Sari la conținut

Monster Lounge


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15,7k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

eu am nevoie de un levier ambreiaj pe care l-am si comandat la ducati...de o luna astept :lol:

 

incerca la andu, vezi k s-ar putea sa aiba pe stoc!

 

 

 

o intrebare

 

desteptu care a avut monsteru inaintea mea i-a schimbat fisele.

bujiile astea mi-ar fi bune daca au capu subtire sau daca au capacel pe care pot sa il scot...otherwise :crack:

 

am avut si eu aceeasi problema cu bujiile, da sa stii ca am rezolvat-o: am polizat capatul de la bujie si i-am dat filet.....5 minute a durat ! :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va salut tovarasi. 18.45 la carol, apoi mergem la constitutiei. felicitari mo-weed pentru negociere.

 

 

salutare,

confirm si eu prezenta dar la constitutie in jurul orei 19,

mai vb la un tel daca nu va gasesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti

 

Abia acum am vazut topicul asta, sa ma prezint: sunt Paul din Rm.Valcea, locuiesc in Bucuresti - Monster 620/2004.

Si acum, daca tot suntem intimi, hai sa organizam o iesire pe Cheia sambata sau duminica cu plecare mai de dimineata, orele 10-11.

Daca ne strangem macar 4 insi eu zic ca e numai bine de o mica iesire. Vremea ar fi favorabila.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai monsteratilor, pun niste poze :crack:

 

 

va salut tovarasi. 18.45 la carol, apoi mergem la constitutiei. felicitari mo-weed pentru negociere.

post-24526-1212002935_thumb.jpg

post-24526-1212002953_thumb.jpg

post-24526-1212002966_thumb.jpg

post-24526-1212002987_thumb.jpg

post-24526-1212002999_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a fost interesant marsul pana la urma,

oricum bine ca ne-am mai cunoscut si noi

 

sa vedem cand facem iesirea,

si cand ne vedem pe la academie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah baieti, va anunt ca am ramas fara ambreiaj. nu stiu ce s-a intamplat, dar s-a scurs tot lichidul din instalatie, maine vad despre ce e vorba. tot maine pun si eu poze facute de soata-mea la mars.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mah baieti, va anunt ca am ramas fara ambreiaj. nu stiu ce s-a intamplat, dar s-a scurs tot lichidul din instalatie, maine vad despre ce e vorba. tot maine pun si eu poze facute de soata-mea la mars.

 

 

vezi care e treba si cum se rezolva ca marti ne intalnim si nu vreau sa te vad pe bandit :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bai monsteratilor, pun niste poze :crack:

 

 

 

salutare,

pulsez si eu cu niste foto

ma bucur ca am avut timp sa ne mei cunoastem intre noi

trebuie sa ne vedem mai des

Editat de Kindaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt si eu un monsterist de relativ curant(2 luni 3000 km) da deocamdata stau la servici si citesc forumu :D (permis suspendat ptr viteza:P)

Am un 620 i.e din 2002 cu 2 Akrapovic-uri pe ea si diverse alte acarete.Mai am un prieten tot monsterist(la fel 620 I.e din 2002) si ne gandeam sa intram s noi in monster club :)

 

Cheers.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt si eu un monsterist de relativ curant(2 luni 3000 km) da deocamdata stau la servici si citesc forumu :lol: (permis suspendat ptr viteza:P)

Am un 620 i.e din 2002 cu 2 Akrapovic-uri pe ea si diverse alte acarete.Mai am un prieten tot monsterist(la fel 620 I.e din 2002) si ne gandeam sa intram s noi in monster club :)

 

Cheers.

 

Soyez la bienvenue! :D

 

daca va intereseaza noi am vrea sa ne intalnim marti pe la academiei :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Sunt si eu un monsterist de relativ curant(2 luni 3000 km) da deocamdata stau la servici si citesc forumu :lol: (permis suspendat ptr viteza:P)

Am un 620 i.e din 2002 cu 2 Akrapovic-uri pe ea si diverse alte acarete.Mai am un prieten tot monsterist(la fel 620 I.e din 2002) si ne gandeam sa intram s noi in monster club :)

 

Cheers.

 

Traiasca monsteristii :D

 

Eu sunt "prietenul" mentionat de "desmo", 620 ie Dark din 2002, monsterist de anu trecut, 6000 Km, avid de plimbari .. traficul din Bucuresti trebuie neaparat compensat cu plimbari in fiecare wend .. daca ne strangem toti si incepem sa facem plimbari trezim sigur tara asta la viata :))

 

Foarte tare idea topicului, cred ca fiecare din noi a avut-o dar doar unul a si pus-o in practica :lol:

 

Si pe mine m-ar interesa o iesire pe Cheia mai ales ca stiu drumul doar din povestiri (stiu ca e un drum care nu trebuie ratat dar chiar nu am avut ocazia pana acum .. am batut mai mult sud estul tarii) .. bine sa nu fie prea lung sa ma tina curelele .. astept sa mi le aduca Andu sa fac si eu reviza de 20.000.

 

 

 

Oricum, oriunde s-ar merge ma bag .. momentan sunt cam prins cu multe treburi dar o sa urmaresc topicul si incerc sa ajung cand va mai intalniti (il iau si pe desmo poate gasim un permis pe undeva :lol: )

 

 

Asfalt uscat !

 

Cateva poze cu "my precious":

post-19995-1212064070_thumb.jpg

post-19995-1212064092_thumb.jpg

post-19995-1212064102_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dragilor, am rezolvat ambreiajul. merge ca uns, deocamdata. era garnitura ciobita si de aia s-a scurs tot lichidul din instalatie. garniturile alea de piston de la cilindrul receptor sunt cam pacatoase. asa ca astia de va stiti cu monster mai vechi de 2000, ar trebui sa ne comandam niste garnituri. am codul de pe ele, trebuie numai sa vedem unde. care esti interesat, da-mi un semn.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai suntem peste 10 inregistrati pe canapea.

iata, o lume a monsterilor.

 

post-21317-1212065952_thumb.jpg

 

om fi...dar sa ne strangem odata toti sa stim o treaba :)

 

nice pic :D

Editat de Mo Weed
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine ati venit monsteristilor,

daca nu ne vedem in weekendul asta, poate reusiti sa ajungeti marti la academie (eu o sa ajung dupa ora 7, dupa birou)

 

mai am si eu cateva poze facute cu mobilul (calitate ...)

 

 

asfalt uscat

post-22678-1212066899_thumb.jpg

post-22678-1212067009_thumb.jpg

post-22678-1212067081_thumb.jpg

Editat de blondu_mm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...