mess sau vorbim pe topicul discutii intre noi.Pentru id de mess dati un pm.

ASFALT USCAT SI SALUTARI CU FARUL sa avem parte de o iarna usoara sa putem scoate motoarele la o plimbare ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 570
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

daca nu ploua sau ninge pe data de 29 noiembrie eu plec in excursie , pana atuncea putem vorbi pe mess sau vorbim pe topicul discutii intre noi.Pentru id de mess dati un pm.

ASFALT USCAT SI SALUTARI CU FARUL sa avem parte de o iarna usoara sa putem scoate motoarele la o plimbare :nono:

 

ai pm in care ti-am trimis un abecedar, un borcan de 800 g cu gel si un streang, le folosesti in ce ordine vrei si.. sper sa ploua si sa ninga inca 20 de ani in cazul tau

 

p.s2. Razvy, nu ti-e mila ma de scuteru lu varu' ?

 

p.s3. pt aia care s-au pozat cu aparatu lu mamaie, frumoase echipamente, va admir sincer.. :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

name='T Rex' date='Nov 8 2008, 02:50 PM' post='1564515']

ai pm in care ti-am trimis un abecedar, un borcan de 800 g cu gel si un streang, le folosesti in ce ordine vrei si.. sper sa ploua si sa ninga inca 20 de ani in cazul tau

 

pentru tine iti doresc sa ploua ninga si sa ai parte de fulgere 35 de ani si din pm tau voi folosi abecedarul restul til trimit inapoi cu rapidul ..... acuma depinde si de tine ce faci cu ele

Editat de madendre
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai pm in care ti-am trimis un abecedar, un borcan de 800 g cu gel si un streang, le folosesti in ce ordine vrei si.. sper sa ploua si sa ninga inca 20 de ani in cazul tau

 

p.s2. Razvy, nu ti-e mila ma de scuteru lu varu' ?

 

p.s3. pt aia care s-au pozat cu aparatu lu mamaie, frumoase echipamente, va admir sincer.. :rolleyes:

p.s4. terminatule iar ai aparut pe aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am facut o plimbare ... ca de sfarsit de sezon ...

Pana la munte la Vidraru.

Sus spre baraj am dat si de gheata , si de 4 baieti cu 2 scutere : un vespa et4 125 si un Kymco people 125 tot 4t ...

 

 

poze :drink: :moto:

post-21173-1226854010_thumb.jpg

post-21173-1226854027_thumb.jpg

post-21173-1226854044_thumb.jpg

post-21173-1226854091_thumb.jpg

post-21173-1226854153_thumb.jpg

post-21173-1226854226_thumb.jpg

post-21173-1226854371_thumb.jpg

Editat de mihaiand
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi am facut o plimbare ... ca de sfarsit de sezon ...

Pana la munte la Vidraru.

Sus spre baraj am dat si de gheata , si de 4 baieti cu 2 scutere : un vespa et4 125 si un Kymco people 125 tot 4t ...

 

 

poze :moto: :sick:

 

 

Imi place ca ai un cauciuc la fel de tocit ca al meu :drink: Dar al meu e MORT !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sper sa ma tina pana imi iau altu !

Cum am zis ... spre baraj am dat de gheata (poza) . Si urcam incet , dar cand ii dadeam blana patina in draci :haha:

Ce iei in brate muntele daca intri tare in curba aia :what: Marfa iesire.

 

 

Bafta! :rock:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scooter Fun , am primit revista impreuna cu un breloc cu Scooter Fun in forma de vesta reflectorizanta :lol:

 

Brelocu e chiar forma vestei reflectorizante cu scooter fun din pozele de mai sus din cluj.

 

Daca m-am abonat sa mi trimita revista , o sa o primesc de-acuma in fiecare luna?

Editat de S o r i n DNA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scooter Fun , am primit revista impreuna cu un breloc cu Scooter Fun in forma de vesta reflectorizanta :lol:

 

Brelocu e chiar forma vestei reflectorizante cu scooter fun din pozele de mai sus din cluj.

 

Daca m-am abonat sa mi trimita revista , o sa o primesc de-acuma in fiecare luna?

gratis ti-au trimis-o?

 

daca te`ai abonat creca vei primi in fiecare luna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...