Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

buun. nu stiu cum se face, dar nu am bani sa deschid o carciuma pentru noi, de aia cu halbe din tobe termignoni si scrumiere din capac de ambreiaj uscat. asa ca deschid si eu un topic pentru noi, pentru motoretele si mhuierile noastre, pentru nea ion si pentru tanti aglae, pentru gicu si mariana. ce se vrea cu canapeaua asta? care se simte cu musca pe caciula, pardon cu monsterul in fata blocului, sa ridice un deÂşt sus, sa zica cum il cheama, sa ne arate o poza cu uratania, sa se laude cu turele lui, cu ceea ce si-a pus in plus pe trotineta, sa dea la popor niste informatii, ce si cum se schimba un ulei, o placuta de frana, etc etc. ca sa fiu sincer, vreau sa cunosc tot monsteristul din tara. de ce? pai am iesit la o cheie cu inca doi prieteni cu ducati monster si a fost tare bine. nu suntem noi mai speciali, dar mie imi ranjeste inima de bucurie cand vad un frate in ale vibratiilor si curentului care iti smulge mainile din ghidon. asa ca, iesi la suprafata vasile, costele, alexandrule, mihaiule, sa te cunoastem si noi si sa iesim in lumea largita.

 

ps. revin mai tarziu cu informatii despre mine si trantorul meu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Salutare ducatisti,

 

bine venit topicul,

eu sunt cam nou in lumea pe 2 roti, dar impresionat de tot ce are.

monster-ul meu din 2000 (600) il am de doua saptamani, si deabia ma pot dezlipi de el.

am mai intalnit un monster 620 (soferul era ducatii 100% - avea chiloti cu ducati :rusinica: ) in fata la posta puisor, poate se sesizeaza si da un reply.

 

mi-ar placea sa iesim la o tura de monstere... sa vezi atunci sunet

 

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

uite c-a iesit si mihai-ul :rusinica:

 

m600 din 97, de anul trecut e al meu dar el s-a mai dat vreo 4 ani prin bucuresti.

acum il tin sub patura (husa) ca e naravas si nu mai vrea sa se opreasca (da scanteie intr-una cand prinde baterie!).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Canapeaua e numai pentru baieti? ca daca nu, m-as baga si eu in seama :rusinica:.

Buburuza mea isi face veacul pe la Constanta (ca recunosc, incepatoare fiind, nu ma tine sa fac Bucuresti-Constanta saptamanal, asa ca ma asteapta pe malul marii, la fiecare sfarsit de saptamana).

Numa' ce m-am intors cu ea de la o plimbarica romantica pe ruta Constanta - Negru Voda - Vama Veche - Constanta. Ma dor mainile de nu stiu de mine (mda, inca merg destul de crispata) dar m-a fericit :rolleyes:.

 

Asfalt uscat,

A.

 

Poze mi s-au facut azi.. cum le primesc, le impartasesc. Adica ma laud :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca cineva a deschis un thread de genul asta printre atatea japoneze.

 

sper sa va pot ajuta cu sfaturi, sugestii si eventual piese pentru customizare pentru bestiile bestiile voastre bologneze :rusinica:.

 

ea e a mea :rolleyes:

post-575-1209926858_thumb.jpg

post-575-1209926864_thumb.jpg

post-575-1209926976_thumb.jpg

post-575-1209926983_thumb.jpg

post-575-1209926989_thumb.jpg

post-575-1209926999_thumb.jpg

post-575-1209927009_thumb.jpg

Editat de ElSpa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare monsteristilor !

Am si eu un monstru negru de prin 96 , de 750 cmc . Ma bucur sa vad un asemenea topic...era nevoie .

Asfalt uscat !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare salutare, si bine v-am gasit... Ma bucur f mult sa citesc acest post.

Si eu posesor de Monster de vreo 8 luni 620i.e din 2004 , galben. Cu greu vreau sa ma despart de el sa cumpar un s2r de 1000 de prin 2006 :rolleyes: ... sa vdm ce o iesi

 

Hai sa o punem de o intalnire maine la arc? Se baga careva...terminam la timp serviciul?? putem sa n vdm mai tarziu, nu cu toate japonezele.... :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ar fi misto, mai ales ca tot tragea krupp de mine mai demult :rolleyes:

 

dupa 7 eu termin serviciul. si zic sa facem si schimb de id-uri de messenger, care folositi. razna2sad al meu.

 

 

Salutare salutare, si bine v-am gasit... Ma bucur f mult sa citesc acest post.

Si eu posesor de Monster de vreo 8 luni 620i.e din 2004 , galben. Cu greu vreau sa ma despart de el sa cumpar un s2r de 1000 de prin 2006 :banana: ... sa vdm ce o iesi

 

Hai sa o punem de o intalnire maine la arc? Se baga careva...terminam la timp serviciul?? putem sa n vdm mai tarziu, nu cu toate japonezele.... :kali:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

incerc sa ajung si eu, cu galbena mea

depinde cum o sa sa termin licitatiile pe la munca,

 

oricum id-ul meu este blondu_mm

 

numai bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sal'tare.....ma scuzati nu am mai apucat sa ajung aseara... am mers si am lasat motorul la service (ulei bujii filtre frane)pregatiri de niste trasee mai lungi :laugh:....Va salut si tinem legatura aici... floreageorgeandrei - id de mess

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

buun. nu stiu cum se face, dar nu am bani sa deschid o carciuma pentru noi, de aia cu halbe din tobe termignoni si scrumiere din capac de ambreiaj uscat. asa ca deschid si eu un topic pentru noi, pentru motoretele si mhuierile noastre, pentru nea ion si pentru tanti aglae, pentru gicu si mariana. ce se vrea cu canapeaua asta? care se simte cu musca pe caciula, pardon cu monsterul in fata blocului, sa ridice un deÂşt sus, sa zica cum il cheama, sa ne arate o poza cu uratania, sa se laude cu turele lui, cu ceea ce si-a pus in plus pe trotineta, sa dea la popor niste informatii, ce si cum se schimba un ulei, o placuta de frana, etc etc. ca sa fiu sincer, vreau sa cunosc tot monsteristul din tara. de ce? pai am iesit la o cheie cu inca doi prieteni cu ducati monster si a fost tare bine. nu suntem noi mai speciali, dar mie imi ranjeste inima de bucurie cand vad un frate in ale vibratiilor si curentului care iti smulge mainile din ghidon. asa ca, iesi la suprafata vasile, costele, alexandrule, mihaiule, sa te cunoastem si noi si sa iesim in lumea largita.

 

ps. revin mai tarziu cu informatii despre mine si trantorul meu.

Salut,

posesor de s4r 2004 de doi ani. dati o sarma cand mai faceti ture de viraje!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

din pacate nici eu nu am reusit sa ajung la arc miercurea asta, a fost cam din scurt,

 

dar propun sa ne vedem miercurea viitoare, ce ziceti?

doar pe topicul asta suntem deja 9 monster-isti/iste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma bucur ca cineva a deschis un thread de genul asta printre atatea japoneze.

 

sper sa va pot ajuta cu sfaturi, sugestii si eventual piese pentru customizare pentru bestiile bestiile voastre bologneze :laugh:.

 

ea e a mea :)

 

 

tare rau mosteru asta. l-am vazut prezentat in motociclismo sau motolife si l-am vazut si live la SMAEB.

 

cam cati banuti ai bagat in tuniingul lui.

 

ce este in poza 4 ? capacul acela jumate? nu prea le am cu mecanica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut...apropo, eu vand monsterul meu daca stiti pe cineva interesat...

620i.e, 60 cp....E din 2004 are 17000km galben, merge impecabil 0744441015 andrei

 

Cred ca RIII stie de ce vreau sa-l vand ( am vb joi la telefon nu?) :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa ne vedem atunci la 10.00, dimineata, la parcul carol. adica intrarea de jos, unde e fantana aia rotunda care nu are apa niciodata. ne vedem acolo si stabilim si unde mergem. la vreme zic astia ca ar ploua mai spre seara, deci o tura scurta pana la giurgiu ori oltenita nu ar trebui sa ne bage in ploaie. cel mai bine stabilim la fata locului unde sa mergem. daca aveti ceva idei, eu sunt de gasit la 0744.522.214.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sa ne vedem atunci la 10.00, dimineata, la parcul carol. adica intrarea de jos, unde e fantana aia rotunda care nu are apa niciodata. ne vedem acolo si stabilim si unde mergem. la vreme zic astia ca ar ploua mai spre seara, deci o tura scurta pana la giurgiu ori oltenita nu ar trebui sa ne bage in ploaie. cel mai bine stabilim la fata locului unde sa mergem. daca aveti ceva idei, eu sunt de gasit la 0744.522.214.

bun atunci ma bag si eu Maine la o tura,monster dark 600/2000

B-82-KRU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...