Sari la conținut

Am troznit-o si eu


mielu
 Share

Postări Recomandate

geez, man, acuma citesc după ce mi'a zis Seby la telefon pe scurt.

 

îi mulţumesc lui Dumnezeu că sunteţi teferi.

 

P.S. Mona, când facem un tenis cu mingea de fotbal? Însănătoşire grabnică.

 

numa bine

 

a, şi aproape uitam... man, ia'ţi chopper... :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

P.S. Mona, când facem un tenis cu mingea de fotbal? Însănătoşire grabnică.

 

Si maine. :blbl:

Mi-am revenit complect cu glezna. Mai e numai un pic vanata. :scratch:

Multumiri la toti pentru urari. :makeout: :ok: :moto: B)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ca atzi intrat voi in mashina shi nu invers.

Oboseala sau rutina este foarte periculoasa.

Avetzi grija de voi. :makeout:

 

PS: atentzie la semafor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ce bun sa prelungesti adeverinta aia? doar daca ai neaparat nevoie sa conduci dupa alea 15 zile. dupa cum ai scris(draku), termenul de suspendare incepe dupa ce expira adeverinta, asa ca mai devreme sau mai tarziu, tot atatea zile fara permis o sa stai.

da, dupa expirarea adeverintei incepe perioada de suspendare

fiindca inca traim in frumoasa RS Romania, (tara tuturor posibilitatilor), baietii "de baieti" isi prelungesc adeverinta, circula cu ea, dar termenul de suspendare curge in continuare. si uite asa, nu vei avea nici o zi de "greva".... :moto:

cine te opreste pe strada si vede adeverinta respectiva, nu te intreaba ce e cu ea, pt ca risca sa-si bata cuie in talpa singur...... (nu se stie cine esti si ce "bile" ai, asa ca....) :ok:

cunoastem situatii d'astea, desi n-am avut nevoie pana acum de asa ceva. mie mi-a fost suspendat permisul o singura data 1 luna, prin 2000 (sau cand a fost eclipsa aia) pt ca nu am dat prioritate unui militian care era pe trecerea de pietoni...(io eram cu conserva), da avea omu' dreptate...

traiasca RSR

:makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc prieteni pentru sfaturi. Cu prima ocazie :makeout:

 

@draku: cam asa ma gandeam si eu sa fac. Macar pana se strica vremea! :moto: Ca in iarna ma cam doar in pix de carnet. Oricum am doar "A"-ul. :ok:

 

Bafta maxima tuturor si asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pa uratii de pe motoreta nu i-am mai pozat ca ii stie lumea si erau intregi...:ok:

Merci man! :moto: Salvez pozele sa raman la arhiva. Istorie. :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunoaste ca ai prins gustul pt vitezane! :ok:

:makeout: Cam da!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Totul e bine cand se termina cu bine :) Ma bucur ca sunteti ok amandoi, motoru se repara, carnetu se rezolva, vara vine, marea va asteapta asa ca go for it :P ma uitam in poze, meganu ala e chiar indoit :blbl: ce teapta si-a luat :o parca imi pare bine ca i-ai tras-o asa, sa se teama altadata de motoare, sa se pazeasca :o

 

Baiazideeeeeeeeee unde esti breeeeeeeeeeeeee? pasare mai calatoare ca tine n-am vazut :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pst, tanti

 

Mielu a trecut pe rosu si s-a infipt in Megane. Ce/cum pana mea trebuia sa se fereasca masina aia ? Si nu vad ce e de bucurat in situatia asta.

 

Pe bune acum... :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pst, tanti

 

Mielu a trecut pe rosu si s-a infipt in Megane. Ce/cum pana mea trebuia sa se fereasca masina aia ? Si nu vad ce e de bucurat in situatia asta.

 

Pe bune acum... :wave:

mielu se facu berbec,impunse pasageru di dr conservei (ba mai minci ciorba calda)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io am avut anu trecut un accident destul de nasol.Am intrat in 2 masini.Mi-a dat si mie dovada pe care am prelungit-o pana l-am luat inapoi.Cica l-am avut suspendat 3 luni.Daca ai dovada valabila te duci la politie si iti mareste valabilitatea.Cel putin io asa am facut.Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Dinutzusan: Esti cumva cel depre care au zis la PROst TV ca s-a luat la intrecre cu un BMW, si n-avea permis, si ca ai zburat n merti prin aer, si alte bullshituri cumva?? Accidentul de langa statia de tramvai dintre Unirii si Universitate?

 

mielu... am editat postu'! :wave:

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...